tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Songo91 no to wszyscy zaszczepieni umrą. Już widzę że ciężko po chodniku się chodzi.
0
@igor69 Eryk, ale zjebane imię
0
@17Krystian94 Araby i Barca. Chłopie
0
@CatalanDream Angielski zna, dlatego.
0
@ranger3120 Odpowiem tak jakby to TVP zrobiło. Robert Lewandowski najlepszym Europejskim piłkarzem z 580 pkt, Ronaldo daleko za nim. - pisałem to ja Mati Morawiecki and Borek
17
@koksik2700 Przykro mi, a teraz spać
1
@Mario96w To Borek, na bank
0
Zero Barcy. Ale ból dupska Paryża
0
@clyde Przecież Lewy już powiedział kto wygra.
6
O kuźwa Jorginho gada po Angielsku, on powinien dostać złotego balona.
27
Ale jak to jest gadają po Francusku, włoski, hiszpanski i jakoś nie hejtuja tego. Wyjdzie Leo i zaraz jazda że angielskiego nie zna
0
@RomanHoffer to się zaraz zacznie. Ból dupska z 5 dni minimum
1
@PatrychoO tęskno za chłopem u nas. :(
0
@BarcaInfo oczywiście wyrzucił to w dzień rozdawania nagrody. W ogóle nie robi szumu by o nim mówiono.
0
@tomek8756 jebani hipokryci
3
@Pawel13sz Ferran zdecydowanie
5
@Momals11 Tak tylko przypomnę, głosuje cały świat i pokazywane jest jak głosuje cały świat. Rozumiem, że przekupili wszystkich dziennikarzy świata.
3
https://portal.abczdrowie.pl/nie-zyje-szef-austriackich-antyszczepionkowcow-mial-covid-19
Sami się wybiją :) Szczepionka to chemia, to czym jest w takim razie wybielacz :)
1
@abram3k Jak bardzo trzeba byc zakompleksionym człowiekiem by pisac takie pierdoły.
1
Czas na zmiany dla chłopaka. Podwyżka nie wchodzi w gre.
2
@Arkon Viniego już mieli. RM i agenci nas na końcówce wydymali.
0
@Momals11 Z tych krzaków jedyne co wynika to tylko to, że Le Parisien
0
@doc Hehehehehe, już MC zadziera kiece i leci. :)
0
@FCMichalo To już raczej pewne, tam miało być 50% meczy i obowiazkowy wykup. A Grie raczej gra w każdym meczu
0
@Encore szybko, u nas po takiej kontuzji wróciłby w maju
1
@Rewolucja123 Lecza kompleksy
0
Takie pytanie, strona wam się spierdzieliła czy jak?
2
@Djzordon Obliczu naszego ostatniego meczu, to rozmowa o sędziach teraz jest średnia jednak.
0
@zaiks przyszedł za drobne.
1
@baartekk97 Na Zalando-louge szukaj promek. Maja zawsze zegarki w dobrych cenach.