0

@Janiama Samo nie wyjście z grupy to -20mln, nie wejście do LM za rok to katastrofa w setkach. Ale Laporta dobrze zrobił bo Leo zachłanny.

2

DNA Barcy, pierdyliard debilnych podań i kontra przeciwnika. Takie podsumowanie obecnej filozofii Barcy. Obecnie oglądamy zespół Setiena.

0

@damian16161212 Jak przegramy to LE nie będzie

1

@l0Messini Wina Leo, ewidentnie

1

@Janiama Dyn - Bar / 0-2

1

No armat to my w składzie nie mamy. Oby się udało

0

Ciekawe ile kontuzji jeszcze będą łapać piłkarze by Lapcio zrozumiał, że skala nie jest normalna.

0

@marcin62 Bardziej przyczyniła się do tego Konfederacja

0

Tak na poważnie, to jakiś wiarygodny dziennikarz powiedział, napisał, że Laporta ma być w Katarze, czy jak zwykle nakręcacie się Romerami i innymi plotkarzami ?

1

@Janiama Lapcio to Pr-owiec, a nie logicznie myślący prezydent. Taki Morawiecki Hiszpański.

0

@7black4 Zależy ile osób wierzy w te pierdolety dziennikarzy. Koleś to tier 15, co zadzwonił do Xaviego i zapytał, "hej Xavi mam pytanie kto będzie fundamentem twojego zespołu? " Pierdoły i tyle.

22

@Messibestplayerintheworld to tylko pokazuje jakich my mamy trenerów przygotowania, skoro kolejny swojego zatrudnia.

6

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27757788,ani-jednej-wiecej.html#s=BoxMMt2

Jak tam fanboje Bosaka i Konfy. Podoba się podejście teraz lekarzy?

3

@Deviler zawsze dyszkę wiecej.

3

@Pilka_jest_okragla Nie wiem co on ma takiego, ale ja zawsze czekałem na jego wejście, powrót po L4 itp.

1

@Coutinho007 gramy o jakieś 20baniek. Musimy ryzykować

4

@gumaz W pierwszych meczach jak TS nie było, to bronił katastrofalnie. To już wole TS

1

@MesQueUnClub96 Kto to ten Lewandowski. ?

0

@Chaoss A gdzieś napisałem, że trzeba? Napisałem tylko z kim go porównujesz.

0

@FC1899Barca Dla niego samego będzie lepiej jak nie dostanie ZP, hejt jaki leci w jego stronę się potroi jak ja otrzyma.

3

@Chaoss Porównanie najlepszego piłkarza w historii klubu do Pjanica. Nic dodać, nic ująć.

3

@GeraltzKatalonii Zawsze tu była armia jego przeciwników. Tak już najlepsi mają, ze są ich zwolennicy i przeciwnicy. Ich argumenty, że przez niego nie ma zespołu już zdementowane obecnym sezonem, co do kasy jak to nas czyścił również już to widać, brak kibiców, sponsorów, wyników, sprzedaż koszulek itd.

8

@derlysy1979 Dziennikarstwo w całej swojej okazałości. Leo powiedział, że chce wrócić, może np jako Dyrektor sportowy. Ale wtedy nie był by to taki piękny news.

0

@Stagiryta Normalnie zdobywa Italię, taki kozak

0

@ToJa79 nie mówię o hiszpańskiej, dlaczego nie rozglądać się jak oni.

0

My to powinniśmy iść tropem Bayernu. Oni wybierają najlepszych piłkarzy Bundesligi i nie płacą za nich kuriozalnych pieniędzy. A my mam wrażenie że ostatnio mamy chrapkę tylko na tych co ich klub nie chce.

4

@MesQueUnClub96 Gavi - najsłabszy z Valencia, Dynamo, RM, ale z Alaves dobrze i już piłkarz po ZP :)

0

@NaFazieHitman Jeśli Papcio będzie nadal tak zarządzał, zwlekał z każda decyzja to i pucharów nie będzie. Sztab trenerski za dużo szans dostał, medycy to samo. To nie pierwszy sezon, że połowa składu na L4.

0

@Fabik87 Perez wie co robić, z CVC i Laporta tez wiedział co robi.

2

@MSN30 Lego, jest to coś co zajeb.. rozwija dzieciaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?