tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dmcteam no to czas byś wyłączył, postawił na buku i cieszył się wygrana
0
@MesQueUnClub_87 przecież to półfinał, więc raczej to slabaki nie są
1
Ale piękna seria
2
@Uukasz_93 strzela w 94 minucie. Wystarczy :)
1
Rayo - Getafey3-0. Przypomnijmy sobie mecz z Getafe i jak krwawilismy w drugiej połowie. Rozumiem kontuzje, ale zobaczmy skład Rayo. Dramat nasza forma
1
@barcelonaLM To naród powinien sie wypowiedziec czy chcemy byc w UE. Nie banda 350 idiotów w Sejmie
2
@Homeopata8989 Jak można takiej osobie dawać 2 sezony i jeszcze takie wynagrodzenie :)
0
@KacperVEB Gavi mnie na razie kompletnie nie przekonuje. Ma 17 lat, więc ma czas, ale dla mnie za szybko trafił do pierwszego zespołu. Nico wygląda już bardzo dobrze i akurat u niego widać spory potencjał
8
@KrzysiekM powodzenia. Od jutra masz przejebane
4
@Criss18Barca Oczywiście że jest. Sponsorzy i wzrost przychodów. Ale najważniejsze wyniki i pełne trybuny
4
@Kengo Moze wstawmy cala Barce B. Balde jeszcze cos zagrał, ale Gavi, nie wiem co wy widzicie w tym chłopaku,moim zdaniem zdecydowanie za wczesnie dla niego
0
@masterandservant on ich stworzył.
8
@arasz1819 Masz jego plakat nad łóżkiem?
0
@FC1899Barca rozumiem że ten co chde wieszać nie jest problemem? A ten co zmusza do rodzenia martwego dziecka też jest ok?
2
@patry295 Bosak zakochany katolik, seks po ślubie, a Korwin to nawet 10-latke by pyknal. O kolejnych liderach tej partii pisać nie ma sensu. Sami sobie odpowiedzcie co by się działo gdyby rządzili, każdy z liderów jest mam wrażenie kompletnie inny.
0
@PatrychoO Ale to wlasnie ludzie ogladaja.
0
@Herato Wiesz co mi tesciowa powiedziala dlaczego glosuje na tych cwokow, Ja zawsze kupuje w promocji,
0
Po cholere Ronald to robi? Może sam chce by w końcu Laporta go wyjeb. by nie było, że sam zrezygnował, po jaka cholere wiecznie gada z mediami, on, przyjaciel itd. Mało jest problemów?
0
@Keriox Skoro od wczoraj zieloe, to dlaczego 2,5 tyg mialby nie grac?
3
@BarceloDomo skrajne ugrupowania to pojeby. Zarówno Lewica jak i prawica. Niczym się nie różnicie. Zadając to idiotyczne pytanie brakuje mi słów. Zmiana płci, seks z 8 latkami.
0
@FCB24 Na Dembele zarobimy jak przedłuży.
4
@BulaKG zabawa z królowa z wieży 16. - producent Brazzers jak dobrze pamiętam
2
@clyde a co mamy wybrać, pedofilię i wieszanie ludzi? Pokaz mi partie na kogo głosować?
0
@ProMILs https://www.money.pl/gospodarka/rekord-emisji-gazow-cieplarnianych-na-swiecie-ale-jest-i-dobra-wiadomosc-6454209643923073a.html
Gdyby nie takie myslenie jak twoje pewnie byłoby lepiej. Przypominam że Polska dostala siano na restrukturyzacje u nas. Jak przyjmowali bylo ok, jak trzeba sie rozliczyc UE beee. W Niemczech Foto, wiatraki itp to już 70% energii. U nas oczywiscie lepiej miec to w dupie i korzystac z kosmicznie drogiego wegla.
1
@Ciule123 Wyzywaja lewaków ze to pedofile, a czym jest seks z 13-latka ?
1
@ProMILs Ty chyba nie wiesz po co sie ogranicza CO2. Tzn, na pewno nie wiesz.
0
@Peszko07 Wina UE, przecież to logiczne
3
Dobra ocena Gaviego, LR oczywiscie 5, no bo dziecko z La Masi to trzeba dodawac oceny. Obiektywnie chciał, ale wyszło bardzo słabo. 3 bramka na jego konto
6
@Rewolucja123 długo Ronald ma zamiar jeszcze płakać do mediów. Każdy wie że Lapcio go nie zmienił bo nie ma kim. Jak rudemu źle niech sam odejdzie
4
Zaczyna się oczernianie Leo. Szmaciaki to straszne gow.