tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wrócił Cou, wrócił Dest, brakuje jeszcze Pedri, Ansu, Dembele - rozumiem że jak chłopaki wróca to wrócimy do walki o majstra. No tak Ronald mówił przed liga, że jak wszyscy beda zdrowi to walczymy o wszystkie trofea. Troche dziwne bo teraz mówi, że bez tych 3 piłkarzy nic nie możemy, nawet z Granda nie możemy walczyć :D
3
@kamilop Rozumiem że skład jest słabszy od granady, Getafe Bilbao itd? Nikt tu z tego składu nie chce LM czy LL.
0
@Tigeros93 Conte potrzebuje składu. On tu obecnie sie nie nadaje.
0
@ElTomas Chodzi mi ze skrzydłowy. Ch mnie strzela ze taki grajek jest za 7 baniek.
0
Jak widze naszych skrzydłowych a takiego Mendeza z PSG, który przyszedł za darmo to ch.. mnie strzela i nasz skauting
4
Komentarz usunięty
0
W sumie te 0-3 z BM to faktycznie sukces. Przy naszym 4-3-3 z dziś to myślę że Bayern by powtórzył wynik z weekendu
2
????️ Ronald Koeman: “I think we played a great match!”
???????????????????????????????????? https://t.co/S5E9Vo7tQv
On tego nie powiedział, powiedzcie ze to fake
1
@KrwawiaceoczyVEB Mamy Luka, on wbije cos
2
@Alan_fcbfan moze @arasz1819 ci odpowie. Chodz bedzie cos w stylu, a kim on ma grac, sedziowie i pech. To tak w skrócie
3
@fart Po pijaku tez nie spróbuje bo bym telewizor wyrwał ze ściana i w ch. siana na remont
1
@BrzydkiAS Nie cała.
8
Brejt przepraszam cie, myslalem ze drewno, ale Luuk to król memów u nas bedzie
0
@kacperFCB_ Chcesz mi powiedziec ze sklad mamy gorszy od Granady?
11
Jak to sie mówi w pilce noznej. Nie masz pomyslu wrzucaj
1
@karci0 Nie nie grał
0
@Witekk10 Ja ci ja przetlumacze. Mamy mlody zespol ktory sie musi uczyc, jeden blad i utrudnilismy sobie mecz, mielismy bardzo duzo sytuacji ale nie potrafilismy wykonczyc. Swietny czas przed nami i bardzo duzo pracy
2
@NaFazieHitman Ze wypierd Ronalda szybciej niz nam sie wydaje
4
@panczo Zagrał beznadziejnie. W czym dał wiecej?
0
Lapcio musisz, wiesz co trzeba zrobic
0
@Crakitic A pomyslales ze skoro sa swietni w reprezentacji, to cos u nas nie gra?
0
@AmigoBlancos gorszy jest już tylko mecz Realu. Samo dno
2
@KrwawiaceoczyVEB fajnie a jest opcja by był to najlepszy skład?
2
@Conradxc uważaj, nerka to bardzo ważna sprawa. Nie wiem co dokładnie ci jest, ale jak dadzą Ci opcje by położyć to wybieraj antybiotyki szpitalne. Ja miałem kamienie i blokery nerki z 3 razy leżałem w szpitalu.
4
@ajep a czym jest liga 12 zespołów? Jak nie monopolem? Jestem za reforma LM, ale obecnej reformy, a nie klubów bogactwa
0
@busquets5 w sumie mi tu
2
I co nam ta superliga dała.
0
@tomek8756 zakaz podwyższania VAT. Hipokryci kur z miliardem nowych podatków
0
@DonMatteo901 szkodzi finansa. 12mln Ronald i min 2 lata kontakt dla Conte
5
@Pawel13sz zgadza się. Projektu menedżerskiego nie ma i menedżera na ławce również