tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@goldmetaxa wy naprawdę myślicie ze to kwestia chęci?
0
@bartekvisca walić Real
7
@doc gdzie jesteśmy? . Piszesz jakbyśmy conajmniej skład Arki Gdynia mieli.
9
@LecimyPoMajstra ale nie pyknal. Na tym pilka polega
1
@barcelonaLM my nie mamy piłkarzy, u nich jakiś 20 latek w środku. Mają mocna pakę, nie to co Ronald
1
@Sulimo sory ale nie. Większego frajera od nas nie ma. Nawet celnego strzału u siebie nie było. Dwie kontuzje
0
@Explode Olmo chce za 70, to niech zmieni na tego chłopaka. No chyba ze musi byc La Masia i nasza filozofia to ok, nie nadaje sie
4
Dajcie jakis namiar na Lapcia. Wysle mu nazwisko Charles De Ketelaere, brac, nie wiem za co, ale mega talent, akurat na pozycji ktora by sie przydala.
1
@Survier wartosc 15 baniek, nie warto za tani
1
@SinMistico Charles De Ketelaere 20 lat. 15 mln wartosc rynkowa.
1
Charles De Ketelaere ale ten 20-latek zaj.. dzis gra.
0
@barcelonaLM Wynik dla nich korzystny. Wiec wiesz, jeszcze moga wygrac.
5
@Odcinkowy Tylko że asyste dodał w meczu z Dortmundem w LM, a nie w lidze.
0
@barcelonaLM Negocjuja czy Pizza z ananasem czy bez
1
Olmo trzeba oglądać, nasz nowy crack za chwilę
0
@KapiFCB Łatwo to przykryć, wystarczy powiedzieć wolę stawiać na dzieci i jesteś wtedy kozak dla LR. Twórca przyszłości itp, itd
0
@PatrychoO A mógł dupe wystawić to nie
0
Pjanic w piłkę umie grać, dziwne
0
@MesQueUnClub_87 kur rok go nie ma.
0
@escarabajo trzeba zobaczyć Pjanica jak sobie poradzi z lepszym rywalem.
2
Chociaż z jednym się zgodzę z Ronaldem. Kontuzje, leczenia, długość rehabilitacji, nawroty to katastrofa w naszym sztabie. PR-owiec Lapcio wielkie ch z tym zrobił
0
@arasz1819 ten dziennikarz jest tak kompetentny jak Koeman, więc wiesz
0
@arasz1819 Dembele wypadł, Cou wypadł. Koniec zakupów
6
@FC1899Barca Środek pola, Rakitic, Vidal, Busi, w ataku stracił na start Neya. Jakoś nie potolilismy o sezonie przejściowym
1
@arasz1819 no piszesz o zdrowej drużynie. No chyba że chodzi Ci tylko o Barcę. No to chyba nie chcesz mi powiedzieć że historycznie wszyscy mieli zdrowy cały skład? Tylko Ronald biedny, męczennik ma ten problem
0
@arasz1819 Atletico Madryt. Wielkości mówię trenerskiej, nie piłkarskiej
0
@FC1899Barca gwiazd już nie ma a gra coraz gorsza. Czas zrozumieć że styl Barcelony jest nie efektywny. To posiadanie piłki, podania w bok i do tyłu to przeszłość. Ale dalej grajmy naszą filozofia
1
@arasz1819 AM też nie miało. I nie używaj słowa wielki Ronald. Bo na to trzeba sobie zasłużyć
0
@Pablit szkoda że kolegów dwa razy miał świetnie ustawionych i wolał strzelać. A tak to prawda
0
@cules100pro Cytuje, Laporta może opowiadać bajki w czym się specjalizuje od początku kadencji. Czyli to nie tylko moje zdanie jak widać.