0

@patrykzmc2000 ta a gdzie amortyzacja? Kompletna bzdura

0

@dawidor9 a jakiego jeśli można wiedzieć?

0

@Dertinho Suweren.

1

@Deviler jak 20 baniek, to dopłacimy. Nie wierzę w te bzdury w szczególności kwota

0

@kkbarca Nikt z tej trójki nie jest 9-tka. I to niestety jest nasz problem

2

Nie wierzę by RM oddał majstra

2

@FCB_dimiC ale i też nie dają grać AB. Prowadzą nie muszą atakować

0

@patrykzmc2000 w Juve średnio mu idzie. A i pensja z kosmosu, chyba że zgodzi się obniżyć

0

@PatrychoO korporacje i rządy nie pozwolą. Biznes musi się kręcić a na biedzie najlepiej zarobisz

1

@DonAndrzejos Do usranej śmierci te darmozjady będą u nas.

0

@Keriox dlatego wierzę że Leo do nas wróci za 1,5 roku

0

@BombowiecKrawczyk brać i się nie zastanawiać. Wypożyczenie to bezpieczny deal

5

@JohnnyBarca I zobaczcie od razu efekt wyników i miejsca AM w tabeli. Tyle właśnie znaczy bramkarz

0

@RikiPuig612 Depay też czasem grał na 9-ce.a wygląda na niej jak wygląda

0

@Firestone kredyt. Mistrz normalnie, pomnik to jak się dowiemy czy koleś się sprawdzi

1

@Qba2312 Do 16-tki wyglada dobrze. Widać dużo zmian taktycznych, ale później nie ma u nas Napastników i nie ma kto zabić meczu.

2

@TylkoBarca7273 Może by mu kupić pajaczka. Prosty bedzie chodził to i plecy nie beda bolec. @https://www.fcbarca.com/user/Rewolucja123" class="author__name">Rewolucja123 Tak teraz sprawdzilem, jednak udo, Lumbago miał w Listopadzie

2

@bartekvisca Kontuzja pleców.

3

@Messibestplayerintheworld Dodali sie na TikToku. Uwielbiam takie newsy.

0

@Rewolucja123 FDJ wrzuci Xavi.

6

@BART97 Rysiek 02.01 ma sesje zdjeciowa.

0

@kaamil1910 a dobrze gra nogami? Bo to podstawa

0

@BART97 normalnie trauma

0

Tak czy siak spieprzyli mi święta. Cały czas myślę szkoda, ze nie wygraliśmy. :(

3

Remis bralem w ciemno, więc dobre i to, a teraz czas na wzmocnienia w ataku bo nie mamy siły. Wraca Pedri, Fati, będzie dobrze, top 4 nam nie uciekło

1

Celny strzał, gol. Tak się nie da nic wygrać

0

@monsterrize pokaż mi te przypadki rozwiniętych krajów.

0

@lucas/catalan Jest bo jedno i drugie to morderstwo wg Konfederacji, ale na drugie daja sobie moralna zgode. W imie czego? Co to opcja z gwiazda?

0

@lucas/catalan uświadomiłes mnie tylko, że konfederacja to hipokryci.

6

Krzysztof Bosak szokuje: Życie nie jest wartością bezwzględną

Krzysztof Bosak stwierdził, że w przypadku najcięższych zbrodni "kara śmierci jest moralnie usprawiedliwiona". "Życie nie jest wartością bezwzględną, moralną" - stwierdził lider Konfederacji.

Hm no to można jednak mordować, tu Bóg pozwala Krzysiowi odbierać życie? Hipokryci, nie chodzi mi czy jestem za karą śmierci czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?