0

@Encore dobry komentarz. Wyniki dają pewność siebie, szczęście w piłce jest potrzebne. Za Ronalda miałem wrażenie że mieliśmy tylko pecha

2

@Firestone skoro w obie strony słabo, to chyba raczej słabo z komentarzem w stylu wydrukowane?

8

@Firestone a czerwona Parejo?

3

O co chodzi z tym wydrukowaniem wyniku co piszą nie którzy, bo nie załapałem o którą sytuację chodzi.

2

3pkt zajeb. Tego nam właśnie trzeba, wygranych na wyjazdach, szczęścia i walki o top 4. Jeśli wy w 3 mecze bez napastników chcecie stylu to powodzenia

0

@Waslak12 Poczekaj a kto niekonstytucyjnie głosował w temacie TVN. Hipokryci

21

@Oskar00 Niemiecka medycyna a Hiszpańska to wiesz inny świat.

0

@Rust_Cohle Lubię tego napastnika. Widziałbym go u nas.

0

@MesQueUnClub96 Widać ze się wszyscy męczą. Doświadczeni jakoś tam dobijają te metry, ale młodzi to katastrofa.

1

@MesQueUnClub96 Horngaher robił robotę

3

@Peszko07 gorączka i zgon. Dramat, pogotowie wezwaliscie?

0

@michal26 wirus zmutował. Tak miał prawo i jest to normalne.

0

@Emhyr Alemany jeszcze nic spektakularnego nie zrobił.

0

@gumaz teściowa to rozumiem. Eh co za świat

0

Komentarz usunięty

2

@FCMichalo gdyby był Ronald to obawiałbym się rekordu. Xavi jeszcze nie wiadomo czy będzie kontynuował czyszczenie wszystkich statystyk

0

@kuba1794 On ma 2 lata kontrakt jeszcze.

0

@Grrrr Tam był kwas z Mbappe jak dobrze pamietam

4

@NicoGonzalez Warto, koleś pasuje do naszego zespołu. Fati-Ferran na prawdę to byłoby dobre połączenie. @NicoGonzalez na skrzydle też często gra, ale 9-tka to on raczej nie jest.

11

@kkbarca Zaraz będzie znowu zrzutka na kogoś pod respiratorem. No ale widowiskowe to jest nie ma co.

1

@kamilop Wywaliliśmy cały sztab medyczny, jak myślisz dlaczego? Pedri z kontuzji 4 tygodniowej ma 4 miesięczną, jego tez wyjeb? Ansu z 3 miesięcznej roczna kontuzja i 3 operacje, jego tez?

3

@sevs Mbappe poszedł do PSG za 170 baniek. O jakim 3*droższym transferze mówisz?

0

@tristan87 Ronald wszystkie statystyki zresetował. Trzeba wierzyć :)

0

@kaamil1910 tym że wiemy kto jest trenerem, tu nie chodzi o piłkarzy

0

@maroon a ja ze z Hiszpania był karny, a z Anglia bramka 90 minuta, jedyny celny strzał :) ale nadzieja umiera ostatnia to prawda.

20

San Marino, Andora, Albania, wygrane sousa. Tak przypominam tylko, bo balonik już pompują

0

@BarcaInfo Nie ma opcji, do czasu info od dziennikarza z poza Hiszpanii, traktuje to jako bzdury

0

@Yoshi94 Macierewicz to ty?

19

@MrShakira Jak my chcemy zawojować świat takim piłkarzem jak Olmo, to powodzenia.

6

@Dankhog Osoby które dostaja szczepionki nic nie płaca i to jest fakt. O to autorowi chodzi, a ty szukasz dziury w całym. Z takim podejściem to i chodzenie do kościoła jest płatne, no bo przecież państwo wrzuca do kotła nie małe pieniadze z naszych podatków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?