tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GregSTG No i od 01.01 wala ceny pradu, gazu, a co za tym idzie wszystkiego. Nie ma szans na 3%
0
@barcelonaLM No ale inflacja założenia to 3%. :)
13
Budżet PIS " Inflacja, zgodnie z założeniami rządu, ma wynieść ok. 3 proc. w 2022r"
Buahahahahahahahahaha - ciekawe kur jak.
0
@CuttingHead Czekałem na ten news. I teraz pokaż mi gdzie tego sie trzymaja :)
0
@CuttingHead To dlaczego skoro Konfa ma pomysł nie przyjdzie i powie jak uzdrowić szpitale, tylko cały czas jeden tekst, maseczki, wolność itd. "Zauważ, że Ci którzy nie przyjęli z różnych powodów tego cudownego, dobrowolnego zastrzyku do pewnych lokali, restauracji czy kin już wchodzić nie mogą. Odbiera się im prawa, czy nie?" - nie jest to prawda. Pokaż mi knajpe, kino, restauracje która nie wpuszcza.
1
@fcbarcafan19 Ciężko sie nie zgodzić. Ale jesteśmy w dupie
5
@bartekvisca Jestem pewien, że Luis by zjechał z kasy, on chciał u nas zakończyć kariere. Poprostu go pogoniono, zreszta LR tego w zdecydowanej ilości chciała.
17
@CuttingHead No na czym sie skończy? Bo od roku słysze jakie to wielkie ograniczenia mojego życia wprowadzą, jak to mi na czole wyrośnie róg, a jakoś ich nie widze i nic mi nie jest. Jedyne co widze to trupy w szpitalu, które konfederacje gówno obchodza. Takie są fakty. Chodzę na imprezy, na siłownie, na basen, byłem na wakacjach, byłem w hotelu, w pracy, w restauracji w pubie. Robie co chce, gdzie tu zabranie mi wolności? Maseczka kur?
5
@Rust_Cohle straży miejskiej tzn parkingowych to nie dotyczy :)
3
@urbipl chyba że jesteś mundurowy to 100% wiesz ta konstytucyjna równość
0
Komentarz usunięty
1
@avexavi myślałem że widziałem na LR już wszystko. Myliłem się
0
@DonMatteo901 jak się Bale zaraził jak go nie ma :)
2
@Burgund oni mają wpływ na Polskę jak na pogodę na Marsie. Mogą sobie tylko gadać, gówno mogą
2
@Gaz w chipsach info, potwierdzone
0
@cata_luna Sam sie zaorałeś. Zobacz co jest napisane, Mateusz prosiliśmy UE nikt nie prosił, a teraz wraca temat. Wiec Kłamał jak zawsze
0
@doc Jak dla PSG 100mln za Franka.
1
@barteq Powinniśmy dać wszystkich z Barcy B i problem z głowy, a że Barca B w 3 lidze średnio sobie radzi to nie istotne. Grajmy tylko dziećmi.
1
@BARCA1899Messi Nie ma napastników, Depay z Leo nie grał, wiec go nie blokuje, Gavi, Nico nie grali z Leo wiec tez ich nie blokuje. Nie ma Grie, cała twoja teoria o kant dupy. Nikogo nie blokuje ta wersja, poprostu nie mamy napastników.
1
Komentarz usunięty
0
@BARCA1899Messi Czyli nawet gdy odszedł, nadal jego wina.
0
@cata_luna Gówno a nie wystąpiła Polska na żywność , bo UE potwierdziła, że nie ma takiego wniosku. Teraz wystąpiła o akcyze, a to całkiem co innego.
0
@cata_luna np do Czech, zdjęli podatek by nie robić podwyżki.
0
@patrykzmc2000 podniosą kwotę transferów to i podniesie się prowizja
4
@Image słowo klucz. Podobno
3
@PatrychoO no to pierwsza czy druga jednak :)
0
@ChampionLW Ja też korzystam przed snem jak sie najebie. :)
2
@Ziemny ja go widzę pierwszy raz.
1
@BarcaInfo chcesz mi powiedzieć że Barca będzie mieć na np 25 lat, a Atletico na 50? Nie wierzę
1
@ranger3120 Jak z kontenerów to ok.