0

@igor69 Ale nie 30 do 8. Pokazywanie takiej statystyki nie wiem co ma dać,

0

@JohnnyBarca Złota Pilka, uwaga. Za poprzedni sezon. Nie zapomnij dopisać ile meczy Obaj w tym sezonie zagrali.

0

Trzeba podziękować mu po sezonie. Czas na zmiany u nas w bramce.

5

@Pawel13sz Jeden by wystarczył

0

@osa91 Słabo w drugiej połowie. Dla mnie dokładnietykie same oceny, dodałbym jeszcze słabo TS za te jego debilne wybicia

0

@FCB24 Kto za niego z obecnej kadry?

21

JA bym dał Busiemu, chodź w ostatnie 10 minut umierał już. Genialny mecz

0

@Naturopata Popłynąłeś. Cou zdecydowane nie

2

@Zawsze_Wierny Zapowiadali, że właśnie na ten mecz ma wrócić.

1

@Rewolucja123 Jest progres u was obu.

0

@barcelonaLM Szkoda ze nie po naszym meczu, to może by trochę piłkarzy oszczędzili

1

@Gaz W Manu on miał depresje, sam opowiadał. Narkotyki, deprecha itp

1

@Pampek1994 Niby w czym byliśmy gorsi od Benfiki? Jaki poziom ty piszesz, chyba ze chodzi tobie o zwycięstwo w lm to ok, ale byliśmy znacznie lepsi od Benfiki.

1

TS oprócz tej jednej piłki to trzeba powiedzieć, że wszystko co złe zaczyna się od niego. Te jego podania do Benfiki to jakaś patologia

5

@TylkoBarca7273 Dziś tego nie było.

1

@Rewolucja123 A FDJ jaki o wiele lepszy. Czy nie przejdzie ci przez gardło? :)

3

@JohnnyBarca To bardziej skurcze moim zdaniem

0

@RobiS Nie zacznie. Już nie dodawaj jakiś story

3

Chcecie to sobie skreślajcie Barce, ale jak na BM wróci Ansu, Dembele, to ja tam widzę szanse, BM o nic nie gra, a i u siebie potrafią umoczyć.

0

A kto miał za niego grać.

1

Ale nam siły w ataku brakuje. No to teraz te nasze zdecydowanie słabsze drugie połowy. Muszą wpaść dwie bramki dla nas, bo 1-0 jakos nie wierze. Ale oglądało się fajnie ten mecz

1

@taris Cou kompletnie nie ma ochoty dla nas grać.

1

@Janiama dziś wierzę 2-1

1

@Janiama ale nie ma Ronalda, więc skończ

1

@Peciak Czyli za 15 minut bardzo słabej gry dajesz 4, a za 90 minut z czego 45 minut bardzo dobrej gry dajesz 5? Gdzie tu logika. Jesli FDJ ma 5, to Cou 2,5.

0

@pax Dlatego 5 dla FDJ ok, a 4 dla Cou to za co? Dużo lepiej wyglądaja oceny jak robicie je w co najmniej dwie osoby. Taka sugestia, spojrzenie dwóch osób trochę zmienia percepcje.

0

@taris Też to jest rozwiazanie.

0

@Lionel_Messi10 Tak ja mam jeden, nie graj, a nie stracisz. Jedyny pewniaczek. :)

23

Dest musi grac za Mingueze, inaczej tego nie widze.

1

@Zielu2001 Wiec po co o tym pierd.. 100 razy dziennie. Nie ma, żyjmy dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?