tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Songo91 No to cały świat nasz, dobrze że wracamy tam gdzie nasze miejsce.
2
@Criss18Barca Kompletnie o nic, nigdzie nie padło nic o nim, ale fake newsy to norma. Koles ma 200 baniek klauzule i 2 lata kontraktu ale widocznie odchodzi, pytanie jak.
1
@BarcaInfo Który jesteś Tier 200? Bo ta bomba pochodzi od nawet nie wiem czy można go nazwać dziennikarzem. Araujo ma 200 baniek klauzule i 2 lata kontrakt. Po co ma przedłużać teraz?
0
@Krzychuuuu14 ja jestem wręcz pewien. Albo koniec kariery Aguero
1
@kkbarca poprostu nie musi teraz przedłużać kontraktu. Barca jest dupie, więc pewnie finansowo położyła słaba ofertę. Ale nie znaczy że już odchodzi.
1
Araujo ma 2 lata kontraktu, do tego pisze to tier 100. Wierzycie w każdą bzdurę
0
@shinthps no patrz 17lat Kibicuje i się nie znałem. Oświecisz nas?
8
@elitive nakarmiony. Oby kupa była.
0
@Khajio obejrzał wczorajszy mecz i dzida
0
@Emhyr kluby są za Tebasem a nie biznesem Pereza, który miał zawsze wszystkie inne kluby w d.
0
@Grubson06 helo, helo my mamy najlepszego Dyrektora świata, Alemany wer ar ju?
0
@Tuc po pierwsze to jest plan Pereza, pozbył się Leo, zniszczył Barcę, a Mbappe za darmoszke do RM. O zemsxie na Lapciu nie wspominając
3
@Firestone aha, a co z Mingueza? Jeśli Dest zagrał źle bo zagrał, to jak zagrał Mingueza. On też na rynek wystawiony?
0
@HighestInTheRoom brakuje byś nas jeszcze zwyzywal od lewaków i będzie gotowe. Szkoda strzępić ryja.
0
@HighestInTheRoom Prosze bardzo https://businessinsider.com.pl/finanse/bayern-obnizy-pensje-niezaszczepionym-pilkarzom/8wv1qbt
3
@Kondziubarca A za co trzymać reszte? Ty widzisz jak cały zespół gra? A zobacz jak Franki i Depay graja w Holandii. Naszym problemem jest styl zespołu, i taktyka do której nie mamy piłkarzy. Świat gra fizycznie, a nie taktyka pierdyliarda podań. Pep gra w MC szybkimi skrzydłowymi, obrońcami. Ale co ja sie tam znam, kolejny trener jest problemem?
2
No dobra to mamy nowego kozła ofirnego, do grona Amigosów doszedł Frankiii De Joooong. Trzeba wszystkich sie pozbyc, zostawić dzieci i będziemy miec złote czasy.
2
@HERORICH2 W ostatnich latach dosyć dobrze sędziuje jak na standardy Hiszpańskie.
15
@BarcaInfo Profesjonalizm pełną gębą.
3
@AnsuFati_10 Mysle że chłopaki z Barca B dadza rade, z Villarealem B walczyli ale 3-0 dostali to myśle że z BM powalcza lepiej. :)
0
@Mazi Największym to on nie jest na pewno, były czynnikie zewnetrzne ktore wpływały na jego decyzje. Ale fakt decyzje podjął katastrofalne w skutkach teraz.
1
@MXFCB Zakończyłoby sie tak samo. BM był znacznie lepszy.
0
@doc Tylko że BVB za rok znowu bedzie w LM, a my nie wiem czy w LE wyladujemy.
7
@Sysia11 I brac młodych z Barcy B, którzy w 3 lidze dostaja wpierdziel 3 mecz z rzedu :)
1
@GeneralXavi Naszym problemem jest nasze DNA, gra techniczna i tylko techniczna. Profile piłkarzy takie same, brak skrzydłowych, brak fizycznych piłkarzy. I co Lapcio szuka, kolejnej nie wiem 9,10-tki jakim jest Ferran, Olmo, nie wiem co to za pozycja, to sa chucherki, a skrzydłowych jak nie było tak nie ma, nasze skrzydła w obronie to katastrofa. Mamy problem w całym zespole bo jest bardzo źle zarządzany. Amigosi to jeszcze nas trzymaja w ryzach, raczej trzymały.
3
@GeneralXavi Problemem był Rakitic, Vidal, Leo, Suarez. Teraz TS, Lenglet, Pique, Busi. Cały czas ta sama gówniana narracja, a z każdym odejściem Amigosów staczamy się jeszcze niżej i gramy jeszcze gorzej. Pokaż mi tych cudownych młodych :) Faktycznie zagrali super, a błędy indywidualne Amigosów były powodem porażki :)
1
@Alanooo bo my mamy zero skrzydłowych. Wszyscy mają ten sam profil, technika.
8
Nasz sztab medyczny. Alba zielone światło, 30 minuta kontuzja :)
0
@Pilka_jest_okragla no i teraz pokaz Lapcia o Messim, o tym że gramy o wszystko. Niczym się nie różnią.
1
@doc no myślę że młodziak z chęcią przyjdzie popykać w LE