tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman Pytanie czy to o nie o to chodzi. Białoruś - Polska, a tak na prawdę chodzi o atak na Ukrainę
0
Tosię powinno odbyć po wpadkach z Ansu i Cou. Trochę szkoda że Lapcio czeka z decyzjami, ale ważne ze je robi.
1
@Kgorecki2500 To nie patriotyczne, wynoś mi się tu z informacjami od Szwabów. :D
3
@kazbychu No właśnie sprytnie mnie wyjebali z bycia Patriota, Polakiem itd.
2
@kakusus A jak jestem ateista to komu będę się spowiadał?
0
@IronSanHybrid W Polsce nie wolno, więc rozumiem ze czarny rynek?
0
@IronSanHybrid A tfu Dorsz z zamrażarki, zjadłbym tak dopiero co złowiony. Eh gdzie te czasy. Ban na Dorsza jeszcze chyba z rok niestety u nas
0
@Wilczeq Jeśli zaczną być marsze bez napiera.. z Policja i rozwalaniu licznego mienia, to oczywiście ze muszą być. No ale jest jak jest
0
@RobiS jest przycisk, ignoruj, blokuj. Ja często używam
0
@Janiama sama ilość zachorowań jest do przewidzenia, ale zgony to jakiś absurd
1
@iniesta44 muszą, to jest NATO. Taki jest obowiązek, gdyby tego nie zrobili to NATO do rozwiązania
0
Komentarz usunięty
0
@mkord Nie jest to prawda. Musieliby nas wpierw wypier. z Nato. To jest ich obowiązek.
0
@kamilo0066 nic ci udawadniać nie muszę.
7
@kamilo0066 oczywiście że hyky. Pokaz mi marsz gdzie nie było bijatyki z Policja, rozwalania wawy
10
Olmo to nie skrzydłowy
9
@Maciej_T Bo marszem tego nazwać nie można. Od 10 lat kończy się to wojna z Policja
0
@gumaz ta bo Rosja wejdzie w wojne z NATO
0
@Lucassito nie zgłosiła się Barca po Pedriego. Został polecony przez znajomego Bakero. I to Bakero walczył by do nas przyszedł.
2
@patrykzmc2000 patrząc na transfery Ajaxu, brać
0
@Striker poczytaj o Pedrim, po pierwsze to on bardzo chciał, odrzucił wszystkie lepsze oferty, po drugie nie my go znaleźliśmy, polecił go znajomy klubu i to Bakero po niego pojechał. Nie obserwowaliśmy go nawet.
0
Dla mnie przereklamowany
1
@xVENUMx jest ok. Ale dla mnie najlepsze Universal shock therapy
0
@Rewolucja123 git potrzebujemy go. Wiem że wszyscy uwielbiacie krytykować Amigosow, ale Pique dla mnie cały czas bardzo równy, wysoki poziom prezentuje. Oczywiście wpadki ma jak np Alaves, ale ogólnie mocny pkt.
1
@tomek8756 aha czyli jak wypierd. Sąsiadowi okno w samochodzie kamieniem to mam prezydenta miasta oskarżyć bo mi ten kamień zostawił.
0
@Janiama I to działania spowoduje, że wyjdzie kto jest profesjonalista, a kto nie. Bo jak dla kogoś bedzie ważne i bedzie dyskutował o posiadaniu telefonu w szatni to da do myślenia trenerowi.
17
@Abominacja Wspomnimy z końcem roku. Az ciebie dodałem do obserwowanych by nie zapomnieć
0
Przyszedłem do pracy o normalnej porze, oczywiście robie swoje, ale w miedzy czasie pisze na forum FCB, to jestem skupiony na pracy czy na pisaniu np z @Janiama . Jest to profesjonalne z mojej strony czy mysle o dupie maryni, a nie za to za co mi pracodawca płaci.
0
@Tridente2015 Ancelotti jest 4 miesiace, wiec o jakim DNA zespołu mówimy. To tak jakby powiedzieć, że DNA Barcy to Koeman.
5
@Janiama Porównujesz etat do kontraktu? I to do kontraktu na kilka, kilkanaście baniek? To nie jest zabranie zabawek piłkarzom, to jest dyscyplina by w momencie treningów, meczów skupić się na tym za co ci płaca, a nie na gierkach, instagramach czy też biznesach. Taki ma pomysł Xavi na dyscypline i focus na najważniejszym, czyli piłka, skoro uważa to za ważne to niech tak robi. Jak widzę Depaya, który wjeżdza z forma do Barcy, a później wjazdy rols roysem, futrami itp, to średnio wierzę, że 100% dla niego to piłka.