tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS Dlatego nic nie wprowadzili.
2
@Barca1992 Powaga? A ja widze 100 nowych tematów jak to ludzie ograniczeni sa bo musza sie szczepić, jak to szczepionka zabija itd.
3
Ciekawe co napinacze antyszczepień będą robić, jak PIS nie wprowadzi żadnych obostrzeń. Jak na razie strasza i strasza i strasza, a ograniczeń jak nie było tak nie ma. Bedziecie pisać o ograniczeniach w innych krajach rozumiem? Czy jaką nowa pasje bedziecie mieć?
0
@sokot Jest dobrowolne, pokaż mi ograniczenia.
0
@kuz No i sie grubo trzeba zastanowić czy nie postawić. Jak Barca umoczy to chociaż zarobie.
2
Franki 5, Cou 4 - dodam tylko dwa pierwsze zdania. "Frenkie ambitnie wszedł w spotkanie. Bardzo dobra pierwsza połowa" - Cou "Słaba zmiana, nie wniósł niemal nic do ofensywy, a do tego w ostatniej akcji meczu prawie podarował gola rywalom"
0
@Woland10 ale ty pierd. Nie wiem czy wiesz ale chyba nie, ale baraże to wpierw jeden mecz rozstawiony - nie rostawiony. Później kolejne losowanie i 3 pary finałowe. Więc na Portugalię, Włochy i tak możemy trafić :)
0
@Woland10 Tylko co ma do tego Lewy i co to za %. ? :) To Kabaret a nie komentarz
1
@Majkel34 Przecież po danych widać, że właśnie szczytujemy, więc nie macie co liczyć na obostrzenia.
3
@Woland10 z jednej strony takich troli zawsze blokuję, ale z ciekawości sobie zostawie. Masz coraz głupsze pomysły, szanuje za kreatywność
0
@zibiku no i co dzieje się w Izraelu?
0
@kkbarca od pół roku to słyszę. A obostrzeń jak nie było tak nie ma. Mam wrażenie że przeciwnicy obostrzeń to czekają na nie.
0
@Ojciec5tkidzieci Korwin, lubi to
0
@marcin62 Uświadomiła mnie, że praca przy garach dla niej to maks.
0
@Woland10 No tak, jeden mecz z Lukiem i Luk już z ogromnym doświadczeniem :) Jedno 90 minut i cały skład już zgrany. :)
0
@DonAndrzejos mamy przejebane z Mingueza w obronie
2
@Witekk10 pewnie ze tak. Ale dwa warunki, musi smakować, i obsługa musi chcieć ciebie obsługiwać a nie z krzywym ryjem obrażone że pracuje
1
@maniak33333 wiesz co moja teściowa powiedziała. Ja kupuje zawsze w promocji w biedronce. Ale ostatnio już tak michy nie cieszy.
2
@maniak33333 Tak kraj wybral, tak ma.
0
@Messibestplayerintheworld Roberto też
1
@Kgorecki2500 nie jest to możliwe.
0
Mingueze to nam zajada na tym skrzydle. Moim zdaniem Sergi powinien zagrać, ma doświadczenie w takich meczach.
0
@karolup Ogólnie wyglądało to tak że do 70 minuty, mieliśmy kontrolę meczu, dużą intensywność, dużo podania pierwszy kontakt, ale sytuacji klarownych mało. Po 70 minucie jak przyszło do zmian w zespole, Espanyol lepszy. Brakuję nam kogoś obok Depaya.
0
@Kamiloza91 nie ważne skąd dziennikarz wie, ważne ze ty komentujesz te wypociny i właśnie o to chodzi w plotkach dziennikarskich
0
@BKSChemik najlepsze - wynik, najgorsze - Mingueza
13
@eckov Cou to się do Barcy B, nie nadaje
0
@Jakub1513 Mam nadzieje ze tak
0
@IronSanHybrid ale że co, że pizzę robi?
0
@BarcaInfo A ktoś z l4 wraca?
0
@Polnar dobrze chłopak wygląda. Dlatego potrzebujemy skrzydłowych. Ale ktoś to musi umieć wykorzystać. Depaya tam ni ma