tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zarząd potwierdził, zwolnienie Koemana nie wchodzi w grę. Rozejść się
1
@arasz1819 A to sorki nie wiedzialem, co nie zmienia faktu ze zmiana pomogla. Ronald mial rok, kazales czekac by po kolejnym seoznie przygotowawczym dac mu szanse, dostal, a gra wyglada jak wyglada, ok napiszesz Leo, ale gdzie tu jakakolwiek wizja gry? Po calym okresie przygotowawczym wszyscy wiedza co Barca robic bedzie, jak grac, z kazdym gramy to samo. Dla mie nie jest wazny mecz z Bayernem, a z Bilbao i Getafe, to co pokazał ten zespół w tych meczach to katastrofa.
1
@arasz1819 AB gralo lepiej, po meczu z nami w tym sezonie jak widac jest efekt, poprawa, Chelsea chyba nie musze pisac, Celta tez lepiej, Valencia jest potezna zmiana w tym sezonie, Totki rowniez znacznie lepiej graja. Wymieniac dalej?
Szczerze to sie wlasnie osmieszyles, bo w zdecydowanej wiekszosci zespoly graja znacznie lepiej.
10
@arasz1819 Na prawde myslisz ze ktos tu chce zmiany Ronalda by zdobyć LM czy LL? Nie , każdy tu chce zmiany bo nie widac perspektyw w samej grze. Dla mnie może byc i 4 miejsce, ale by zespół zaczął grac jakąś taktyką i się rozwijał, a nie cofał.
8
@FCMichalo To juz w ogole bedzie głupota.
10
"Powstaniemy i będziemy iść dalej" odcinek.299
0
@domin682 Zaraz ci zabiora jeszcze wiecej bo ty chcesz, a inni w kopercie, albo wcale i niby biedni.
0
@domin682 gdyby tak było to nie byłbym wkurw że właśnie pracuje na socjal dla innych.
0
@Janiama zagrał 245 meczy jako lewy i prawy napastnik. Jako ofemsywny pomocnik 140. No tak nie jest to napastnik.
0
@domin682 no to zapierd dalej na emerytow, 13,14, na polityków w szczególności zmęczona panią prezydent, na tych co w ogóle nie pracują bo 3*500 plus rencinka styka i nie opłaca się iść do roboty. Zapierd. Na 5.5% procentową inflację, a najgorsze podniesienie opłat prąd, gaz, paliwo jeszcze przed nami. Wtedy nie będziesz już miał 500+ razy dwa, a raz.
0
@Dundersztyc nic nie zmieni, oddać na złom
0
@koksik2700 a skąd wiesz co chce Xavi?
0
@Janiama O Cou z premedytacją zapomniałeś? Demir?
1
@NaFazieHitman Za PIS mamy, i będziecie zapierd. na socjal dla innych.
1
@Ghotti przepraszamy. Od dziś ban na krytykę. Po meczu będziemy pisać jest ok,
0
@arasz1819 nie wiesz arasz, Obaj wiemy że nic nie wiemy w temacie nowego trenera. Ja nie mogę patrzeć na zespół Ronalda i nieudolnosc taktyczna od początku jego kariery tutaj, a ty jesteś nim zachwycony. Patrząc na skład, tak nikt tu nir ma prawa marzyć o LM w najbliższym czasie, ale mamy prawo chcieć oglądać Barcelone. Mecze z Bilbao, Getafe, BM to jedne z większych badziewi jakie widziałem. Nie wierzę że to się zmieni i dla mnie więcej czasu to zmarnowany czas
1
@Nazio87 no pewnie trzeba by płacić Ajaxowi
6
@Herato może tak, może nie. Nikt z nas nie wie jakim trenerem jest Xavi. A może będzie jak łysy?
0
@Ojciec5tkidzieci no pamiętam jak dziś, jak płakaliśmy ze Benitez w końcu poleciał. Wlazł Łysy i ledwo doczłapaliśmy majstra.
0
@arasz1819 dokładnie oby tak zostało jeszcze długo.
0
@Rewolucja123 Już go nie chcemy
0
@barcelonaLM Conye zawsze chce wzmocnień, z Laportem by się pozabijali
0
@AmigoBlancos a co kibic RM na to by zwolnić Ronalda, chciałbyś czy nie.
0
@Janiama Nie tu ma się zmienić atmosfera, a poziom gry FCB.
1
@arasz1819 Laporta sie go pozbył, ale nie możesz powiedziec że miał presje lub był krytykowany.
3
@arasz1819 Robi robotę to i szanowany. Czy Pimiente ktoś wyzywał że nie wszedł do 2 ligi? Nie, szanowali że dobra robote robi.
0
Czyli wróci za 6 miesiecy przy naszych ekspertach.
7
- Będziesz pan wisiał! - takie słowa pod koniec swojego wystąpienia w Sejmie Grzegorz Braun krzyknął w stronę ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Wypowiedź ta oburzyła zgromadzonych na sali posłów. Polityk Konfederacji został za nie wykluczony z obrad.
No powiem wam, nic tylko głosować.
3
@Ronmes Światło od Orange działa świetnie. Polecam
6
@arasz1819 I tak nie uwierzą.