tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Rozumiem ze 88 osob jest za bzyknieciem sobie 10-latki.
0
@amanter nie kumam decyzji Laporty.
0
@FCB_dimiC Może na psa usiadłeś?
0
Pierwszy set nasz, tradycyjnie.
0
@Rewolucja123 A czy ja hejtuje. Pisze jak jest, od samego poczatku nie widizalem aspektow taktycznych przy Ronaldzie, nie pisze ze ma łatwo. Ale i tez nie bronie sedziami, kontuzjami itp, bo kazdy zespol ma te same problemy.
0
@Rewolucja123 Janiama go broni. Ja trzymam opinie od prawie samego poczatk jego kariery u nas :) najwiekszy fan Ronalda arasz potwierdzi :)
0
Ale jazda po Ronaldzie. Taki troche osamotniony w tym byłem od Pazdzernika 2020. Dziennikarze, LR nagle oczy otworzyli.
52
@Kokosik07 Sezonowiec
0
@CuleNaZawsze1899 Za Valverde mecze z topowymi zespolami to byl kozak. Tak wiem dwa wpierdziele Roma, LVP, ale mecze z RM, AM, LM to były swietne widowiska, a za Koemana pokaz mi te swietne widowiska z lepszymi zespolami. Chociaz 1 meczw ktorym ci pilkarze wyszli z przekonaniem ze moga powalczyc, a nie slyszec od Ronalda ze sa słabi
1
@BarcaInfo Trener Bruggi pewnie powinien zrobic to samo. PRzecież PSG to juz z 0-6 wpisali przed meczem. Dlaczego głupek sie nie posłuchał dziwne
1
@VamosRakieta Może sobie z Mou rece podać. Zarozumiały buc
31
Nie przeszkadza by zagrał od poczatku do np 60 minuty
5
@Rewolucja123 Zaraz wylezie armia fanboi jak zwykle to bywa przy Cou. Chłopak zagra kilka meczy dobrych, a na tle tego zespołu to nie jeste jakis wyczyn i bedzie okrzykniety drugim Leo.
0
@Kamilos84 Soja opinie opierasz o?
1
@Kgorecki2500 To jest Albercik
0
@SamuraJack Nikogo z wymienionych
0
@DaPidejpi Conte to koles ktory zawsze chce wzmocnien itp. Wiecej z tego bedzie syfu niz korzysci.
0
MD nie jest wstanie powiedzieć, co na dziś w planach ma Barcelona, a co dopiero kogo planuja kupić. Pierdy i tyle
0
@bartekvisca Dokłade brac Olmo, Gaviego i lecimy zdobywac swiat
0
@Ronmes Szybka lista, kazdy w La Masi to nowy Leo
1
@Verema to pokazuje że grają zespołowo.
0
@AmigoBlancos Valencia jest w formie. Strata pkt pewna, pytanie ile.
0
@HighestInTheRoom zaraz feministki wyleza, jaka to obraza
2
O siatkę to my nie mamy się co martwić. Przyjdzie nowy teeneiro i znowu będą emocje, tu coś się wypaliło. I tak brawa za walkę
0
@MarFan w tym roku to my formy mistrzowskiej nie mamy. W tym meczu też nie mieliśmy, chodź trzeba przyznać że w każdą stronę moglo być.
0
@Worny aż tak nas nie lubisz, byśmy dwa razy cierpieli :)
3
Janiama jak tak lekkie 3-1. Uwielbiam takie pitolenie oparte nie wiem o co.
0
Uwielbiam Dzeko. W meczu z nami to był mega kozak. W tym sezonie był za darmo :(
0
@dmcteam no to czas byś wyłączył, postawił na buku i cieszył się wygrana
0
@MesQueUnClub_87 przecież to półfinał, więc raczej to slabaki nie są