5

@tobiasson92 debile, tak bo dostali karę z dnia na dzień

1

@macio_944 Hehe, true, chodzi mi oczywiście o Barcelone.

2

Mamy dramatyczna Pomoc. Cholernie wazna formacja, a jest poprostu bardzo przecietna

1

@gumaz E tam, nadal nie ma problemu w cenach. Ludzie dostana 500+, podwyzki itp. I 35% na nich zostanie. Jak to moja tesciowa mówi, ona kupuje na promocjach, ja problem nie dotyczy

8

Komentarz usunięty

0

@l0Messini przecież Ty go cały sezon hejtowales. Powinieneś się cieszyć że gra u innych

0

@marcin62 zawsze był

1

@Mixtape to Francuz. Poczekam z jego ocena aż mu odpierd sodówka

1

Dobra tam Valencia u siebie to slabaki. My jutro mamy czelendz dopiero. Wielka Granada. Będzie meczycho, mecz na szczycie

2

@VegetaPolska a ja jestem dumny ze nie jestem ich kibicem

0

@mekston a ok, nie załapałem

0

@Kitek1640 ok, skoro tak twierdzisz

0

@goldmetaxa wiesz co 18 strzałów, 10 celnych biorę, przy naszych 1 maks dwóch

0

@mekston no chyba jeden u siebie zagrali

0

@ObiektywnyKibic121 faktycznie obiektywny jesteś z tym nic nie gra

3

@Kitek1640 tak tak, 18 strzałów, 10 celnych ale gówno. Gówno to Barca gra

1

Można grać do końca. Można.

0

@Worny Średni skład, zrobili równie zła reforme co my.

0

@Coutinho007 jak zespół wie co ma grac, to każdego da się wyłączyć. Zobaczymy czy wytrzymają. PSG pluje sobie w twarz że Tuchela oddali

0

@arasz1819 ja oglądam na streamach eng. Mógłbym kupić eleven ale tego nie da się słuchać

1

@sergio5 Po pierwsze ktoś za Rakuten będzie, koszulki będą się sprzedawać z innym nazwiskiem a nie wcale. Do tego zobaczymy ilu będzie kibiców na stadionie na koniec. Bo jak na razie 100% miejsc jest zajmowanych, oczywiście z tych co można. Po sezonie się dowiemy ile tracimy

1

W drugiej zaczną strzelać. Fajne te akcje, widać w nich jakość. Lyon to nie są slabaki a nie wiem czy celny strzał mieli.

0

@Encore I przyszedł za darmo na wypozyczenie. Dlaczego my się nie interesowaliśmy :(

0

Mendez przyszedł ostatniego dnia okienka jako wypożyczenie na pozycję o którą błagamy od kilku lat. Wygląda na prawdę dobrze. Za darmo taki grajek :(

1

@Momals11 nie ma to jak za darmo stracić takiego grajka. Nie mówię że kozak, ale parę baniek byśmy zarobili

0

@Pewex Łyknęli Inter to dlaczego z Valencia mieli by sobie nie poradzić

1

@Khajio Idealna 9-tka.

0

@AmigoBlancos no to jak dla ciebie show to jedna bramka to się nie dziwię żeś z Madrytu

0

@DaPidejpi Czyli warto miec emerytow w skladzie.

1

@NaFazieHitman A zobacz na skład, czy on jest az tak mega mocny. Tam wszystko chodzi jak w zegarku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?