1

@BARCA_FOR_EVER Nie ma pressingu, ma dużo czasu to i łatwo

0

160 baniek wrzuciło właśnie prosta piłke.

0

@FCMichalo Cou dziś planuje odpalić.

1

@Janiama bar- levante 1-3

0

@arasz1819 nie gramy zajebiscie bo od roku mamy geniusza na ławce

1

@Kamilos84 Dobrze Brytolom, nie lubie tego narodu i ich wielkiego ego.

0

@DonMatteo901 Hehe, czyli my jeszcze dna nie dotknęliśmy, wszystko przy nami :D A tak swoja droga skoro Ronald ma słabych piłkarzy to co powie o tych?

0

@analitykTaktyki A co im pozostało. Po zmianach to jedynie jeszcze modlitwa

3

@Pilka_jest_okragla Koleś jest zwykłym średniakiem, co pokazał i u nas i w BM, do tego wieczne kontuzje, zarobki z kosmosu. Nie powinno go tu być rok temu, niestety Ronald zdecydował inaczej

2

@FCBurza Az sie człowiekowi dziecistwo przypomniało :D

0

@Tasde auć :) grubo

0

RM zaczyna grać. Świetnie fizycznie są przygotowani

4

70 minuta, czas na bramki dla RM

0

@Pablit emery nie radzi sobie w klubach z topu.

3

@Cvzx jak United wygra, wtedy tak to działa. Teraz narracji nie pasuje

7

Jakby to roznice robilo.

1

@Khardan połóż sie w szpitalu zrozumiesz.

0

Tego czlowieka nie powinno byc rok temu, pieprzona decyzja Koemana

2

@doc Mamy chu.. skład, jesteśmy słabi, powalczymy o zwyciestwo.

4

Komentarz usunięty

0

@skelert posłuchaj Ronalda. Nie mamy składu, kluczowi mają kontuzje

0

@AmigoBlancos Mysle ze wypłacaj, prawie bedziesz milionerem.

4

Spoko teraz przed nami bardzo ciężki terminarz. Zweryfikuje szybko te wyniki jak to chłopaki piszą. Wraca Ansu, wrócił Cou, Dest, Pedri, więc i wymówki się skończą.

0

@Rewolucja123 Lapcio zrobi i tak po swojemu.

1

Laporta dał już swoje wystąpienie jak to ciężko pracują? Może coś o nowym sponsorze?

2

@nabial No o Mingueze i Gaviego to cały świat sie będzie bił.

1

@Encore ale to że Cadiz też miało setki to już nie napiszesz?

0

Patrz jak LaLiga przyznaje sie do błędu.

0

@Survier Ale miałby Lapcio czas wzmocnić zespół do czasu odejścia Leo, jesli nie wejdziemy do LM za rok, to nie podniesie tego klubu latami.

0

Wszyscy swoje, Koeman swoje. Ale ma pełne wsparcie :) Zrobił sie klub Mem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?