0

Tego Cou to ja nie zdzierżę. Po jaka cholera on został to ja nie wiem.

0

@Rewolucja123 Z każdej strony widać syf i chaos Ronalda.

2

@FC1899Barca w klatkach jak konie

0

@agaFCB To ty chyba gorączki 37.1 nie miałaś, my Konamy wtedy

4

@Rewolucja123 Nie szukaj logiki w Barcelonie, od bardzo dawna jest nie ma, czy za Lapcia, czy złodzieja Bartka. Więcej niż syf, a nie klub to nasze nowe motto

0

@kolomen2 Pepko

0

Nie wierzcie grubemu

0

Gruby to wie tyle co i my. Czyli nic nie wie

0

@BombowiecKrawczyk dokładnie. Jak co roku, przyjdzie wiosna i kaput

19

@amanter ale ja za nim tęsknię :(

0

@Deviler trzeba bylo go puścić. 180 baniek stracone. Real też by miał mniej siana, a tak trochę zaoszczędzili na następne okienko

2

Oooo dawno nie było, kluczowy mecz, kluczowy miesiąc, tydzień itd.. Szybko w tym roku.

4

No dziś buki to bawią się na całego

1

@Joe_Pesci viacom pro 2. Żyć bez tego nie można. Cudo

0

@Michael24 szkoda ze my nie wciskamy.

0

@BART97 też tak myślę.

2

@FioletoweOczy Myślisz ze nas Espanayol by nie cisnął?

0

@Encore Pep to ma pake

4

@Comentateiro pieśń o Ronaldzie

13

@Arkon odpowiem Ci. Bo wszystko tylko nie PiS i PO, to główny argument, a drugi że mają zajeb plan na gospodarkę, ale nikt go nie zna, nawet Korwin

0

@Encore takie 1-3,1-4 będzie

0

@takisobiektos on jest wypożyczony.

0

@Messibestplayerintheworld koleś nie gra z 4 miesiące ale od razu w skład wejdzie. Havi pierd. Mam wrażenie

1

@Pawel13sz hehehe dokładnie

0

@Azi jest Krzysio Bosak. Jest cudny

1

@FC1899Barca te konto to prowadzi jakiś Pisior, tyle w tym prawdy

1

@Azi dostaną ja w formie oświadczenia. Będzie brzmieć. " Drodzy Piłkarze z poważaniem wasz trener"

0

@FranekCastle no dobra, dajmy 1%. Chyba że trenera zmienimy to jeszcze został kawał sezonu

0

@Kielakowy ale o co ci chodzi? Musimy kibicować PSG czy co? Obrażamy Leo czy co? Jest tu kilka osób które go cały czas jechały nawet gdy u nas był. Tyle, ale to nie jest żadna skala bo to mniejszość jest

1

@Joe_Pesci Bo to jest prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?