tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablit szkoda że kolegów dwa razy miał świetnie ustawionych i wolał strzelać. A tak to prawda
0
@cules100pro Cytuje, Laporta może opowiadać bajki w czym się specjalizuje od początku kadencji. Czyli to nie tylko moje zdanie jak widać.
0
@amanter Diallo z nami fajnie zagrał, Hakimi to kozak, Marquinos świetnie nas wyjaśnił i ogólnie bardzo dobrze gra. Navas kozak. Gdzie tu słabość?
3
@Gaucho w czym jest dobre dla klubu? Sponsorów brak, wyników brak? A wyniki to też kasa. Zagrajmy jeszcze kilka meczy w takim stylu a zobaczysz 10tys kibiców na meczu co znowu będzie katastrofa finansowa
1
@arasz1819 zdecydowanie nie
0
@PatrychoO możemy nie zmieniać i grać jak z Getafe czy Bilbao.
0
@VbamboeB lepiej brać Olmo
2
@foczkyyyhg może i jest z innej beczki, ale my nie mamy składu tak słabego by na ich tle wyglądać tak tragicznie. Ronaldowi Leo uratował dupsko w poprzednim sezonie. Nic z tego nie będzie.
0
Gdyby Olmo był dalibyśmy radę
1
@Kgorecki2500 więcej deali z Perezem a będzie dobrze.
0
@Conradxc wywalili Pimienta z Barcy B, a pierwszy zespół mu dadzą? :)
1
@blodziakk stawiaj, moim zdaniem wygrają z Interem
1
@Don Lucas jeśli jesteśmy bez pomysłu, taktyki, bez charakteru to chyba się wyklucza ze słowem w budowie
0
@norbi77 to rok już trwa nie 4 mecze jak piszesz
11
@macio_944 Faworytami to może nie, ale by chociaż w bramkę kopnąć to by się przydało
0
@parpe to jego wina o kontuzji Cou, to jego wina że Rakiety, Vidala nie ma a zastępcy gówno grają. Większego kretynizmu to dziś chyba nie przeczytam
0
@Krycha1899 czym powalczył, kretyńskimi faulami? Jakby Roberto tak faulował to byście go jechali jak szmaciarze.
0
@parpe Valverde to ty szanuj
0
@Cule1234 to po co wystawił chorego piłkarza :)
1
@Ronmes Jakby ci to powiedzieć, adios.
0
Szkoda ze w sobote z Sevilla nie graliśmy. Myślę że jutro twórca przyszłości Barcy tworzyłby ja sobie dalej ale w Fifie
4
Gavi niech się cieszy że nie wyleciał.
0
@SinMistico mam nadzieję że to żart z tym Olmo
1
@Janiama dlatego pisałem, że wejście do LM w przyszłym sezonie będzie sukcesem. Straty kasy w LM oraz straty finansowe za mecze w lidze tylko dobija Barcę. Do tego nadal nie słyszę o sponsorze. Mówiłem że Messi to must have że musi zostać bo on nam dupsko ratował to mnie ukrzyżowali, jaki to Lapcio dobry.
0
Barcelona 3 porażki u siebie w LM, pierwszy raz, Barcelona pierwszy raz bez celnego strzału w historii, to dopiero drugi mecz w historii gdzie nie wygrywamy u siebie na inaugurację. @arasz1819 jak ci się podobał mecz, taktyka itp, ucichles coś.
0
@kkbarca jeszcze Ansu :)
6
@GeneralXavi Przegraliśmy bo wszystko na Leo, zamiast grać zespołowo
0
Oby Lapcio miał zaklepanego sponsora. Bo ciężko powiedzieć z czego on wzmocni skład
0
Macie swojego Gaviego :)
0
Włączcie sobie Getafe i Arletic Bilbao tam już było widać, jak bardzo jesteśmy słabi.