0

@Nefir A Gavi wyglądał dobrze? Na skrzydle to katastrofa.

3

Znowu Gavi na skrzydle. Kabaret

0

@Rewolucja123 Ludzie Lapcia jacy zadowoleni.Nie udało się 1Euro zaoszczędzić, ale wracają jakby za darmo go przywieźli :D

0

@kamilo0066 nie wiedziałem by pisała w takiej formie kiedykolwiek, chyba ze coś mnie ominęło

0

@amanter moim zdaniem ktoś jej dźwignął konto.

0

@Bogan Takie podsumowanie na razie rządów Lapcia. Wyjdzie powie mamy Xaviego, jest udało się, a porostu Xavi bardzo chciał, a my płacimy.

0

@FC1899Barca Nadal 70% to niezaszczepieni. Ale tak, nakręcaj się, no bo to jednak 30%, mieliście racje szczepić się nie ma sensu, zawsze może być 100% hospitalizowanych , zgonów, walić te 70%.

0

@Janiama Bez odpowiedniego poziomu w służbach medycznych to możesz sobie gadać i gadać. Dziećmi z LaMasi nie wiele zdziałamy, oni powinni się rozwiać, a nie stanowic o sile.

0

@michal26 Przez ponad 10 lat zdecydowanie więcej mieliśmy chwil w których się cieszyliśmy, więc teoria nie działa :D

0

@Mixtape najlepszy piłkarz Barcelony ze słabym Dynamem. Ter Stegen, to powinno dać do myślenia co jutro będzie

0

@tomek8756 to jest kabaret

0

@HarveySpecter zalejesz się tłuszczem. Bl ee

1

@Pawel13sz Jak ten pan tak pisze, to tak jest

1

@Cvbn zarobiliśmy 3 banki i mamy wielkiego Mingueza

1

@cules100pro Ale ty rozumiesz że nasi tam sa i ponoć negocjują? A Araby OFICJALNIE komunikaty wysyłają? Siedza tam 3 dni, wiec jeśli Araby nie chca negocjowac to sie zawijasz, a nie dajesz sie traktować w taki sposób.

1

Aktualizacja

13:26 Dziennikarz RAC1 Damia López poinformował, że Barcelona nie opublikowała komunikatu, ponieważ uważa, że obecnie nie ma porozumienia z Al-Sadd, a operacja jest wstrzymana. Barça ma nie zgadzać się z oświadczeniem katarskiego klubu, a media podają, że nie zapłaci klauzuli Xaviego. Z kolei Toni Juanmarti ze Sportu donosi, że Barcelona jest spokojna i utrzymuje, że to wszystko jest częścią negocjacji, a 41-latek podpisze dziś kontrakt. Dziennikarze interpretują komunikat Al-Sadd jako próbę wywarcia presji na przedstawicielach Blaugrany.

Pozwoliłem sobie wkleić. Dajmy temu czas, to na razie dwóch dziennikarzy. Do wieczora na pewno się wyjaśni.

1

@GregSTG Jeśli ktoś mówi nie, jeśli ktoś oświadczenie daje ( wystawili 2 dni temu ), że Xavi może odejść ale z klauzula, to jedno jest pewne, płacisz albo wypadasz. Wiec w tym przypadku troche jest jak w Fifie.

1

@Sulimo To pokazuje poziom negocjacji, gdzie mieli nasza delegacje.

4

U nas nie może być normalnie. Syf był za Bartka, syf jest za Lapcia. :)

1

@Joe_Pesci 300zł, mowie o sumie obu podwyzek + 500zł nowy ład+prad+gaz, wiec jestem od przyszłego roku biedniejszy o 1000zł. Taki tam fajny start, po prostu zrezygnuje z kilku elementów, patrz kablówka, inny net, jedna restauracja mniej. Na pewno napedze gospodarke ale mniej. Coś czuje że dużo ludzi tak zrobi, ciucholand to już only zalando z kuponami rabatowymi z forum, wiec napędze niemiecka firmę. :)

0

Stracili tylko 3 dni na negocjacje.

0

@KorNick Jeśli to prawda to nic nie załatwili tylko siano poszło na wylot naszej delegacji

0

@Jakchcesz Jeszcze :) Jak znam życie dwa podania i będzie już gwiazda :) Tak to tu działa z młodziakami u nas.

0

@Jakchcesz o ho nowy pupil się szykuje LR. Młody, perspektywiczny co się może nie udać.

1

@Przemek2323 Duda jedyne co obalał to flaszkę. A nie komunę

0

@normasubiektywna poprpstu uważam że to trener, który właśnie za wyniki może zostać zatrudniony przez PSG. Czy Zidane lepiej pasuje, nie wiem.

0

@Naturopata styl jak BM czy LVP. Bardzo ofensywnie, pressing, gra z pierwszej piłki.

0

@ranger3120 Leci Xavi, min 1,5 roku dostanie.

6

Ajax Erika ten Haga

- 2019 - półfinał Ligi Mistrzów
- 16 wychowanków podczas EURO 2020 - najwięcej spośród wszystkich klubów
- jedna porażka na 14 wyjazdowych spotkań w Champions League
- najwyższa wygrana w historii ligi holenderskiej - 13:0 z VVV Venlo
- 185 milionów Euro na plusie z transferów ????

Obecnie:
- Lider Eredivisie, bilans bramek 37:2
- Lider grupy C z kompletem zwycięstw, zapewnionym już awansem i bilansem bramkowym 14:2

Ukradłem z fb. Moim zdaniem przyszły trener PSG. Pochetinho wyleci

0

@Marcin91fcb trola sobie w chacie poszukaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?