tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego Cou to ja nie zdzierżę. Po jaka cholera on został to ja nie wiem.
0
@Rewolucja123 Z każdej strony widać syf i chaos Ronalda.
2
@FC1899Barca w klatkach jak konie
0
@agaFCB To ty chyba gorączki 37.1 nie miałaś, my Konamy wtedy
4
@Rewolucja123 Nie szukaj logiki w Barcelonie, od bardzo dawna jest nie ma, czy za Lapcia, czy złodzieja Bartka. Więcej niż syf, a nie klub to nasze nowe motto
0
@kolomen2 Pepko
0
Nie wierzcie grubemu
0
Gruby to wie tyle co i my. Czyli nic nie wie
0
@BombowiecKrawczyk dokładnie. Jak co roku, przyjdzie wiosna i kaput
19
@amanter ale ja za nim tęsknię :(
0
@Deviler trzeba bylo go puścić. 180 baniek stracone. Real też by miał mniej siana, a tak trochę zaoszczędzili na następne okienko
2
Oooo dawno nie było, kluczowy mecz, kluczowy miesiąc, tydzień itd.. Szybko w tym roku.
4
No dziś buki to bawią się na całego
1
@Joe_Pesci viacom pro 2. Żyć bez tego nie można. Cudo
0
@Michael24 szkoda ze my nie wciskamy.
0
@BART97 też tak myślę.
2
@FioletoweOczy Myślisz ze nas Espanayol by nie cisnął?
0
@Encore Pep to ma pake
4
@Comentateiro pieśń o Ronaldzie
13
@Arkon odpowiem Ci. Bo wszystko tylko nie PiS i PO, to główny argument, a drugi że mają zajeb plan na gospodarkę, ale nikt go nie zna, nawet Korwin
0
@Encore takie 1-3,1-4 będzie
0
@takisobiektos on jest wypożyczony.
0
@Messibestplayerintheworld koleś nie gra z 4 miesiące ale od razu w skład wejdzie. Havi pierd. Mam wrażenie
1
@Pawel13sz hehehe dokładnie
0
@Azi jest Krzysio Bosak. Jest cudny
1
@FC1899Barca te konto to prowadzi jakiś Pisior, tyle w tym prawdy
1
@Azi dostaną ja w formie oświadczenia. Będzie brzmieć. " Drodzy Piłkarze z poważaniem wasz trener"
0
@FranekCastle no dobra, dajmy 1%. Chyba że trenera zmienimy to jeszcze został kawał sezonu
0
@Kielakowy ale o co ci chodzi? Musimy kibicować PSG czy co? Obrażamy Leo czy co? Jest tu kilka osób które go cały czas jechały nawet gdy u nas był. Tyle, ale to nie jest żadna skala bo to mniejszość jest
1
@Joe_Pesci Bo to jest prawda.