tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nowa umowa na 25 lat, czy kredyt na 30 to już nie zastawienie długu na klub? Pierdolety, wszyscy to politycy, a im nie ufam
2
@fart Już raz graliśmy bez kibiców. 8-2 :)
1
@BarcaInfo Lubie te odpowiedzi Xaviego, na prawde rozsądny gość.
0
@Mizander Agenci maja to w d.. kasa za podpis sie liczy i sie nie dziwię. Też bym tak zrobił.
0
Przepraszam że tak zapytam, czy czytać LR w dol czy nadal wysyp hejterow Leo i jak to Lewy pokrzywdzony. Bo szczepionki to wiadomo.
0
@Tom_Sta hehe. Dobre :)
0
@agaFCB nie jest źle przynajmniej w 3miescie i okolicach. Ale zima piękna
0
@dniel aha, znowu spisek
0
@Criss18Barca a teraz zobacz jak niska śmiertelność vs my
0
@DonMatteo901 tyle w temacie
2
@Pawel13sz Po doświadczeniu Aguero, jestem na nie.
0
@Ptasior Daniel Craig też już 50-ce. Też starym dziadem zalatuje
0
Czyli i tak jedziemy z funduszem co Bartuś załatwił. Koszty wzrosły o 400mon.oj Laptus
1
@JimMorrisonFCB Ta stwierdziłem, że to głupi i bardzo zły moment na ta dyskusje.
0
@sergio5 teraz nie wiem, pomógł w negocjacjach czy nie. :)
1
@cescblaugrana95 a dobra odpuszczę. Zdrowia
0
@Messibestplayerintheworld te kolację to nam ostatnio bokiem wychodzą. Słynna kolacja u Leo w poprzednim sezonie :)
0
@Janiama To nam pomoże bo talent ma. Ale jakoś nie wierzę by nie złapał :)
0
@Janiama zdecydowanie nie. Sprzedać e styczniu ok, ale jak w styczniu nie da na sobie zarobić, to właśnie musi grać, złapie kontuzje i niech sobie idzie na l4 gdzie indziej po sezonie.
0
@daniel32778 po co nam w ogóle piłkarze. Grajmy Barca B, albo klub rozwiążmy
0
@Messibestplayerintheworld Pozwole sobie przedstawić to w formie wykresu kołowego. City chce 70 koła, a Barca chce dać 40 koła.
0
@MrShakira Jak napisze jakiś zagraniczny dziennikarz to uwierze, na razie tylko Hiszpańscy piszą.
0
@DonRybson On może i zaakceptował, ale MC i nasza pusta kasa do ogarnięcia.
1
@Ghotti cała Barcelona, wieczne afery
1
@leviOsa wtedy jest ok.
0
@ObiwanKenobi no ci niezaszczepieni też leżą na chodnikach. Mordor.
3
@Chaoss ostatnio co oglądam mecze to padają, jak muchy normalnie
6
@Songo91 no to wszyscy zaszczepieni umrą. Już widzę że ciężko po chodniku się chodzi.
0
@igor69 Eryk, ale zjebane imię
0
@17Krystian94 Araby i Barca. Chłopie