1

@koksik2700 Wszyscy Wojsko, a to Policja w 80% stoi przy tym płocie. :) Wojsko jak to wojsko, pewnie polewa

1

@MesQueUnClub96 ale nie mamy więcej niż 10%. Czego nie rozumiesz :)

8

@kiper09 opierasz tą teorie o co? Po zdjęciu kolesi :)

0

@Abominacja Jak ich wpuścimy wrzuci więcej, będzie tak robił do czasu reakcji UE i NATO. Jesteśmy z wszystkimi na kosach. Putin testuje NATO, a Łukaszenka się mści.

0

@Abominacja mamy kilka tysi. A nie miliony, na prawdę myślisz że wpuścimy i Łukaszenka powie ok, to sztama

1

@Abominacja bo przywiozą ci wtedy banke takich biedaków.

1

@Kamilos84 może nam pomóc. Ale nawet człowiek z demencja nic nie zrobi, jak wielki PiS nikogo o nic nie prosi

2

@Dertinho przecież wszyscy tu piszą że to prowokacja. O co ci chodzi

4

@Cochise bierze na klatę sama, bo nikogo o tą pomoc nie prosi.

1

@amanter jak widzisz, ludzie łykają

0

@VegetaPolska całe NATO. Ale czas byśmy o tą pomoc poprosili

0

@Mns21 niech on trenuje lepiej RM

0

@Encore a, no i od razu czuje się bezpiecznie. Ufff

20

@david89 armatki wodne dały by lepszy efekt. Ale niestety tam są dzieci

0

@Irmscher10 Dobrze, powiem mu.

1

@Jakchcesz Nie było Franka to nie ma o czym pisać :)

2

@macio_944 Ma tylko zazwyczaj wystarcza na 15 minut sił, albo to rywal gra pressingiem, a my wtedy mamy pełne portki.

5

@Comfortable_ grubo się mylisz.

2

@CZaras myślę że jednak do końca roku damy mu spokój. Jest taki syf że gorzej nie będzie, a jak już to na piłkarzy szambo się wyleje. Pupilki do hejtu są. De Jong, Depay, Amigosi z TS na czele

25

I teraz pytanie, czy 148trener Ryśka w końcu zobaczy w nim ten geniusz? Czy to ten moment. Ciekawe

1

@tomek8756 Jak na razie szef przez maleńkie s. Oby to się zmieniło

0

@konrad1661 Pedri i Pique tez mieli wrócić. Dembele raczej dopiero na LM

3

@Mathew16 Nie martw sie Lewica, martw sie tym, że Nato cicho siedzi.

1

@Mathew16 Co za debilne porównanie. Białoruś z Putinem z premedytacją rozkrecaja aferę na granicy Nato. Jest to czysta prowokacja i zobaczymy jak to się skończy, Putin wie, że my straciliśmy juz wszystkich sojuszników. Poprzednie 33 osoby nie maja nic wspólnego z tym co teraz sie dzieje.

3

@Zawsze_Wierny i Laporcie, który biernie na to wszystko patrzył

42

@Jakchcesz Jak na treningu grasz w dziada tylko to tak się kończy

3

@Songo91 I git zaoszczędzimy na wyplacie.

6

@Alustic gdzie masz takie info?

0

@debu1989 Jezus człowieku, on zarobia 18 baniek, za 8 poszedł. A ty dalej swoje, kończmy dyskusje. 18 baniek brutto co innego u nas a co innego w Niemczech, inne podatki. Nic to nie zmienia u nas dramat piłkarza

1

@TylkoBarca7273 Poprzednie Alaves, Dynamo, Celta - i co daliśmy radę , 5pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?