tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tobiasson92 debile, tak bo dostali karę z dnia na dzień
1
@macio_944 Hehe, true, chodzi mi oczywiście o Barcelone.
2
Mamy dramatyczna Pomoc. Cholernie wazna formacja, a jest poprostu bardzo przecietna
1
@gumaz E tam, nadal nie ma problemu w cenach. Ludzie dostana 500+, podwyzki itp. I 35% na nich zostanie. Jak to moja tesciowa mówi, ona kupuje na promocjach, ja problem nie dotyczy
8
Komentarz usunięty
0
@l0Messini przecież Ty go cały sezon hejtowales. Powinieneś się cieszyć że gra u innych
0
@marcin62 zawsze był
1
@Mixtape to Francuz. Poczekam z jego ocena aż mu odpierd sodówka
1
Dobra tam Valencia u siebie to slabaki. My jutro mamy czelendz dopiero. Wielka Granada. Będzie meczycho, mecz na szczycie
2
@VegetaPolska a ja jestem dumny ze nie jestem ich kibicem
0
@mekston a ok, nie załapałem
0
@Kitek1640 ok, skoro tak twierdzisz
0
@goldmetaxa wiesz co 18 strzałów, 10 celnych biorę, przy naszych 1 maks dwóch
0
@mekston no chyba jeden u siebie zagrali
0
@ObiektywnyKibic121 faktycznie obiektywny jesteś z tym nic nie gra
3
@Kitek1640 tak tak, 18 strzałów, 10 celnych ale gówno. Gówno to Barca gra
1
Można grać do końca. Można.
0
@Worny Średni skład, zrobili równie zła reforme co my.
0
@Coutinho007 jak zespół wie co ma grac, to każdego da się wyłączyć. Zobaczymy czy wytrzymają. PSG pluje sobie w twarz że Tuchela oddali
0
@arasz1819 ja oglądam na streamach eng. Mógłbym kupić eleven ale tego nie da się słuchać
1
@sergio5 Po pierwsze ktoś za Rakuten będzie, koszulki będą się sprzedawać z innym nazwiskiem a nie wcale. Do tego zobaczymy ilu będzie kibiców na stadionie na koniec. Bo jak na razie 100% miejsc jest zajmowanych, oczywiście z tych co można. Po sezonie się dowiemy ile tracimy
1
W drugiej zaczną strzelać. Fajne te akcje, widać w nich jakość. Lyon to nie są slabaki a nie wiem czy celny strzał mieli.
0
@Encore I przyszedł za darmo na wypozyczenie. Dlaczego my się nie interesowaliśmy :(
0
Mendez przyszedł ostatniego dnia okienka jako wypożyczenie na pozycję o którą błagamy od kilku lat. Wygląda na prawdę dobrze. Za darmo taki grajek :(
1
@Momals11 nie ma to jak za darmo stracić takiego grajka. Nie mówię że kozak, ale parę baniek byśmy zarobili
0
@Pewex Łyknęli Inter to dlaczego z Valencia mieli by sobie nie poradzić
1
@Khajio Idealna 9-tka.
0
@AmigoBlancos no to jak dla ciebie show to jedna bramka to się nie dziwię żeś z Madrytu
0
@DaPidejpi Czyli warto miec emerytow w skladzie.
1
@NaFazieHitman A zobacz na skład, czy on jest az tak mega mocny. Tam wszystko chodzi jak w zegarku.