0

@dmcteam no to czas byś wyłączył, postawił na buku i cieszył się wygrana

0

@MesQueUnClub_87 przecież to półfinał, więc raczej to slabaki nie są

1

Ale piękna seria

2

@Uukasz_93 strzela w 94 minucie. Wystarczy :)

1

Rayo - Getafey3-0. Przypomnijmy sobie mecz z Getafe i jak krwawilismy w drugiej połowie. Rozumiem kontuzje, ale zobaczmy skład Rayo. Dramat nasza forma

1

@barcelonaLM To naród powinien sie wypowiedziec czy chcemy byc w UE. Nie banda 350 idiotów w Sejmie

2

@Homeopata8989 Jak można takiej osobie dawać 2 sezony i jeszcze takie wynagrodzenie :)

0

@KacperVEB Gavi mnie na razie kompletnie nie przekonuje. Ma 17 lat, więc ma czas, ale dla mnie za szybko trafił do pierwszego zespołu. Nico wygląda już bardzo dobrze i akurat u niego widać spory potencjał

8

@KrzysiekM powodzenia. Od jutra masz przejebane

4

@Criss18Barca Oczywiście że jest. Sponsorzy i wzrost przychodów. Ale najważniejsze wyniki i pełne trybuny

4

@Kengo Moze wstawmy cala Barce B. Balde jeszcze cos zagrał, ale Gavi, nie wiem co wy widzicie w tym chłopaku,moim zdaniem zdecydowanie za wczesnie dla niego

0

@masterandservant on ich stworzył.

8

@arasz1819 Masz jego plakat nad łóżkiem?

0

@FC1899Barca rozumiem że ten co chde wieszać nie jest problemem? A ten co zmusza do rodzenia martwego dziecka też jest ok?

2

@patry295 Bosak zakochany katolik, seks po ślubie, a Korwin to nawet 10-latke by pyknal. O kolejnych liderach tej partii pisać nie ma sensu. Sami sobie odpowiedzcie co by się działo gdyby rządzili, każdy z liderów jest mam wrażenie kompletnie inny.

0

@PatrychoO Ale to wlasnie ludzie ogladaja.

0

@Herato Wiesz co mi tesciowa powiedziala dlaczego glosuje na tych cwokow, Ja zawsze kupuje w promocji,

0

Po cholere Ronald to robi? Może sam chce by w końcu Laporta go wyjeb. by nie było, że sam zrezygnował, po jaka cholere wiecznie gada z mediami, on, przyjaciel itd. Mało jest problemów?

0

@Keriox Skoro od wczoraj zieloe, to dlaczego 2,5 tyg mialby nie grac?

3

@BarceloDomo skrajne ugrupowania to pojeby. Zarówno Lewica jak i prawica. Niczym się nie różnicie. Zadając to idiotyczne pytanie brakuje mi słów. Zmiana płci, seks z 8 latkami.

0

@FCB24 Na Dembele zarobimy jak przedłuży.

4

@BulaKG zabawa z królowa z wieży 16. - producent Brazzers jak dobrze pamiętam

2

@clyde a co mamy wybrać, pedofilię i wieszanie ludzi? Pokaz mi partie na kogo głosować?

0

@ProMILs https://www.money.pl/gospodarka/rekord-emisji-gazow-cieplarnianych-na-swiecie-ale-jest-i-dobra-wiadomosc-6454209643923073a.html

Gdyby nie takie myslenie jak twoje pewnie byłoby lepiej. Przypominam że Polska dostala siano na restrukturyzacje u nas. Jak przyjmowali bylo ok, jak trzeba sie rozliczyc UE beee. W Niemczech Foto, wiatraki itp to już 70% energii. U nas oczywiscie lepiej miec to w dupie i korzystac z kosmicznie drogiego wegla.

1

@Ciule123 Wyzywaja lewaków ze to pedofile, a czym jest seks z 13-latka ?

1

@ProMILs Ty chyba nie wiesz po co sie ogranicza CO2. Tzn, na pewno nie wiesz.

0

@Peszko07 Wina UE, przecież to logiczne

3

Dobra ocena Gaviego, LR oczywiscie 5, no bo dziecko z La Masi to trzeba dodawac oceny. Obiektywnie chciał, ale wyszło bardzo słabo. 3 bramka na jego konto

6

@Rewolucja123 długo Ronald ma zamiar jeszcze płakać do mediów. Każdy wie że Lapcio go nie zmienił bo nie ma kim. Jak rudemu źle niech sam odejdzie

4

Zaczyna się oczernianie Leo. Szmaciaki to straszne gow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?