0

Ale nowa umowa na 25 lat, czy kredyt na 30 to już nie zastawienie długu na klub? Pierdolety, wszyscy to politycy, a im nie ufam

2

@fart Już raz graliśmy bez kibiców. 8-2 :)

1

@BarcaInfo Lubie te odpowiedzi Xaviego, na prawde rozsądny gość.

0

@Mizander Agenci maja to w d.. kasa za podpis sie liczy i sie nie dziwię. Też bym tak zrobił.

0

Przepraszam że tak zapytam, czy czytać LR w dol czy nadal wysyp hejterow Leo i jak to Lewy pokrzywdzony. Bo szczepionki to wiadomo.

0

@Tom_Sta hehe. Dobre :)

0

@agaFCB nie jest źle przynajmniej w 3miescie i okolicach. Ale zima piękna

0

@dniel aha, znowu spisek

0

@Criss18Barca a teraz zobacz jak niska śmiertelność vs my

0

@DonMatteo901 tyle w temacie

2

@Pawel13sz Po doświadczeniu Aguero, jestem na nie.

0

@Ptasior Daniel Craig też już 50-ce. Też starym dziadem zalatuje

0

Czyli i tak jedziemy z funduszem co Bartuś załatwił. Koszty wzrosły o 400mon.oj Laptus

1

@JimMorrisonFCB Ta stwierdziłem, że to głupi i bardzo zły moment na ta dyskusje.

0

@sergio5 teraz nie wiem, pomógł w negocjacjach czy nie. :)

1

@cescblaugrana95 a dobra odpuszczę. Zdrowia

0

@Messibestplayerintheworld te kolację to nam ostatnio bokiem wychodzą. Słynna kolacja u Leo w poprzednim sezonie :)

0

@Janiama To nam pomoże bo talent ma. Ale jakoś nie wierzę by nie złapał :)

0

@Janiama zdecydowanie nie. Sprzedać e styczniu ok, ale jak w styczniu nie da na sobie zarobić, to właśnie musi grać, złapie kontuzje i niech sobie idzie na l4 gdzie indziej po sezonie.

0

@daniel32778 po co nam w ogóle piłkarze. Grajmy Barca B, albo klub rozwiążmy

0

@Messibestplayerintheworld Pozwole sobie przedstawić to w formie wykresu kołowego. City chce 70 koła, a Barca chce dać 40 koła.

0

@MrShakira Jak napisze jakiś zagraniczny dziennikarz to uwierze, na razie tylko Hiszpańscy piszą.

0

@DonRybson On może i zaakceptował, ale MC i nasza pusta kasa do ogarnięcia.

1

@Ghotti cała Barcelona, wieczne afery

1

@leviOsa wtedy jest ok.

0

@ObiwanKenobi no ci niezaszczepieni też leżą na chodnikach. Mordor.

3

@Chaoss ostatnio co oglądam mecze to padają, jak muchy normalnie

6

@Songo91 no to wszyscy zaszczepieni umrą. Już widzę że ciężko po chodniku się chodzi.

0

@igor69 Eryk, ale zjebane imię

0

@17Krystian94 Araby i Barca. Chłopie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?