tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Ja to zrobiłem przed oddaniem do BM.
1
My potrzebujemy szczęścia, zawsze lepszy ma szczęście. Barca była lepsza a pechowców nam nie potrzeba. Intensywność do 60 minuty, brak lawki i końcówka robi się problem. Znowu kontuzje, będzie to kosmicznie trudny sezon.
4
Ale Leo by dobrze do tej układanki wyglądał. Eh
0
Byłem chyba jedynym który tu nie chciał Minguezy. I co lepszy od Roberto?
0
@Gacek5 Bez napastników będzie ciężko coś zmienic.
2
Wszystko dobrze wyglada do 16-tki. Później jest Depay i no właśnie, tylko Depay
0
@Fabik87 nie prawda ostatnia to 6 9
0
@Witekk10 pochetinho mnie tam nie przekonuje.
0
@tristan87 to jak nazwiemy jazdę po Lewym? Krytyka czy hejtem?
0
@Cadafaz tylko ze on napisał o Dziamborze, liderze Konfy, która mocno promuje brak takich ograniczeń. Więc wiesz. Ronald tu średnio pasuje
5
Tusk uratował dupe Lewemu. Teraz siła hejtu w 100% z podwojoną siłą w Tuska. Do boju LR. Dziś milion komentarzy o złym Tusku.
6
@arasz1819 normalnie" w punkt " jak to prawica mówi :) @Kurkmen wlasnje tu trafił perfekcyjnie w hipokryzje Konfy
0
@SamuraJack co Mingueza utalentowany? W ktorym miejscu?
2
@ELBARCAVISCA a ja ze w końcu w pierwszym składzie będą wszyscy z Barcy B. Takie marzenie, nie ważny wynik a radość z nastolatków w pierwszym zespole
0
@Fantomas oby Roberto
0
@Khardan no zajeb pomysł, propaganda w wersji PL dla zagranicy. Wstyd a nie dobry pomysł
0
@horang do czas aż nie wypowieeie się jakiś rzetelny dziennikarz to nie ma co czytać katalonskich wypocin. W szczególności grubasa
0
@ChampionLW Swoje za uszami ma, ale tu raczej nie miał by powodu ściemniać.
3
@david89 I rozumiem, ze ukrywasz przed żona dotacje. Spoko
0
@shoZu Chyba raczej warto wierzyć Laporcie, a nie katalońskim dziennikarzom
16
@david89 Patrząc ile wpłat jest to wystarczy na waciki, a nie porządny serwer. A po drugie nie wpłacasz, a krytykujesz wykorzystanie nie swojego siana? Co do samych reklam to pełna zgoda.
3
@ściah artykuł napiszesz? :)
0
@Emhyr Gdyby nie ten Mingueza, no ale za bardzo nie ma kto teraz tam grać
0
@Fantomas tylko nie Mingueza
4
@NaFazieHitman jesteśmy na końcu 4 fali. U nas teraz restrykcje to głupota, nic to nie zmieni w tym momencie . Mam nadzieję ze Pisior wytrzymają
0
@Pilka_jest_okragla nie wiemy co się dzieje, może zajechany, a może patrząc na nasz sztab metyczny, poprostu spierd. Rehabilitację
2
@l0Messini Tak jak to ze Polska zdobecie mistrzostwo świata. Możliwe
10
Oprócz Ansu wszyscy mieli wrócić. Każda rehabilitacja u nas to 2*dluzej niż statystycznie. Kur dramat
0
@Momals11 sezon od września, Grudzień, a młody kilka meczy zagrał. Banda nieudaczników z tych medyków w Hiszpanii.
1
@Kgorecki2500 On nie uzna wyborów. Taki przedsmak tego co nas czeka.