tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Samo nie wyjście z grupy to -20mln, nie wejście do LM za rok to katastrofa w setkach. Ale Laporta dobrze zrobił bo Leo zachłanny.
2
DNA Barcy, pierdyliard debilnych podań i kontra przeciwnika. Takie podsumowanie obecnej filozofii Barcy. Obecnie oglądamy zespół Setiena.
0
@damian16161212 Jak przegramy to LE nie będzie
1
@l0Messini Wina Leo, ewidentnie
1
@Janiama Dyn - Bar / 0-2
1
No armat to my w składzie nie mamy. Oby się udało
0
Ciekawe ile kontuzji jeszcze będą łapać piłkarze by Lapcio zrozumiał, że skala nie jest normalna.
0
@marcin62 Bardziej przyczyniła się do tego Konfederacja
0
Tak na poważnie, to jakiś wiarygodny dziennikarz powiedział, napisał, że Laporta ma być w Katarze, czy jak zwykle nakręcacie się Romerami i innymi plotkarzami ?
1
@Janiama Lapcio to Pr-owiec, a nie logicznie myślący prezydent. Taki Morawiecki Hiszpański.
0
@7black4 Zależy ile osób wierzy w te pierdolety dziennikarzy. Koleś to tier 15, co zadzwonił do Xaviego i zapytał, "hej Xavi mam pytanie kto będzie fundamentem twojego zespołu? " Pierdoły i tyle.
22
@Messibestplayerintheworld to tylko pokazuje jakich my mamy trenerów przygotowania, skoro kolejny swojego zatrudnia.
6
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27757788,ani-jednej-wiecej.html#s=BoxMMt2
Jak tam fanboje Bosaka i Konfy. Podoba się podejście teraz lekarzy?
3
@Deviler zawsze dyszkę wiecej.
3
@Pilka_jest_okragla Nie wiem co on ma takiego, ale ja zawsze czekałem na jego wejście, powrót po L4 itp.
1
@Coutinho007 gramy o jakieś 20baniek. Musimy ryzykować
4
@gumaz W pierwszych meczach jak TS nie było, to bronił katastrofalnie. To już wole TS
1
@MesQueUnClub96 Kto to ten Lewandowski. ?
0
@Chaoss A gdzieś napisałem, że trzeba? Napisałem tylko z kim go porównujesz.
0
@FC1899Barca Dla niego samego będzie lepiej jak nie dostanie ZP, hejt jaki leci w jego stronę się potroi jak ja otrzyma.
3
@Chaoss Porównanie najlepszego piłkarza w historii klubu do Pjanica. Nic dodać, nic ująć.
3
@GeraltzKatalonii Zawsze tu była armia jego przeciwników. Tak już najlepsi mają, ze są ich zwolennicy i przeciwnicy. Ich argumenty, że przez niego nie ma zespołu już zdementowane obecnym sezonem, co do kasy jak to nas czyścił również już to widać, brak kibiców, sponsorów, wyników, sprzedaż koszulek itd.
8
@derlysy1979 Dziennikarstwo w całej swojej okazałości. Leo powiedział, że chce wrócić, może np jako Dyrektor sportowy. Ale wtedy nie był by to taki piękny news.
0
@Stagiryta Normalnie zdobywa Italię, taki kozak
0
@ToJa79 nie mówię o hiszpańskiej, dlaczego nie rozglądać się jak oni.
0
My to powinniśmy iść tropem Bayernu. Oni wybierają najlepszych piłkarzy Bundesligi i nie płacą za nich kuriozalnych pieniędzy. A my mam wrażenie że ostatnio mamy chrapkę tylko na tych co ich klub nie chce.
4
@MesQueUnClub96 Gavi - najsłabszy z Valencia, Dynamo, RM, ale z Alaves dobrze i już piłkarz po ZP :)
0
@NaFazieHitman Jeśli Papcio będzie nadal tak zarządzał, zwlekał z każda decyzja to i pucharów nie będzie. Sztab trenerski za dużo szans dostał, medycy to samo. To nie pierwszy sezon, że połowa składu na L4.
0
@Fabik87 Perez wie co robić, z CVC i Laporta tez wiedział co robi.
2
@MSN30 Lego, jest to coś co zajeb.. rozwija dzieciaki.