tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze dwie i oglądamy w spokoju. Inaczej będzie nerwowo od 70 minuty :)
0
@NismoFCB bo inni to skrajne ugrupowania. Będą kraść tak samo, a do tego są skrajne w swoich poglądach. Ani lewica ani skrajna prawica nie może dojść do władzy
1
@clyde nic, sport kręci aferę, najbardziej fakowa gazetka, ale wierzyć w nią wierzą :)
0
@Ghotti wiem jak jest bo pracuje dla innego operatora.
0
@Ghotti żonie kupowałem. Nigdzie nie było wlazłem na stronę Apple i w dwa tygodnie przyszedł
0
@Burgund z pieczątka ściśle tajne, nikomu nie mów :)
0
@michal26 albo i wcale.
4
@michal26 polityk konfwderacji ma dostęp do poufnych informacji :) czyli z ministerstwa dostaje info z napisem ściśle tajne czy jak?
2
@Kusco15 o konfederacja weszła w znany mam tekst dziennikarski. Otoczenie piłkarza. Tu mamy lekarz powiedział.
1
@pacior95 nikt Ryśka nie rozumie dlatego grzeje ławę, wszystkich naszych młodych niszczą trenerzy z Valverde na czele
1
@NismoFCB dajmy kraść nowym. Najważniejsze, wolność, nie będą mi kazać nosić maseczki i wszystkie problemy gospodarcze się rozwiążą
2
@pacior95 nie wolno krytykować tu młodych. Są zdolni i najlepsi, nie dyskutuj z tym
0
@Gomcio A ja mówię o Polsce. Jakbym się miał martwić to w Sudanie jest epidemia Cholery. Zawsze znajdę miejsce gdzie jest gorzej
0
@Ghotti Do tego dodajmy ze będę zaraz ubijał świnie, robił mięso, miał swoja szklarnie i jadł najtańsze jedzenie. Po co w ogole żyć, zero restauracji, kin, wakacji, pracujmy i oszczędzajmy. Pojebany kraj
0
@patry295 nie o to mi chodzi. To wszystko jest za późno, inflacja i tak będzie zapierdalac teraz. Potrzeba innych czynników oprócz stop procentowych by to zatrzymać. Paliwa, gaz , prąd wszystko to koszty dla przedsiębiorców czyli przerzuca na ceny.
0
@patry295 podniesienie prądu, gazu, nowy ład to wzrost inflacji. więc słaby argument bo i tak pójdzie. Stopy procentowe dadzą zarobić tylko bankom, nikt nie będzie trzymał u nich siana dla lokat 2%
0
@JimMorrisonFCB Już zjadły. Ja mam 1 dziecko więc 500 mam.
8
@Ghotti Podsumuje od 2022r - 540zł nowy ład, 174 zł bo grzeje dom, prąd 30% czyli ok 50zł, kredyt już 200zł, a zaraz kolejne 125zł więc 325zł = czyli tak porostu 1tys jestem w dupe na start. Ale fakt powinienem zagłosować na Konfe chociaż maseczki nie będę musiał nosic. To jest mój największy problem w 2022r
5
@Kusco15 Benzema już dziadek. Perez może zgarnąć wszystkich
0
@Coutinho007 A i to ma być wyznacznik. ? Czekaj niech pomyśle, Puiq też mu nieźle szło, a teraz....... Wszyscy których wymieniłeś są za słabi do Barcy
0
@Coutinho007 i jak mu idzie w Romie?
0
https://wiadomosci.wp.pl/hipokryzja-wycieklo-nagranie-z-poslem-konfederacji-6716356492781697v
No ok, zmienił zdanie, przecież miał prawo
1
@Kgorecki2500 wrzuca poprawkę i tyle konfederacja ugra. Czyli nic.
1
@doc dłuższa przerwa piłkarza Barcy. Nie znałem
0
@kaamil1910 brawo kilka osób, brawo. Głos całej Danii normalnie tam był miliony ludzi
1
@Kgorecki2500 mejza zagłosował na to co mu kazamo
Teraz już urlop
1
@DonRybson ostatnim szczegółem jest kasa. Tzn kto ma pożyczyć 50 baniek :)
3
@Messibestplayerintheworld czas wygrać, ale wygrać pewnie by wróciła Chociaż na chwilę pewność zespołu
0
@aleksandrowielki pewnie lepiej maseczki pierd. Jaka to wolność zabrana
12
Konfederacja 10 się wstrzymało. Najważniejsze dla nich maseczki
:)