tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ziemny ja go widzę pierwszy raz.
1
@BarcaInfo chcesz mi powiedzieć że Barca będzie mieć na np 25 lat, a Atletico na 50? Nie wierzę
1
@ranger3120 Jak z kontenerów to ok.
1
@paweldunajecfcb Bedziemy miec stan wojenny jak będzie ryzyko przegrania wyborów przez PIS.
1
@arasz1819 Daj troche radości kibicom. Tak bardzo nam tego brakuje od dawna. :)
0
@Amigo_Blanco Prawnicy gadaja z dziennikarzami. No chyba nie.
15
W tym tygodniu zgłosi sie jeszcze 6. Rozumiem, że wpierw poszli do dziennikarzy, a później ida na policje :)
0
@Messibestplayerintheworld Jojo, pitolenie.
1
@Katalonbar Było chyba już potwierdzenie że idzie do Granady
3
@dzefrej234 Jeśli przygotowania zostały spierdzielone, to potrzeba pewnie czasu.
2
@antymadrista1 No ale on za podpisik zgarnie swoje.
0
@Messibestplayerintheworld A nazwisko jego ......... ?
10
@patrykzmc2000 I słusznie, potrzebne wzmocnienia.
0
@Messibestplayerintheworld Pogba his koming
0
@Messibestplayerintheworld ale mniej niż 50 lat? Bo to główny argument był Lapcia
0
Komentarz usunięty
0
PSG - Real Madryt. Leo musisz.
0
@jacobFCB Dostaniemy tyle samo, coś tam niby lepiej, by Lapcio mógł z honorem podpisać.
0
@TheNekro94 Wiec od razu dajmy walkower. Obojetnie z kim byśmy nie grali
3
To tylko Napoli ludzie.
2
@AssisMoreira Nie jesteś sam
0
Osasuna ostatnie 5 meczy 3 porażki, dwa remisy. Z kim my mamy wygrywać.
0
@p3rshing ty naprawdę liczysz na tytuł w tym sezonie :) albo myślisz że ktoś tu liczy? My modlimy się o top 4
2
Do Betis, tracimy 9pkt w walce o 4 miejsca. Matko i córko, piękny wzrost w tydzień o 5pkt. To się odkulismy.
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Koeman dostał rok za długo z Messim. Gdyby nie sprdl końcówki sezonu w którym mieliśmy ligę to i siano by było na Leo
0
Co z Dembele bo nie oglądałem, standardzik kontuzja na kilka miesięcy?
0
Przypominam ze mamy jeszcze Seville na wyjeździe w tej rundzie :)))
1
@clyde dorzuć Grie jeszcze. :)
3
@domin1515 Koeman miał Leo i Grie. Bez nich to o utrzymanie sobie ewentualnie mógł pograć