tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@igor69 Ale nie 30 do 8. Pokazywanie takiej statystyki nie wiem co ma dać,
0
@JohnnyBarca Złota Pilka, uwaga. Za poprzedni sezon. Nie zapomnij dopisać ile meczy Obaj w tym sezonie zagrali.
0
Trzeba podziękować mu po sezonie. Czas na zmiany u nas w bramce.
5
@Pawel13sz Jeden by wystarczył
0
@osa91 Słabo w drugiej połowie. Dla mnie dokładnietykie same oceny, dodałbym jeszcze słabo TS za te jego debilne wybicia
0
@FCB24 Kto za niego z obecnej kadry?
21
JA bym dał Busiemu, chodź w ostatnie 10 minut umierał już. Genialny mecz
0
@Naturopata Popłynąłeś. Cou zdecydowane nie
2
@Zawsze_Wierny Zapowiadali, że właśnie na ten mecz ma wrócić.
1
@Rewolucja123 Jest progres u was obu.
0
@barcelonaLM Szkoda ze nie po naszym meczu, to może by trochę piłkarzy oszczędzili
1
@Gaz W Manu on miał depresje, sam opowiadał. Narkotyki, deprecha itp
1
@Pampek1994 Niby w czym byliśmy gorsi od Benfiki? Jaki poziom ty piszesz, chyba ze chodzi tobie o zwycięstwo w lm to ok, ale byliśmy znacznie lepsi od Benfiki.
1
TS oprócz tej jednej piłki to trzeba powiedzieć, że wszystko co złe zaczyna się od niego. Te jego podania do Benfiki to jakaś patologia
5
@TylkoBarca7273 Dziś tego nie było.
1
@Rewolucja123 A FDJ jaki o wiele lepszy. Czy nie przejdzie ci przez gardło? :)
3
@JohnnyBarca To bardziej skurcze moim zdaniem
0
@RobiS Nie zacznie. Już nie dodawaj jakiś story
3
Chcecie to sobie skreślajcie Barce, ale jak na BM wróci Ansu, Dembele, to ja tam widzę szanse, BM o nic nie gra, a i u siebie potrafią umoczyć.
0
A kto miał za niego grać.
1
Ale nam siły w ataku brakuje. No to teraz te nasze zdecydowanie słabsze drugie połowy. Muszą wpaść dwie bramki dla nas, bo 1-0 jakos nie wierze. Ale oglądało się fajnie ten mecz
1
@taris Cou kompletnie nie ma ochoty dla nas grać.
1
@Janiama dziś wierzę 2-1
1
@Janiama ale nie ma Ronalda, więc skończ
1
@Peciak Czyli za 15 minut bardzo słabej gry dajesz 4, a za 90 minut z czego 45 minut bardzo dobrej gry dajesz 5? Gdzie tu logika. Jesli FDJ ma 5, to Cou 2,5.
0
@pax Dlatego 5 dla FDJ ok, a 4 dla Cou to za co? Dużo lepiej wyglądaja oceny jak robicie je w co najmniej dwie osoby. Taka sugestia, spojrzenie dwóch osób trochę zmienia percepcje.
0
@taris Też to jest rozwiazanie.
0
@Lionel_Messi10 Tak ja mam jeden, nie graj, a nie stracisz. Jedyny pewniaczek. :)
23
Dest musi grac za Mingueze, inaczej tego nie widze.
1
@Zielu2001 Wiec po co o tym pierd.. 100 razy dziennie. Nie ma, żyjmy dalej.