tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Za Ronalda przyszły mecze z PSG, RM i wyjaśniły Mingueze. Ale jako że z Barcy B to standardowo tu wywyższany jaki to nie talent. A widać wyraźnie, że to nie jest poziom jaki powinna oczekiwać Barca
0
@DonAndrzejos Bayern Monachium
0
@Rust_Cohle nie, to znaczy że 4 zespoły przed nami pogubią pkt, bo grają miedzy sobą.
3
@FCB_dimiC Myślę, że brakuje mu bocznego obrońcy. Dest,SR jeszcze zdrowi nie są, a Mingueza do ekstraklasy się nadaje
45
Kasanowa to nie wiem czy dobre źródło :)
0
@leomessi1710 Tu nie chodzi o samo FB, chodzi o to, że osoby co zaczęły morsować, to muszą się z całym światem pochwalić, że to robią. Taka moda była rok temu. Nie ma co się spinać.
4
@Rust_Cohle Niby dlaczego? Pokazuje ze maja trudny terminarz, tyle. Miejsce nie ma znaczenia
0
Komentarz usunięty
1
Zostały nam mecze z zespołami z miejsc 3,6,10,14,18,
RM ma mecze z 2,3,4,17,8,19
Wydaje się ze powinnismy podgonić.
0
@maroon Przykro mi, sprytnie wypierdzielili ciebie z morsowania, teraz to ty robisz jakieś takie morsowanko tylko. Załóż konto, nagraj tysiąc filmików i wszędzie się chwal ze morsujesz, dopiero wtedy zostanie zaakceptowane :)
9
@Criss18Barca Nie zapomnij wrzucić filmiku na FB. Bez tego to nie morsowanie
0
@mientusek1407 Dest w sumie jest dostępny, a Fati jest szansa na mecz zBM
0
@FCBparasiempre Czyli może być gorzej :)
5
@amanter Moribie kończył się kontrakt nie było wyjścia. Araujo ma 2 lata kontraktu, poprostu nie musi na sile teraz za najniższa krajowa przedłużać kontraktu
17
@amanter Po pierwsze ma kontrakt do 2023. Po drugie skoro mogą mu dać 8 netto. To co lepiej by odszedł, my poszukamy kogoś za 50mln? Jeszcze długa droga negocjacji i pewnie gdzieś się dogadają. Araujo zostanie jestem pewien
0
@parpe kto, Villarreal czy Barca?
0
Villarreal nie ma pkt tylko z powodu słabej skuteczności, my swoje sytuację też marnowaliśmy. Czerwień Parejo, karny Pique, Erica karnego nie było, Obaj się tulili. Mecz na remis w sytuacjach, ale nareszcie to my mamy farta w takim meczu. Mega ważne 3pkt
1
@Image yyy, 4 bramki w pierwszej połowie. To my 9
0
@barcelonaLM u nas potrzeba 5-0, tylko wtedy zaspokojeni są kibice LR. A i ważne by bramki zdobywali dzieciaki wtedy to już orgazm
0
@Encore dobry komentarz. Wyniki dają pewność siebie, szczęście w piłce jest potrzebne. Za Ronalda miałem wrażenie że mieliśmy tylko pecha
2
@Firestone skoro w obie strony słabo, to chyba raczej słabo z komentarzem w stylu wydrukowane?
8
@Firestone a czerwona Parejo?
3
O co chodzi z tym wydrukowaniem wyniku co piszą nie którzy, bo nie załapałem o którą sytuację chodzi.
2
3pkt zajeb. Tego nam właśnie trzeba, wygranych na wyjazdach, szczęścia i walki o top 4. Jeśli wy w 3 mecze bez napastników chcecie stylu to powodzenia
0
@Waslak12 Poczekaj a kto niekonstytucyjnie głosował w temacie TVN. Hipokryci
21
@Oskar00 Niemiecka medycyna a Hiszpańska to wiesz inny świat.
0
@Rust_Cohle Lubię tego napastnika. Widziałbym go u nas.
0
@MesQueUnClub96 Widać ze się wszyscy męczą. Doświadczeni jakoś tam dobijają te metry, ale młodzi to katastrofa.
1
@MesQueUnClub96 Horngaher robił robotę
3
@Peszko07 gorączka i zgon. Dramat, pogotowie wezwaliscie?