3

Wrócił Cou, wrócił Dest, brakuje jeszcze Pedri, Ansu, Dembele - rozumiem że jak chłopaki wróca to wrócimy do walki o majstra. No tak Ronald mówił przed liga, że jak wszyscy beda zdrowi to walczymy o wszystkie trofea. Troche dziwne bo teraz mówi, że bez tych 3 piłkarzy nic nie możemy, nawet z Granda nie możemy walczyć :D

3

@kamilop Rozumiem że skład jest słabszy od granady, Getafe Bilbao itd? Nikt tu z tego składu nie chce LM czy LL.

0

@Tigeros93 Conte potrzebuje składu. On tu obecnie sie nie nadaje.

0

@ElTomas Chodzi mi ze skrzydłowy. Ch mnie strzela ze taki grajek jest za 7 baniek.

0

Jak widze naszych skrzydłowych a takiego Mendeza z PSG, który przyszedł za darmo to ch.. mnie strzela i nasz skauting

4

Komentarz usunięty

0

W sumie te 0-3 z BM to faktycznie sukces. Przy naszym 4-3-3 z dziś to myślę że Bayern by powtórzył wynik z weekendu

2

????️ Ronald Koeman: “I think we played a great match!”

???????????????????????????????????? https://t.co/S5E9Vo7tQv

On tego nie powiedział, powiedzcie ze to fake

1

@KrwawiaceoczyVEB Mamy Luka, on wbije cos

2

@Alan_fcbfan moze @arasz1819 ci odpowie. Chodz bedzie cos w stylu, a kim on ma grac, sedziowie i pech. To tak w skrócie

3

@fart Po pijaku tez nie spróbuje bo bym telewizor wyrwał ze ściana i w ch. siana na remont

1

@BrzydkiAS Nie cała.

8

Brejt przepraszam cie, myslalem ze drewno, ale Luuk to król memów u nas bedzie

0

@kacperFCB_ Chcesz mi powiedziec ze sklad mamy gorszy od Granady?

11

Jak to sie mówi w pilce noznej. Nie masz pomyslu wrzucaj

1

@karci0 Nie nie grał

0

@Witekk10 Ja ci ja przetlumacze. Mamy mlody zespol ktory sie musi uczyc, jeden blad i utrudnilismy sobie mecz, mielismy bardzo duzo sytuacji ale nie potrafilismy wykonczyc. Swietny czas przed nami i bardzo duzo pracy

2

@NaFazieHitman Ze wypierd Ronalda szybciej niz nam sie wydaje

4

@panczo Zagrał beznadziejnie. W czym dał wiecej?

0

Lapcio musisz, wiesz co trzeba zrobic

0

@Crakitic A pomyslales ze skoro sa swietni w reprezentacji, to cos u nas nie gra?

0

@AmigoBlancos gorszy jest już tylko mecz Realu. Samo dno

2

@KrwawiaceoczyVEB fajnie a jest opcja by był to najlepszy skład?

2

@Conradxc uważaj, nerka to bardzo ważna sprawa. Nie wiem co dokładnie ci jest, ale jak dadzą Ci opcje by położyć to wybieraj antybiotyki szpitalne. Ja miałem kamienie i blokery nerki z 3 razy leżałem w szpitalu.

4

@ajep a czym jest liga 12 zespołów? Jak nie monopolem? Jestem za reforma LM, ale obecnej reformy, a nie klubów bogactwa

0

@busquets5 w sumie mi tu

2

I co nam ta superliga dała.

0

@tomek8756 zakaz podwyższania VAT. Hipokryci kur z miliardem nowych podatków

0

@DonMatteo901 szkodzi finansa. 12mln Ronald i min 2 lata kontakt dla Conte

5

@Pawel13sz zgadza się. Projektu menedżerskiego nie ma i menedżera na ławce również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?