1

News na głównej stronie Gazeta.pl / RM nie miał takiej przewagi od 34 lat nad Barcelona. A przypomnę RM gra słabo. Dobranoc, strona jak pudelek ale jednak

1

@barcelonaLM Myślę ze po tym newsie to raczej tak z min 10 lat kontuzja. Szczerze to nic nie wiemy

0

@debu1989 no to pomogę. 8+18 pensja. Ile to jest?

0

@kamiVeB Wszystkie nasze 9-tki za Falcao.

0

@barcelonaLM I RSSS

0

@debu1989 Chcieliśmy, ale wypozyczenie to 25 baniek. W połowie sezonu potwierdzili ze go nie wykupią, zgadnij dlaczego, zgadnij dlaczego nie chcieli negocjować tej kwoty ani przedłużenia wypożyczenia. Cou był rezerwowym, wiesz o tym?

1

@VegetaPolska możemy wam Ldj pożyczyć jak chcecie, za paczkę fajek

0

@debu1989 to dlaczego go nie wykupili, ba nawet nie próbowali przedłużyć wypożyczenia. Odpowiem Ci za słaby

0

@Cochise kiedyś tu była moderacja która prowokacje i konta RM BLOKOWAŁA. Teraz robią co chcą

2

@debu1989 Ale trzeba być funbojem by mieć takie myślenie. Współczuję

0

@Kgorecki2500 Nie ma w tym pocieszenia, kolejny ponad miesiąc out :(

0

@fart powiedziałbym w punkt, ale nie

0

@Janiama widzę że poprzedni komentarz zabolał znawcę.

0

@Janiama My nie mamy poziomu

0

@masq Jak u nas mówi się miesiąc to będą dwa

0

@Messibestplayerintheworld Miał rok na to.

0

Coś o tych kontuzjach naszych już wiadomo? Kto nowy do plażowania i na jak długo?

3

@Ying Tak, ja napisałem, że Lapcio pożałuje i jest ryzyko że za rok nie zagramy w LM. A wtedy dopiero zobaczy co to kryzys finansowy. Modlę się by jednak się udał zająć te 4 miejsce.

0

@Janiama No to pisz ze mamy słabych psychicznie piłkarzy, a nie słabych piłkarzy. Bo to kompletnie co innego

0

@Emhyr skoro nie możesz pracować. Wypłata = 0zl

1

@parpe poprzedni sezon identyczny. Laporta nic nie zrobił

6

Komentarz usunięty

1

@Cygan BRC sezonowcow. Kur Barca krwawi już 6 lat. Nie jeden sezon, mecz rok 6!! Przegrywa z Celta 3-0 połowę z Celta bez formy

0

@jeyx77x a podasz nr totka?

0

3-0 z drużyną z dołu tabeli. W 45 minut, wy to rozumiecie. U nas jeden piłkarz wart więcej niż cały ich skład.

0

Tylko Barcelona jest wstanie przegrać 3-0 w 45 minut. Współczuję sobie ze jestem ich kibicem

0

@jeyx77x o widzę że już na badaniach byłeś i wiesz

1

Jeszcze jedna. Bo 2-0 to wiadomo jaki wynik :)

2

@Deeespacito ja bym dał sama barce b i może w ataku juvenil

1

@Janiama również stawiam na porażkę. 3-1 Celta. Idiotyczny skład, to się nie może udać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?