1

Trzeba zrozumieć, wygrane RM to dobre wyniki dla nas. My walczymy o Top 4 a nie o La Ligę

5

A teraz zerknijmy na skład Bayernu. No nie ma szans :) ludzie my w środku gramy dziećmi plus Busi. Napad tylko Depay, który no wygląda jak wygląda, obrona Młodzi Dest, Araujo, emeryt Pique, Alba :)

0

@LyFT na tej stronie tego nie wytłumaczysz.

1

Memphis jedyne co dobrze zrobił na razie. To kupił sobie fajnego Rols roysa i miał fajny garniak na prezentacji

1

@Coutinho007 od 3 lat nas muca.

0

Rywal który przed nami odjeżdża. Europy nie powąchamy za rok

2

O matko jaki skład. Lenglet, Cou tego się nie spodziewałem.

1

@FCB24 wtedy jest szansa że młody coś wbije. Tak że widzę cień szansy. :)

4

Bez niego z BM nie widzę szans. Niestety :(

4

@Irmscher10 na LR znają się również na fizyce kwantowej. Ale najlepiej się znają jednak na tak zwanej, wiem lepiej niż Ty

0

@messiistheking gra w Barcie B

0

@zorf u nas złamany paznokieć to 2 razy dluzsza absencja

7

@DonMajkeL nie jesteś anty, ale cały koment anty. Moja żona wzięła by wyjechać na wakacje, i zdrowa, więc dlaczego to bawi?

0

@Messibestplayerintheworld I bardzo dobrze. Trzeba dobrze wejść w mecz.

0

@zodiak_10 Evra twierdzi, że to korupcja. Więc chyba temu dziennikarzowi nie zapłacili :D

0

@Naturopata A kto ich zamknie? Ziobro? Żyjemy w kraju idiotów, który dał im pełnia władze. To teraz sobie żyjmy

1

@Pawel13sz Weź tu na górę wracaj najebany z imprezy. Do chaty wchodzisz nówka sztuka

0

@Rewolucja123 Nico nie sprawdził się ostatnio na Pivocie, nie ma doświadczenia jeszcze

0

@mycha005 dlatego piszę o latach długu a nie czy koszystne. Perez stadion za 500 mln, my 1,5mld ale tu też pewnie źle myślę.

0

@Worny a dali ofertę nowa? Ta z jp Morgan?

0

@CLionelMessi jedyne miejsce dla niego to wyjazd z klubu

2

@eckov I ostatnio nam obu zgarneli. Vini, Rodrygo

0

Ale nowa umowa na 25 lat, czy kredyt na 30 to już nie zastawienie długu na klub? Pierdolety, wszyscy to politycy, a im nie ufam

2

@fart Już raz graliśmy bez kibiców. 8-2 :)

1

@BarcaInfo Lubie te odpowiedzi Xaviego, na prawde rozsądny gość.

0

@Mizander Agenci maja to w d.. kasa za podpis sie liczy i sie nie dziwię. Też bym tak zrobił.

0

Przepraszam że tak zapytam, czy czytać LR w dol czy nadal wysyp hejterow Leo i jak to Lewy pokrzywdzony. Bo szczepionki to wiadomo.

0

@Tom_Sta hehe. Dobre :)

0

@agaFCB nie jest źle przynajmniej w 3miescie i okolicach. Ale zima piękna

0

@dniel aha, znowu spisek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?