0

@Kondziubarca Bo u nas chory siedzi w chacie i nie idzie sie zbadac bo nie chce byc zamkniety. A reszte story sobie dopisz. Prawdą jest to niestety bo mamy bardzo wysoka umieralność, a dlaczego, no bo właśnie idą Polacy juz jak światło widzą, a wtedy to juz za późno.

1

@deyna2018 I świat z konfa, co się może nie udać

0

Kto to? Kropka kropka

0

@Barcelonista94 niby dlaczego? Tak czuł to powiedział. Rozumiem że powinien powiedzieć, wszystko było zajeb.

3

Ale petardy w Koemana

1

@tomek8756 no ale zobaczcie na LR. Codziennie 50% to akcja, szczepienie to zło, zabranie wolności, jakieś przykłady, porównania. A obostrzeń jak nie było tak nie ma. Czy wojują tutaj ci co się zaszczepili, zmuszają innych? Tak kilka osób. Ci co nie chcą popadli w jakąś chora psychozę na tym pkt

0

@Rewolucja123 mam wrażenie że dokładnie tak samo wygląda sprawa profesjonalizmu w służbach zdrowotnych Barcy. Dobrze że czyszczą

0

@masq tak zabrał mu talent, normalnie kosmiczny mecz.

3

@NaFazieHitman rozumiem że nie powinniśmy już wpuszczać, ok, ale co mają tam zdechnąć twoim zdaniem?

5

@Kgorecki2500 Ja bym brał, wyrażenie zaniepokojenia, to jest taka armata, Chiny od razu spierdziela

0

@Piotr97 Koeman

0

@mich_l on nic nie rozumie co ja pisze. Masz rację

0

@JANEK777 szkoda ze w innych ustawach się tylko wstrzymać od głosu potrafią

1

@Messibestplayerintheworld Vinicius też tak mówił, Rodrygo też. Do lata daleka droga

4

@Kurkmen urażone ego bo ci tydzień nie odpisała? Normalnie bohater.

5

@Messibestplayerintheworld Zaraz się chłopaki bzykna jak tak dalej pójdzie :)

0

@Piernik "to jaki ten pad daje doznania to jest nie do opisania." Współczuję :)

0

@Janiama Z Andora Lewy nie powinien grać

0

@Ingiel Pilka jest za poprzedni sezon, nie za wrzesień

32

Leo Messi został wybrany piłkarzem roku w plebiscycie Goal. [Goal]
Zaraz się zacznie akcja, #niezasluzyl

1

@NaFazieHitman nie ma ani jednego ograniczenia, a piszecie już od Maja jak to murzynami jesteście. Zero ograniczeń, ale wiecznie to samo pierd. Nie znudziło wam się jeszcze?

8

@Djzordon Ten Madrycki Pele miałby u nas pierwszy skład i wiele by nam dał.

3

@tobiasson92 Zaraz bedzie źli Czesi.

44

Ale tak jak z Leo? Czy troszeczke lepiej?

0

@skubi99 Powinieneś juz spisać testament.

0

@Tomason czyli jest ale nie ma, czyli domysły, a najlepsze ze strona ma error.

1

@Cygan BRC Potwierdzili to obaj, ale ty wiesz lepiej. Ostatnie zdanie właśnie pokazuje, ze mam racje. Był ktoś legenda, jak już go nie ma to niech sprdl, Czysty RM z krwi i kości. Wiecej niż klub. Nie masz być jego fanbojem, ale hejt to zero szacunku. Dla kibiców to powinno być, albo Barca albo kończ kariere.

0

@Tomason źródło antyszczepionkowiec@com

10

@Cygan BRC trzeba szanować swoje legendy. Niesmak został bo co? Przecież przyjechał podpisać kontrakt, to Lapcio go pogonił, potwierdzili to Obaj. Leo nie dostał żadnej innej propozycji. Nawet za darmo nie dostał i to jest fakt. A wy sobie budujecie swoje story.

1

@Dzemix111 na razie to on nie gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?