tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 Wszyscy Wojsko, a to Policja w 80% stoi przy tym płocie. :) Wojsko jak to wojsko, pewnie polewa
1
@MesQueUnClub96 ale nie mamy więcej niż 10%. Czego nie rozumiesz :)
8
@kiper09 opierasz tą teorie o co? Po zdjęciu kolesi :)
0
@Abominacja Jak ich wpuścimy wrzuci więcej, będzie tak robił do czasu reakcji UE i NATO. Jesteśmy z wszystkimi na kosach. Putin testuje NATO, a Łukaszenka się mści.
0
@Abominacja mamy kilka tysi. A nie miliony, na prawdę myślisz że wpuścimy i Łukaszenka powie ok, to sztama
1
@Abominacja bo przywiozą ci wtedy banke takich biedaków.
1
@Kamilos84 może nam pomóc. Ale nawet człowiek z demencja nic nie zrobi, jak wielki PiS nikogo o nic nie prosi
2
@Dertinho przecież wszyscy tu piszą że to prowokacja. O co ci chodzi
4
@Cochise bierze na klatę sama, bo nikogo o tą pomoc nie prosi.
1
@amanter jak widzisz, ludzie łykają
0
@VegetaPolska całe NATO. Ale czas byśmy o tą pomoc poprosili
0
@Mns21 niech on trenuje lepiej RM
0
@Encore a, no i od razu czuje się bezpiecznie. Ufff
20
@david89 armatki wodne dały by lepszy efekt. Ale niestety tam są dzieci
0
@Irmscher10 Dobrze, powiem mu.
1
@Jakchcesz Nie było Franka to nie ma o czym pisać :)
2
@macio_944 Ma tylko zazwyczaj wystarcza na 15 minut sił, albo to rywal gra pressingiem, a my wtedy mamy pełne portki.
5
@Comfortable_ grubo się mylisz.
2
@CZaras myślę że jednak do końca roku damy mu spokój. Jest taki syf że gorzej nie będzie, a jak już to na piłkarzy szambo się wyleje. Pupilki do hejtu są. De Jong, Depay, Amigosi z TS na czele
25
I teraz pytanie, czy 148trener Ryśka w końcu zobaczy w nim ten geniusz? Czy to ten moment. Ciekawe
1
@tomek8756 Jak na razie szef przez maleńkie s. Oby to się zmieniło
0
@konrad1661 Pedri i Pique tez mieli wrócić. Dembele raczej dopiero na LM
3
@Mathew16 Nie martw sie Lewica, martw sie tym, że Nato cicho siedzi.
1
@Mathew16 Co za debilne porównanie. Białoruś z Putinem z premedytacją rozkrecaja aferę na granicy Nato. Jest to czysta prowokacja i zobaczymy jak to się skończy, Putin wie, że my straciliśmy juz wszystkich sojuszników. Poprzednie 33 osoby nie maja nic wspólnego z tym co teraz sie dzieje.
3
@Zawsze_Wierny i Laporcie, który biernie na to wszystko patrzył
42
@Jakchcesz Jak na treningu grasz w dziada tylko to tak się kończy
3
@Songo91 I git zaoszczędzimy na wyplacie.
6
@Alustic gdzie masz takie info?
0
@debu1989 Jezus człowieku, on zarobia 18 baniek, za 8 poszedł. A ty dalej swoje, kończmy dyskusje. 18 baniek brutto co innego u nas a co innego w Niemczech, inne podatki. Nic to nie zmienia u nas dramat piłkarza
1
@TylkoBarca7273 Poprzednie Alaves, Dynamo, Celta - i co daliśmy radę , 5pkt