0

@Kamiloza91 Ja to zrobiłem przed oddaniem do BM.

1

My potrzebujemy szczęścia, zawsze lepszy ma szczęście. Barca była lepsza a pechowców nam nie potrzeba. Intensywność do 60 minuty, brak lawki i końcówka robi się problem. Znowu kontuzje, będzie to kosmicznie trudny sezon.

4

Ale Leo by dobrze do tej układanki wyglądał. Eh

0

Byłem chyba jedynym który tu nie chciał Minguezy. I co lepszy od Roberto?

0

@Gacek5 Bez napastników będzie ciężko coś zmienic.

2

Wszystko dobrze wyglada do 16-tki. Później jest Depay i no właśnie, tylko Depay

0

@Fabik87 nie prawda ostatnia to 6 9

0

@Witekk10 pochetinho mnie tam nie przekonuje.

0

@tristan87 to jak nazwiemy jazdę po Lewym? Krytyka czy hejtem?

0

@Cadafaz tylko ze on napisał o Dziamborze, liderze Konfy, która mocno promuje brak takich ograniczeń. Więc wiesz. Ronald tu średnio pasuje

5

Tusk uratował dupe Lewemu. Teraz siła hejtu w 100% z podwojoną siłą w Tuska. Do boju LR. Dziś milion komentarzy o złym Tusku.

6

@arasz1819 normalnie" w punkt " jak to prawica mówi :) @Kurkmen wlasnje tu trafił perfekcyjnie w hipokryzje Konfy

0

@SamuraJack co Mingueza utalentowany? W ktorym miejscu?

2

@ELBARCAVISCA a ja ze w końcu w pierwszym składzie będą wszyscy z Barcy B. Takie marzenie, nie ważny wynik a radość z nastolatków w pierwszym zespole

0

@Fantomas oby Roberto

0

@Khardan no zajeb pomysł, propaganda w wersji PL dla zagranicy. Wstyd a nie dobry pomysł

0

@horang do czas aż nie wypowieeie się jakiś rzetelny dziennikarz to nie ma co czytać katalonskich wypocin. W szczególności grubasa

0

@ChampionLW Swoje za uszami ma, ale tu raczej nie miał by powodu ściemniać.

3

@david89 I rozumiem, ze ukrywasz przed żona dotacje. Spoko

0

@shoZu Chyba raczej warto wierzyć Laporcie, a nie katalońskim dziennikarzom

16

@david89 Patrząc ile wpłat jest to wystarczy na waciki, a nie porządny serwer. A po drugie nie wpłacasz, a krytykujesz wykorzystanie nie swojego siana? Co do samych reklam to pełna zgoda.

3

@ściah artykuł napiszesz? :)

0

@Emhyr Gdyby nie ten Mingueza, no ale za bardzo nie ma kto teraz tam grać

0

@Fantomas tylko nie Mingueza

4

@NaFazieHitman jesteśmy na końcu 4 fali. U nas teraz restrykcje to głupota, nic to nie zmieni w tym momencie . Mam nadzieję ze Pisior wytrzymają

0

@Pilka_jest_okragla nie wiemy co się dzieje, może zajechany, a może patrząc na nasz sztab metyczny, poprostu spierd. Rehabilitację

2

@l0Messini Tak jak to ze Polska zdobecie mistrzostwo świata. Możliwe

10

Oprócz Ansu wszyscy mieli wrócić. Każda rehabilitacja u nas to 2*dluzej niż statystycznie. Kur dramat

0

@Momals11 sezon od września, Grudzień, a młody kilka meczy zagrał. Banda nieudaczników z tych medyków w Hiszpanii.

1

@Kgorecki2500 On nie uzna wyborów. Taki przedsmak tego co nas czeka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?