7

@Przemek2323 szkoda strzępić ryja. Kiedyś myślałem że kibice FCB są inni od RM. Po odejściu Leo, wiem że to kalka fanów białych. Niczym się większość nie różni.

8

@betonito na tej stronie to już obojętnie co Leo by nie zrobił, to jest tylko hejt.

0

@Nieznajomy w BM nue miał statusu i ławka

2

@DonAndrzejos dobrze ze w tajemnicy i nikt o tym nie wie

0

@tomek8756 ostatnie zdanie. Łukaszenko podał się do dymisji. Jakoś tak ciekawe komu złożył papiery bo cicho w mediach. :)

0

@Peciak pytanie czy nas stać

0

ys@DonMatteo901 jeśli chce zrobić wszystko to niech siedzi na ławce

1

@Azi narzędzia które pomogą to, podatki z prądu, gazu, paliwa oraz wyższe stopy procentowe. Ale wiadomo, lepiej wrzucić bon dla biedaków i myśleć że sklepy obniża ceny

1

@AlexDark00 U nas jak zespół gra słabo, a gra juz bardzo długo, to zawsze znajduje sie dwie ofiary, teraz to SR i FDJ. A to, że inni graja to samo gów.. to nie istotne. Jak zespół zacznie grac dobrze i FDJ bedzie słabo wyglądał wtedy się zgodze, ale teraz to szukanie kozła ofiarnego.

1

@Ptasior Pali się dupsko na każdym polu. Na bank chce osłabić już i tak słaba opozycje.

1

@Bocheno1 Szkoda mi kasy na nich :) Nawet Passata szkoda.

2

"- Chcemy rozmawiać, tylko że w ten sposób, by to przyniosło poprawę; jeżeli opozycja rzeczywiście chce jakiegoś porozumienia, to jesteśmy gotowi to porozumienie na rozsądnych warunkach zawrzeć, przynajmniej na ten najtrudniejszy czas - powiedział Jarosław Kaczyński w PR24."

Mu to przez gardło przeszło, nie wierze.

3

@AlexDark00 Pedriego też juz krytykujecie. Wiec zaraz i jego nie bedzie.

2

@DonRybson opierdzielić i grac Cou. Teraz to już musi sie udać.

0

@draxidox no właśnie też czytam.

4

@arasz1819 Pewnie LGBT namówiło Białoruś do takich działań. Zagrożeniem jet u nas fakt inflacja, ale i kompletny brak dyplomacji zagranicznej na każdym polu. Nie rozmawiamy juz z nikim, jesteśmy sami przez tego chorego człowieka.

15

@elplacek44 kogo kibicem jesteś, skoro my mieliśmy szczęście?

1

Lewy gra z Andora, a siedzi, nawet nie na ławce rezerwowych, a na trybunach z Wegrami. Nawet Ronald by tego tak nie spierd...

3

Przychodzi na mecz 50 koła ludzi, a ten rezerwami bo się jeszcze zmęczą gwiazdy. Brak szacunku dla ludzi którzy musieli tam marznąć.

1

Przecież oni nawet akcji nie potrafili skleić. Jeden pies czy my będziemy rozstawieni czy nie.

0

Czym szybciej odpadną tym lepiej dla wszystkich.

1

@Rewolucja123 A teraz powiedz które miejsce ma RM, a które FCB

0

@Gaz To samo mozna powiedziec o 3/4 składu. Ale trzeba przypierdzielić sie do 1 piłkarza.

2

@barcelonaLM porostu trzeba wygrać

2

@avexavi I latać uczą :)

9

@Gypsy92 gdzie można cv złożyć?

0

@Kapitan hawk statystycznie co drugi zaszczepiony

1

@Deviler w życiu czasem są ludzie co i palec w dupie złamią. Tak teraz wygląda TS, niby niewinny ale jednak wszystko wpada. Pechowcy nam są nie potrzebni

0

@Momals11 najlepsze ciuszki na siłkę. Lubię ta firmę

0

@baartekk97 nic się nie uczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?