0

@LS Dlatego nic nie wprowadzili.

2

@Barca1992 Powaga? A ja widze 100 nowych tematów jak to ludzie ograniczeni sa bo musza sie szczepić, jak to szczepionka zabija itd.

3

Ciekawe co napinacze antyszczepień będą robić, jak PIS nie wprowadzi żadnych obostrzeń. Jak na razie strasza i strasza i strasza, a ograniczeń jak nie było tak nie ma. Bedziecie pisać o ograniczeniach w innych krajach rozumiem? Czy jaką nowa pasje bedziecie mieć?

0

@sokot Jest dobrowolne, pokaż mi ograniczenia.

0

@kuz No i sie grubo trzeba zastanowić czy nie postawić. Jak Barca umoczy to chociaż zarobie.

2

Franki 5, Cou 4 - dodam tylko dwa pierwsze zdania. "Frenkie ambitnie wszedł w spotkanie. Bardzo dobra pierwsza połowa" - Cou "Słaba zmiana, nie wniósł niemal nic do ofensywy, a do tego w ostatniej akcji meczu prawie podarował gola rywalom"

0

@Woland10 ale ty pierd. Nie wiem czy wiesz ale chyba nie, ale baraże to wpierw jeden mecz rozstawiony - nie rostawiony. Później kolejne losowanie i 3 pary finałowe. Więc na Portugalię, Włochy i tak możemy trafić :)

0

@Woland10 Tylko co ma do tego Lewy i co to za %. ? :) To Kabaret a nie komentarz

1

@Majkel34 Przecież po danych widać, że właśnie szczytujemy, więc nie macie co liczyć na obostrzenia.

3

@Woland10 z jednej strony takich troli zawsze blokuję, ale z ciekawości sobie zostawie. Masz coraz głupsze pomysły, szanuje za kreatywność

0

@zibiku no i co dzieje się w Izraelu?

0

@kkbarca od pół roku to słyszę. A obostrzeń jak nie było tak nie ma. Mam wrażenie że przeciwnicy obostrzeń to czekają na nie.

0

@Ojciec5tkidzieci Korwin, lubi to

0

@marcin62 Uświadomiła mnie, że praca przy garach dla niej to maks.

0

@Woland10 No tak, jeden mecz z Lukiem i Luk już z ogromnym doświadczeniem :) Jedno 90 minut i cały skład już zgrany. :)

0

@DonAndrzejos mamy przejebane z Mingueza w obronie

2

@Witekk10 pewnie ze tak. Ale dwa warunki, musi smakować, i obsługa musi chcieć ciebie obsługiwać a nie z krzywym ryjem obrażone że pracuje

1

@maniak33333 wiesz co moja teściowa powiedziała. Ja kupuje zawsze w promocji w biedronce. Ale ostatnio już tak michy nie cieszy.

2

@maniak33333 Tak kraj wybral, tak ma.

0

1

@Kgorecki2500 nie jest to możliwe.

0

Mingueze to nam zajada na tym skrzydle. Moim zdaniem Sergi powinien zagrać, ma doświadczenie w takich meczach.

0

@karolup Ogólnie wyglądało to tak że do 70 minuty, mieliśmy kontrolę meczu, dużą intensywność, dużo podania pierwszy kontakt, ale sytuacji klarownych mało. Po 70 minucie jak przyszło do zmian w zespole, Espanyol lepszy. Brakuję nam kogoś obok Depaya.

0

@Kamiloza91 nie ważne skąd dziennikarz wie, ważne ze ty komentujesz te wypociny i właśnie o to chodzi w plotkach dziennikarskich

0

@BKSChemik najlepsze - wynik, najgorsze - Mingueza

13

@eckov Cou to się do Barcy B, nie nadaje

0

@Jakub1513 Mam nadzieje ze tak

0

@IronSanHybrid ale że co, że pizzę robi?

0

@BarcaInfo A ktoś z l4 wraca?

0

@Polnar dobrze chłopak wygląda. Dlatego potrzebujemy skrzydłowych. Ale ktoś to musi umieć wykorzystać. Depaya tam ni ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?