0

@Pablit szkoda że kolegów dwa razy miał świetnie ustawionych i wolał strzelać. A tak to prawda

0

@cules100pro Cytuje, Laporta może opowiadać bajki w czym się specjalizuje od początku kadencji. Czyli to nie tylko moje zdanie jak widać.

0

@amanter Diallo z nami fajnie zagrał, Hakimi to kozak, Marquinos świetnie nas wyjaśnił i ogólnie bardzo dobrze gra. Navas kozak. Gdzie tu słabość?

3

@Gaucho w czym jest dobre dla klubu? Sponsorów brak, wyników brak? A wyniki to też kasa. Zagrajmy jeszcze kilka meczy w takim stylu a zobaczysz 10tys kibiców na meczu co znowu będzie katastrofa finansowa

1

@arasz1819 zdecydowanie nie

0

@PatrychoO możemy nie zmieniać i grać jak z Getafe czy Bilbao.

0

@VbamboeB lepiej brać Olmo

2

@foczkyyyhg może i jest z innej beczki, ale my nie mamy składu tak słabego by na ich tle wyglądać tak tragicznie. Ronaldowi Leo uratował dupsko w poprzednim sezonie. Nic z tego nie będzie.

0

Gdyby Olmo był dalibyśmy radę

1

@Kgorecki2500 więcej deali z Perezem a będzie dobrze.

0

@Conradxc wywalili Pimienta z Barcy B, a pierwszy zespół mu dadzą? :)

1

@blodziakk stawiaj, moim zdaniem wygrają z Interem

1

@Don Lucas jeśli jesteśmy bez pomysłu, taktyki, bez charakteru to chyba się wyklucza ze słowem w budowie

0

@norbi77 to rok już trwa nie 4 mecze jak piszesz

11

@macio_944 Faworytami to może nie, ale by chociaż w bramkę kopnąć to by się przydało

0

@parpe to jego wina o kontuzji Cou, to jego wina że Rakiety, Vidala nie ma a zastępcy gówno grają. Większego kretynizmu to dziś chyba nie przeczytam

0

@Krycha1899 czym powalczył, kretyńskimi faulami? Jakby Roberto tak faulował to byście go jechali jak szmaciarze.

0

@parpe Valverde to ty szanuj

0

@Cule1234 to po co wystawił chorego piłkarza :)

1

@Ronmes Jakby ci to powiedzieć, adios.

0

Szkoda ze w sobote z Sevilla nie graliśmy. Myślę że jutro twórca przyszłości Barcy tworzyłby ja sobie dalej ale w Fifie

4

Gavi niech się cieszy że nie wyleciał.

0

@SinMistico mam nadzieję że to żart z tym Olmo

1

@Janiama dlatego pisałem, że wejście do LM w przyszłym sezonie będzie sukcesem. Straty kasy w LM oraz straty finansowe za mecze w lidze tylko dobija Barcę. Do tego nadal nie słyszę o sponsorze. Mówiłem że Messi to must have że musi zostać bo on nam dupsko ratował to mnie ukrzyżowali, jaki to Lapcio dobry.

0

Barcelona 3 porażki u siebie w LM, pierwszy raz, Barcelona pierwszy raz bez celnego strzału w historii, to dopiero drugi mecz w historii gdzie nie wygrywamy u siebie na inaugurację. @arasz1819 jak ci się podobał mecz, taktyka itp, ucichles coś.

0

@kkbarca jeszcze Ansu :)

6

@GeneralXavi Przegraliśmy bo wszystko na Leo, zamiast grać zespołowo

0

Oby Lapcio miał zaklepanego sponsora. Bo ciężko powiedzieć z czego on wzmocni skład

0

Macie swojego Gaviego :)

0

Włączcie sobie Getafe i Arletic Bilbao tam już było widać, jak bardzo jesteśmy słabi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?