0

@Mazi Największym to on nie jest na pewno, były czynnikie zewnetrzne ktore wpływały na jego decyzje. Ale fakt decyzje podjął katastrofalne w skutkach teraz.

1

@MXFCB Zakończyłoby sie tak samo. BM był znacznie lepszy.

0

@doc Tylko że BVB za rok znowu bedzie w LM, a my nie wiem czy w LE wyladujemy.

7

@Sysia11 I brac młodych z Barcy B, którzy w 3 lidze dostaja wpierdziel 3 mecz z rzedu :)

1

@GeneralXavi Naszym problemem jest nasze DNA, gra techniczna i tylko techniczna. Profile piłkarzy takie same, brak skrzydłowych, brak fizycznych piłkarzy. I co Lapcio szuka, kolejnej nie wiem 9,10-tki jakim jest Ferran, Olmo, nie wiem co to za pozycja, to sa chucherki, a skrzydłowych jak nie było tak nie ma, nasze skrzydła w obronie to katastrofa. Mamy problem w całym zespole bo jest bardzo źle zarządzany. Amigosi to jeszcze nas trzymaja w ryzach, raczej trzymały.

3

@GeneralXavi Problemem był Rakitic, Vidal, Leo, Suarez. Teraz TS, Lenglet, Pique, Busi. Cały czas ta sama gówniana narracja, a z każdym odejściem Amigosów staczamy się jeszcze niżej i gramy jeszcze gorzej. Pokaż mi tych cudownych młodych :) Faktycznie zagrali super, a błędy indywidualne Amigosów były powodem porażki :)

1

@Alanooo bo my mamy zero skrzydłowych. Wszyscy mają ten sam profil, technika.

8

Nasz sztab medyczny. Alba zielone światło, 30 minuta kontuzja :)

0

@Pilka_jest_okragla no i teraz pokaz Lapcia o Messim, o tym że gramy o wszystko. Niczym się nie różnią.

1

@doc no myślę że młodziak z chęcią przyjdzie popykać w LE

8

Jest i mój ulubieniec. Myślę że wypadzik z Perezem na obiad rozwiąże problemy które zostawił Bartek.

0

@abram3k aha. To ta presja, że musimy, ten smutek na twarzy że się nie udało.

0

Dwie rzeczy są pewne obecnie. Słaba Barca i jeban. Reklamy na LR i co najlepsze nie wiem co bardziej mnie wkurw

1

@Lisek za wyjeb. Leo do Lapcia już nie można mieć pretensji? Cały czas pitolil że będzie dobrze, zamiast przedłużyć umowę, to czekał aż się skończy, był pewien że Tebas nie pozwoli odejść Leo i się przeliczył. 20 baniek zarobków Leo to same straty na obecnej LM. Pisalem i mówiłem, ten klub musi zostawić Leo bo zastępców nie ma i potrzeba czasu. Ale lepszy był obiadek z Perezikiem. Laporta nie jest winien sytuacji finansowej, ale gasił pożar benzyna. Teraz dopiero poczujemy co to problem z kasą

1

Od 70 minuty w Bayernie wchodzą. Sar, Richards, Nianzou, Tilman. Wynik, styl bez zmian.

0

@BarcaInfo no i tak zrobił Lapcio, pogonił Leo, Grie. Zakały rodziny

0

@JohnnyBarca na prawdę uważasz że to on jest problemem? O Leo pewnie też tak pisałes?

1

@ElKamil podpowiesz kto za Albe?

0

@AmadiRM to jest kompleks Barcy, ale i to że tak mają fanboje Realu.

0

@doc standardowo chu. Trafił :) dziennikarze hiszpańscy to dramat.

0

@Messibestplayerintheworld gramy na kontry.

2

Mam nadzieje, że bardziej wierzy niż w to, że Leo miał zostać.

0

@Zoker z lvp wygrał 3-0, z Roma 4-1, z AM i RM cały czas wygrywał. Ale tak piszmy te 4 porażki jako całość pracy Valverde. A koleś miał zajeb statystyki właśnie z mocnymi rywalami

123

@Elosek Messi jest krytykowany nawet za to jak nie gra, a co dopiero jak gra. Winien od zawsze za transfery, porażki, remisy, za trenerów i formę kolegów. A i najmodniejsze w ostatnim roku na LR. Przez Leo nie mieliśmy zespołu, wszyscy w cieniu.

1

Leo rok temu z początkiem grudnia też słabe statystyki mial
Wszyscy pamiętają jak się skończyło.

0

Spokojnie z tym Mbappe w RM. My planujemy kupić Cavaniego, Olmo, może jeszcze jakiegoś z free znajdziemy.

1

@UncleDrew będzie odwrotnie, sraka po szyję. Kto u nas ma mentalnie na boisku ciągnąć zespół?

0

@Messibestplayerintheworld Odpuszczajmy talenty. Powinniśmy o takiego piłkarza walczyć do końca. Trzeba wypierdzielic Cou z jego astronomiczna pensja.

0

@Messibestplayerintheworld Nie mamy szans rywalizowac z takimi klubami. Nasza kasa pustka, projekt na dramacie na razie.

4

@paweldunajecfcb Jak jutro wygramy, to uwierze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?