tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba zrozumieć, wygrane RM to dobre wyniki dla nas. My walczymy o Top 4 a nie o La Ligę
5
A teraz zerknijmy na skład Bayernu. No nie ma szans :) ludzie my w środku gramy dziećmi plus Busi. Napad tylko Depay, który no wygląda jak wygląda, obrona Młodzi Dest, Araujo, emeryt Pique, Alba :)
0
@LyFT na tej stronie tego nie wytłumaczysz.
1
Memphis jedyne co dobrze zrobił na razie. To kupił sobie fajnego Rols roysa i miał fajny garniak na prezentacji
1
@Coutinho007 od 3 lat nas muca.
0
Rywal który przed nami odjeżdża. Europy nie powąchamy za rok
2
O matko jaki skład. Lenglet, Cou tego się nie spodziewałem.
1
@FCB24 wtedy jest szansa że młody coś wbije. Tak że widzę cień szansy. :)
4
Bez niego z BM nie widzę szans. Niestety :(
4
@Irmscher10 na LR znają się również na fizyce kwantowej. Ale najlepiej się znają jednak na tak zwanej, wiem lepiej niż Ty
0
@messiistheking gra w Barcie B
0
@zorf u nas złamany paznokieć to 2 razy dluzsza absencja
7
@DonMajkeL nie jesteś anty, ale cały koment anty. Moja żona wzięła by wyjechać na wakacje, i zdrowa, więc dlaczego to bawi?
0
@Messibestplayerintheworld I bardzo dobrze. Trzeba dobrze wejść w mecz.
0
@zodiak_10 Evra twierdzi, że to korupcja. Więc chyba temu dziennikarzowi nie zapłacili :D
0
@Naturopata A kto ich zamknie? Ziobro? Żyjemy w kraju idiotów, który dał im pełnia władze. To teraz sobie żyjmy
1
@Pawel13sz Weź tu na górę wracaj najebany z imprezy. Do chaty wchodzisz nówka sztuka
0
@Rewolucja123 Nico nie sprawdził się ostatnio na Pivocie, nie ma doświadczenia jeszcze
0
@mycha005 dlatego piszę o latach długu a nie czy koszystne. Perez stadion za 500 mln, my 1,5mld ale tu też pewnie źle myślę.
0
@Worny a dali ofertę nowa? Ta z jp Morgan?
0
@CLionelMessi jedyne miejsce dla niego to wyjazd z klubu
2
@eckov I ostatnio nam obu zgarneli. Vini, Rodrygo
0
Ale nowa umowa na 25 lat, czy kredyt na 30 to już nie zastawienie długu na klub? Pierdolety, wszyscy to politycy, a im nie ufam
2
@fart Już raz graliśmy bez kibiców. 8-2 :)
1
@BarcaInfo Lubie te odpowiedzi Xaviego, na prawde rozsądny gość.
0
@Mizander Agenci maja to w d.. kasa za podpis sie liczy i sie nie dziwię. Też bym tak zrobił.
0
Przepraszam że tak zapytam, czy czytać LR w dol czy nadal wysyp hejterow Leo i jak to Lewy pokrzywdzony. Bo szczepionki to wiadomo.
0
@Tom_Sta hehe. Dobre :)
0
@agaFCB nie jest źle przynajmniej w 3miescie i okolicach. Ale zima piękna
0
@dniel aha, znowu spisek