tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gall to się nazywa "otoczenie jego" :)
0
@Janiama Jeszcze do tego pokażą jaką ta opozycja jest zła. Niczym obecny rząd nie różni się od Łukaszenki
0
@Barca445 tak myślimy
0
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wsrod-zgonow-osob-zakazonych-COVID-19-3-51-proc-stanowily-osoby-zaszczepione-8223313.html
Jakieś takie fałszywe te dane. Jakby szczepionki działały, a to nie jest modne
0
@against_modern_football Z tymi biednymi to w cudzysłów, z nic nie robienia mają więcej już niż klasa średnia. Wystarczy na pewien czas obniżyć podatek, akcyzy na prąd, gaz, paliwo, inflacja również odpocznie. Ale lepiej grzać datkami z dupy
2
@Kgorecki2500 Najważniejsze by nie kozaczyli jak to PIS. Trzeba pokazać, że jesteśmy w Nato, a nasza granica to granica Nato. Putin w życiu nie uderzy w Nato bo i po co.
5
@tomek8756 Bony dla emerytów, biedaków, z tym ze pamietajmy wśród emerytów, są bardzo biedni emeryci 40-letni służb mundurowych, a u biednych masa ludzi z wypłata w kopercie i najniższa krajowa. A reszta to bogaci ludzie, poradzą sobie
1
@Janiama A Szczęsny nie chce odpocząć?
0
@Pilka_jest_okragla Dać im Cou, przecież to, że on cieniuje to jest wina, że w pomocy nie gra. Pep z niego zrobi przyszłego zdobywce złotej piłki.
0
@Dankhog Jednego miejsca, o to mi chodzi.
1
@Bocheno1 Przykład jak świat się uzależnia od jednej fabryki. Coś tam padnie i cały świat w d..
0
@betonito Nie mamy piłkarzy by rywalizować z BM. Więc mówienie, że to jakiś test jest lekka głupota. Trochę jak w F1, posiadanie auta na poziomie to klucz, reszta musi działac by wygrać wyscig. My nie mamy auta.
5
@koksik2700 Taki Yeti według Bosaka, czyli ktoś słyszał, ale nie wiadomo kto i kiedy. Może jest, może nie ma
0
@karolek981 zobacz kto się podpisał. Fake jak zawsze u niego
0
@tristan87 oczy jakby był najeb.. :D
0
@Hasszz poczekaj młodzi zdolni a nie starzy kontuzjowani. Obecnie młodzi to Pedri, Ansu, Jest - wszyscy kontuzjowani.
1
@MessiForeverTheBest strach to włączyć jak biega Mingueza na skrzydle
1
@MesQueUnClub96 poprostu nie podniecamy się Mingueza
2
Jak mam oglądać Mingueze na skrzydle, to tak poproszę Alvesa. Liczy się efekt w tym sezonie czyli awans do LM.
1
@Przemek2323 Odpowiedz jest prosta, "Ty mój kawalerze"
0
@RichardWinters Z jednej strony bardzo dzięki za rady, ale z drugiej nic już nie wiem :)
2
@jutroIV Odp jest prosta, właściciele Buków to bardzo bogaci ludzie, właśnie przez to, że pewniaczków nie ma. :D
0
@pete nie ma PC. Nie potrzebuje full maksa wszystkich gier. Brałbym one series s nówkę, ale te nowe są bez napędu. Więc szukam teraz wersji z napędami, ale muszę szukać w starych. Albo już całkowicie nie potrafię zrozumieć jakie a jakie nie :D
0
@RichardWinters szukam dalej. :) @Dari0G no na allegro sprzedają zadbane ps4pro. W sumie jeden sprzedawca ma ponad 1k komentarzy i tylko 2 negatywy. Gwarancja 3 miesiace
0
@Dari0G tak chciałem zrobić, ale używane to nie wiesz ile podziała.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pete one s nie ma one x ma. Nie mylić z series X, czyli ta najnowsza.
Kupię jednak nowego xboxa, zawsze to gwarancja, a ten one x starczy pewnie na kilka lat spokojnie.
2
@Joe_Pesci no właśnie boję się używanej. Cholera wie ile podziała. A tak to zawsze nowe. @Kamyk37 ostatni jest już w szkole bez konsoli. Dłużej w tych czasach trudno jest izolować dzieciaka.
0
Co kupić dla syna. Ps4 pro używana, czy xbone one x. Muszę mieć napęd bo słaby net mam i ciężko będzie ściągać gry do xbox one s. Ps4pro nie ma nowych niestety
0
Ten ekspert to jakiś lekarz, czy taki LR-owicowski ekspert?