tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Przeczytaj oceny redakcji z meczu z Cadiz. Bardzo słabo wypadł.
0
@Peszko07 Pytanie co lepsze :) Pewnie wiekszosc chce zdalnie :D
1
@domisiek114 Złapie nadzieje po kilku dobrych meczach, a w szczególności po dobrych, nie koniecznie wygranych meczach z klubami z Topu. Do tego czasu dla mnie to przebłyski.
33
@Janas11224 A już myślałem, że grubo pochlałeś.
25
Pogadamy po środowym meczu. Z Cadiz go pojechaliście, że słaby, po Levante że już kozak. Dajcie kilka meczy by ocenić.
0
@Spoko_Hala_Fan Byli zaangażowani jak zawsze, ale mieli kilometry miejsca. Dlatego tak to wyglądało, inaczej się gra gdy masz czas by podać.
0
@maciekofcb masz jakiś filmik?
1
@Herato Bo odpali, tak jak Cou, ten to wystrzeli że stadion rozsadzi
0
@GeraltzKatalonii zostaw trola.
0
@LeoMessiah gdzieś to on ma takie miernoty jak ty.
3
@Sawik_10 On jest tam miesiąc, a juz takie wnioski?
7
@FCBurza lepiej niż Cou
2
@DonMatteo901 zapamiętalem. Amadeusz wajhe przełóż.
2
Błażej Cou nie zawiódł? :) no ok, opinia to opinia
4
@Comentateiro w czwartek wszystkich sprzedać, spadek się szykuje, dziś już pytanie o tytuły. Kretynizm
0
@FCB24 jak jest ktoś obok, to podaje. Jak sam to co ma zrobić? Uważam że gra bardzo dobrze, a straty to jego styl.
1
@Coutinho007 Lepszy był z RSSS. W tym meczu rywal nie chciał grać
3
@kamilop ale ze względu na grę czy że przystojniejszy?
2
Nie wyciągałbym kompletnie z tego meczu wniosków. Levante zagrało dokładnie tak jak lubimy. Nie grali pressingiem, nie grali z kontry, nasi pomocnicy mieli dużo czasu przy piłce. Jedynie można tylko ocenić Cou, jak bardzo słabym piłkarzem trzeba być by nawet na tle Levante tak słabo wypaść. Dest na skrzydle nawet latał, ba LDJ z bramka i coś tam mu się udało, Dramat Brazylijczyka.
5
Komentarz usunięty
0
Oby mecz w drugiej połowie wyglądał identycznie.
0
@GeraltzKatalonii No i tego nie obawiam.
0
@barcadreed Jedna wpadka naszych i wszystko nie może odwrócić o 180 stopni
1
@Derean Pytanie czy po przerwie dalej takbeda grac. Oby tak było, mogliśmy ten mecz zamknac, dwa zero znając naszych to bardzo ryzykowny wynik.
0
@QuentinTarantino Z tak grającym Levante to iSergi Roberto może grac w środku
2
Levante wczoraj pochlało nie ma bata
0
@BARCA_FOR_EVER Odpal sobie mecz z Bilbao. Tam miejsca nie było i wyglądało to wtedy trochę inaczej
2
Kilometry wolnego miejsca. Dziwny mecz jak na LL, bo to nie nie zdarza
0
Czkawka nam wyjdzie te pierdzielenie sytuacji
0
Wrzucić 3, bo jak w drugiej połowie Levante zacznie grac pressingiem to rocznie może być