tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToshyFCB przecież Gavi, Busi, Garcia dobrze grali w reprezentacji, a to Ronalda zasluga
0
@barcelonaLM dlatego to jest pod stołem
1
Komentarz usunięty
2
Najważniejsze jest co innego. Luis Enrique przywrócił mi wiarę, że przy odpowiednim trenerze nasi piłkarze mają przyszłość. Pozostaje czekać na zmianę na ławce.
0
@Barca1922 Czy ty rozumiesz ze liczy się podanie? Czy to za trudne?
0
@Encore liczy się podanie, a w trakcie podania Mbappe był na spalonym. No chyba ze linie pokażą
2
@Waslak12 no to zmanipulowany to jesteś ty przyjacielu.
7
@oskar_wojak Spokojnie to dopiero drugi sezon przejściowy, jeszcze 2 i może się poddadzą i go wymienia
7
@Waslak12 W czym jest zmanipulowany?
7
Enrique ma znacznie słabszy skład, a to Hiszpania kontroluje mecz. Co robi pomysł na mecz. Nudno bo nudno, ale podoba mi się, że słabszy zespół na papierze daje radę.
0
@IronSanHybrid narodowościowcy. Przypomnijcie mi w jakiej partii te mendy są.
2
@tobiasson92 może darmowa terapię zrobią, jakieś kółeczka wsparcia.
1
@Sau_Ron nic Coutinho nie przebije.
2
@arasz1819 Ile czasu te przejściowe? rok temu mówiłeś że następny sezon rozliczasz Ronalda , po tym roku ile będzie? Tylko mi nie wyjeżdżaj z Leo, bo chodzi o styl gry, którego nie ma i nie było
0
@ToJa79 co to znaczy wszystko?
3
@Mroziu No i co ugral z reprezentacją? LM zdobył? Statystyki miał najlepsze, ale bez sukcesów z reprezentacją nie ma szans.
11
@Pustelnik Daj swoich kandydatów.
1
@Kengo porazka w srode i nie bedzie co z tych statystyk zbierac. Jak Sousa odpadnie z walki przez Albanie to nic go nie bedzie bronic.
0
@endriuuu2 skoki to PiS, prywatyzacja lasów, zobacz, poczytaj kto teraz nam wywozi drewno, no nie są to Polacy, Niemcy łupią na potęgę, PiS nic nie robi. Ofe zobacz jak pięknie pieniądze nam podbierają, Amber prywatna firma, jak ludzie idioci to co mi do tego? Gaz to teraz dopiero poznasz jak drogi będzie, prywatyzację, a co w tym złego? W państwowych to kilogramy posad dla polityków, nepotyzm teraz to skala z kosmosu,
0
@endriuuu2 mam, wrócić do złodziejskiego po. Kradną i będą kraść wszyscy, ale kraj się rozwijał i nie martwiłem się czy coś rządzący odjebia.
0
@DaPidejpi przestało być dwa lata temu, ale ten kraj to idioci i nie widzą
0
@Emhyr Olmo lepszy
0
@endriuuu2 no tak bo u nich każdy głosuje inaczej. To partia i za tym co są głosują razem, daj im władze.
1
@Sheva77 przeczytałem go ponownie ja zrozumialem ze nie trzymał marketingowo :)
0
@Janiama Lapcio nigdy nie przyzna się do błędu. To zwykły polityk, na bank chce wrócić do cvc itp.
0
@Emhyr jego to za darmo nikt nie chce, a wy jeszcze wierzycie w bajki o kasie za transfer
0
Słowo już słabo pasuje. Mówili o tygodniu, 1,5 przerwy a było trochę dłużej
0
@Sheva77 ale ty wiesz ze ja dokładnie to pisze?
0
@endriuuu2 posłuchaj Korwin i tego w garniaku.
1
@Kgorecki2500 Na konferencji Konfederacji: wolność czyli.
- zgoda na jazdę po pijaku
- dymanie 10-latek
- brak podatków
Połączyć obie konferencje to dopiero stand-up