tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@The_Man Mistrzostwo, oraz finał LM, puchar króla mu wybaczę
0
@kuz Wieczne to samo pierd.. amogosi winni. A z amigosow ostatnio 2 gra max.
0
@macio_944 wystarczy zabrac je bogatym, a oddać biednym. Proste, inflacja dotyczy tylko klasy ukrywającej dochody, albo nie za bardzo zainteresowane praca, wszyscy inni sobie poradzą
2
Komentarz usunięty
2
@Messibestplayerintheworld tylko trochę mało było tych co grali, ale ok :)
0
@Messibestplayerintheworld No i naprawia łydeczki Busiego
0
@chavez dobrze ze Mingueze mamy. Znacznie lepszy
0
@michal26 bo Ty wiesz co on i jak robi.
7
@kuz przydupas Lapcia
1
@tristan87 widać że mówi Po pierwsze...... Czekam na pomysły :)
3
@CLionelMessi Prawda jest taka, że nie wiesz czy to nie po czesci wina klubu, że ma kontuzje.
0
@CLionelMessi Brak premii, nizsze wynagrodzenie ok, ale nie ZUS za kontuzje :) To jest kontrakt, a nie etat.
15
@CLionelMessi Czyli jak zachorujesz też nie masz dostawac wynagrodzenia?
1
@Daviix7 Jak tylko 1tys, to ja bym w xiaomi szukał.
0
@Penguin007 No nie wiedziałem.
1
@tomek8756 Drobniaczki
0
@Kuraxan No ale jak to sie ma do tej Policji co samochody zatrzymuje. Ego Wojskowego sie odezwało? Spokojnie, pewnie jeszcze z rok i na emeryturze bedziesz.
0
@Kuraxan https://www.tvp.info/56827256/kuznica-tysiace-migrantow-przy-granicy-nowe-informacje-jak-minela-noc-nagrania-polskich-sluzb-nie-bylo-forsowania-granicy
Zobacz na zdjecie, kto stoi przy płocie. Samo wojsko mówiło, że to prewencja stoi bo sa wyszkoleni do takich zadań. Przykro mi że musialem ciebie rozczarować.
0
@Urban08 No i ch.. a strzały słyszałeś już czy jeszcze nie?
0
@Penguin007 Do Australii, to ile oni na tych łodziach płyną :D
5
@barteggg08 Fejk, obecnie na standardzie uzbrojenia mamy proce
2
@Azi Trzaskowski już walczy ze śniegiem. Ale wy macie nasrane, tak kupił 10 ton kostki by Warszawe zdemolowali. :D
4
@barcanawieki za obecna kwote, jasne że bierz.
0
@AlexDark00 Debilne myślenie. Wystarczy że Białorusini dadza jakiemuś broń, ktoś odpali i może sie zrobić dramat, bo i my bedziemy musieli użyć siły. Trzeba w trybie mega pilnym odpalić sankcje na Białoruś, takie, że się wycofaja z wrzucenia nam nowych ludzi pod granice, obecnych z pod płotu trzeba przetransportowac do miejsca z którego przylecieli. Oczywiście to z pomoca Unii. Nie czekać aż się konflikt z tego zrobi z użyciem broni.
0
@AlexDark00 Poziom dyskusji ze żłobka, szkoda tracić na ciebie czas. Pokaż mi poł zdania w którym napisałem, brać uchodźców. Jeśli dla ciebie wsparcie UE czy Nato ma polgać na tym by Polska przyjeła uchodźców to znaczy że wielkie g wiesz.
0
@SelloutCrowd Wrzucił na fejsa info.
2
@Kgorecki2500 Wiesz no od Niemców weźmiemy pomoc, a tfuuu. Wystarczy poczytać LR, niczym się nie różnią od PISu. Panowie z konfederacji, a może weźcie Bąkiewicza i pod płot, kościoły potrafią pilnowac przed kobietami to i tam sobie poradzą.
1
@koksik2700 Wszyscy Wojsko, a to Policja w 80% stoi przy tym płocie. :) Wojsko jak to wojsko, pewnie polewa
1
@MesQueUnClub96 ale nie mamy więcej niż 10%. Czego nie rozumiesz :)
8
@kiper09 opierasz tą teorie o co? Po zdjęciu kolesi :)