tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@Oskar00 Gdzie tu widzisz prowokacje?
0
@ściah Niestety duża szansa na ten czarny scenariusz.
14
@FCMichalo I do tego maja pakę z która walczą o LM. Są jednym z faworytów, kupują graczy z głowa.
1
@Kondziubarca Kraj jest w takiej formie, ze im będzie na rękę oddać teraz władze
5
@Survier tak obniża akcyzę na paliwo. Wpływ, uwaga ok 20gr na litr. Inflacji już nue ma, ucieka z tego kraju.
3
@NaFazieHitman wszędzie piszą że nic nie wiedzą o zaraźliwości, ale tutaj że piekielnie zaraźliwy :) "Do tej pory wykryto trzy zakażenia w Botswanie i sześć w Republice Południowej Afryki – gdzie nadzór nad wariantami jest solidny. Jeden przypadek został zauważony u 36-letniego mężczyzny z Hongkongu." faktycznie zaraźliwy :)
0
@arasz1819 nie wiesz może na zmywaku kolega ciśnie, to kompleksy leczy na forum
0
A i jeszcze co do Araujo on ma kontrakt do 2023r więc jak klub nie ma siana to możemy spokojnie czekać.
0
@agaFCB no to nie musi teraz przedłużać, przecież ma jeszcze czas
2
Araujo nic się nie wypowiedział, tylko info ze oferta Barcy słaba i negocjują dalej. A tu już jazda że Moriba. Nawet nie wiemy ile mu dali, może to Barca nędzna propozycje dała? Masakra z kibicami. Tu chyba wszyscy teraz za frytki mają grać. Pozbyć się Roberto, Cou, Umtiti to i pieniądze się znajdą.
0
@arasz1819 W dodatku miał już porpozycje z poczatkiem roku, wiec wrócili już do gotowej oferty.
2
Cytuje Matiego - "Premier wspomniał, że rząd początkowo chciał obniżyć VAT na żywność do zera, "ale niestety Unia Europejska ma inną politykę i nie zgodziła się na to". Postanowiliśmy więc zrekompensować Polakom wzrost cen żywności i zamiast obniżki VAT, zdecydowaliśmy się na "instrument o charakterze kompensacyjnym", czyli dodatek osłonowy - wyjaśnił."
No to niech obniza VAT do tylu ile UE pozwala, a nie od razu 0 albo wcale :) Kur co to jest za nieużytek rolny. Propaganda pełną gęba, zła UE, Rosja i TUSK.
0
@konajoncek Ale to kuzyn, czy otoczenie kuzyna?
0
@doc Czyli zwykła kontuzja, która trwa do 4 tygodni w Barcelonie trwa 4 miesiace.
0
@KacperVEB Depay jak zapieprza, normalnie biega jak opętany
3
Wchodzę, czytam, MC miażdży PSG. Myślę sobie grubo, sprawdzam wynik 0-0. Aha
3
@Danny Gaucho był za darmo, wzięliśmy Ldj
2
@zaba107 dzwonię do Merkel o wydłużenie do 20
0
@baartekk97 ja tam idę. Wpierd sobie z 10 szt i 6 tysi wpadnie. Antyszczepionkowcy twierdzą że to gówno warte, więc nic mi nie będzie
0
Cou nie powinien być w planach. Pierwszy do wyj.
0
@JohnnyBarca pewnie mu nic nie będzie, ale szkoda ze tak z tydzień jeszcze nie poczekal, byłoby to kosmiczne osłabienie w meczu z Barca
0
@BarcaInfo kur spalony o buta. Ehhhhhh
0
@Sulimo Na co czekasz? Jest promka 49zł za rok. Taniej nie bedzie
0
@Messibestplayerintheworld Rysiek pójdzie na golfa i sie problem rozwiąże. :)
0
@VegetaPolska Na czym? Na F1? A na czym konkretnie?
0
@Deviler A z nami bedzie okrągłe zero. Stawiajcie budki dla psa bo TS u nas broni i moge się mylić.
0
@Lisek Jest podwazana bo ma dostać Leo.
0
@horang Mnie nie zachwycił, chciał i było lepiej, ale jakos mnie nie zaskoczył.
0
@DonAndrzejos De Jong miał patelnie, ehhhhhhh, ale najbardziej to mi szkoda podania Depaya do FDJ w pierwszej połowie, wystarczyło podac do nogi, a nie do linii i FDJ miałby tylko bramkarza.
0
@Maurolkit Poczekaj niech pomyśle Dynamo? W meczu z Celta też grał dobrze.