1

@goldmetaxa wy naprawdę myślicie ze to kwestia chęci?

0

@bartekvisca walić Real

7

@doc gdzie jesteśmy? . Piszesz jakbyśmy conajmniej skład Arki Gdynia mieli.

9

@LecimyPoMajstra ale nie pyknal. Na tym pilka polega

1

@barcelonaLM my nie mamy piłkarzy, u nich jakiś 20 latek w środku. Mają mocna pakę, nie to co Ronald

1

@Sulimo sory ale nie. Większego frajera od nas nie ma. Nawet celnego strzału u siebie nie było. Dwie kontuzje

0

@Explode Olmo chce za 70, to niech zmieni na tego chłopaka. No chyba ze musi byc La Masia i nasza filozofia to ok, nie nadaje sie

4

Dajcie jakis namiar na Lapcia. Wysle mu nazwisko Charles De Ketelaere, brac, nie wiem za co, ale mega talent, akurat na pozycji ktora by sie przydala.

1

@Survier wartosc 15 baniek, nie warto za tani

1

@SinMistico Charles De Ketelaere 20 lat. 15 mln wartosc rynkowa.

1

Charles De Ketelaere ale ten 20-latek zaj.. dzis gra.

0

@barcelonaLM Wynik dla nich korzystny. Wiec wiesz, jeszcze moga wygrac.

5

@Odcinkowy Tylko że asyste dodał w meczu z Dortmundem w LM, a nie w lidze.

0

@barcelonaLM Negocjuja czy Pizza z ananasem czy bez

1

Olmo trzeba oglądać, nasz nowy crack za chwilę

0

@KapiFCB Łatwo to przykryć, wystarczy powiedzieć wolę stawiać na dzieci i jesteś wtedy kozak dla LR. Twórca przyszłości itp, itd

0

@PatrychoO A mógł dupe wystawić to nie

0

Pjanic w piłkę umie grać, dziwne

0

@MesQueUnClub_87 kur rok go nie ma.

0

@escarabajo trzeba zobaczyć Pjanica jak sobie poradzi z lepszym rywalem.

2

Chociaż z jednym się zgodzę z Ronaldem. Kontuzje, leczenia, długość rehabilitacji, nawroty to katastrofa w naszym sztabie. PR-owiec Lapcio wielkie ch z tym zrobił

0

@arasz1819 ten dziennikarz jest tak kompetentny jak Koeman, więc wiesz

0

@arasz1819 Dembele wypadł, Cou wypadł. Koniec zakupów

6

@FC1899Barca Środek pola, Rakitic, Vidal, Busi, w ataku stracił na start Neya. Jakoś nie potolilismy o sezonie przejściowym

1

@arasz1819 no piszesz o zdrowej drużynie. No chyba że chodzi Ci tylko o Barcę. No to chyba nie chcesz mi powiedzieć że historycznie wszyscy mieli zdrowy cały skład? Tylko Ronald biedny, męczennik ma ten problem

0

@arasz1819 Atletico Madryt. Wielkości mówię trenerskiej, nie piłkarskiej

0

@FC1899Barca gwiazd już nie ma a gra coraz gorsza. Czas zrozumieć że styl Barcelony jest nie efektywny. To posiadanie piłki, podania w bok i do tyłu to przeszłość. Ale dalej grajmy naszą filozofia

1

@arasz1819 AM też nie miało. I nie używaj słowa wielki Ronald. Bo na to trzeba sobie zasłużyć

0

@Pablit szkoda że kolegów dwa razy miał świetnie ustawionych i wolał strzelać. A tak to prawda

0

@cules100pro Cytuje, Laporta może opowiadać bajki w czym się specjalizuje od początku kadencji. Czyli to nie tylko moje zdanie jak widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?