0

@Kgorecki2500 Rozumiem ze 88 osob jest za bzyknieciem sobie 10-latki.

0

@amanter nie kumam decyzji Laporty.

0

@FCB_dimiC Może na psa usiadłeś?

0

Pierwszy set nasz, tradycyjnie.

0

@Rewolucja123 A czy ja hejtuje. Pisze jak jest, od samego poczatku nie widizalem aspektow taktycznych przy Ronaldzie, nie pisze ze ma łatwo. Ale i tez nie bronie sedziami, kontuzjami itp, bo kazdy zespol ma te same problemy.

0

@Rewolucja123 Janiama go broni. Ja trzymam opinie od prawie samego poczatk jego kariery u nas :) najwiekszy fan Ronalda arasz potwierdzi :)

0

Ale jazda po Ronaldzie. Taki troche osamotniony w tym byłem od Pazdzernika 2020. Dziennikarze, LR nagle oczy otworzyli.

52

@Kokosik07 Sezonowiec

0

@CuleNaZawsze1899 Za Valverde mecze z topowymi zespolami to byl kozak. Tak wiem dwa wpierdziele Roma, LVP, ale mecze z RM, AM, LM to były swietne widowiska, a za Koemana pokaz mi te swietne widowiska z lepszymi zespolami. Chociaz 1 meczw ktorym ci pilkarze wyszli z przekonaniem ze moga powalczyc, a nie slyszec od Ronalda ze sa słabi

1

@BarcaInfo Trener Bruggi pewnie powinien zrobic to samo. PRzecież PSG to juz z 0-6 wpisali przed meczem. Dlaczego głupek sie nie posłuchał dziwne

1

@VamosRakieta Może sobie z Mou rece podać. Zarozumiały buc

31

Nie przeszkadza by zagrał od poczatku do np 60 minuty

5

@Rewolucja123 Zaraz wylezie armia fanboi jak zwykle to bywa przy Cou. Chłopak zagra kilka meczy dobrych, a na tle tego zespołu to nie jeste jakis wyczyn i bedzie okrzykniety drugim Leo.

0

@Kamilos84 Soja opinie opierasz o?

1

@Kgorecki2500 To jest Albercik

0

@SamuraJack Nikogo z wymienionych

0

@DaPidejpi Conte to koles ktory zawsze chce wzmocnien itp. Wiecej z tego bedzie syfu niz korzysci.

0

MD nie jest wstanie powiedzieć, co na dziś w planach ma Barcelona, a co dopiero kogo planuja kupić. Pierdy i tyle

0

@bartekvisca Dokłade brac Olmo, Gaviego i lecimy zdobywac swiat

0

@Ronmes Szybka lista, kazdy w La Masi to nowy Leo

1

@Verema to pokazuje że grają zespołowo.

0

@AmigoBlancos Valencia jest w formie. Strata pkt pewna, pytanie ile.

0

@HighestInTheRoom zaraz feministki wyleza, jaka to obraza

2

O siatkę to my nie mamy się co martwić. Przyjdzie nowy teeneiro i znowu będą emocje, tu coś się wypaliło. I tak brawa za walkę

0

@MarFan w tym roku to my formy mistrzowskiej nie mamy. W tym meczu też nie mieliśmy, chodź trzeba przyznać że w każdą stronę moglo być.

0

@Worny aż tak nas nie lubisz, byśmy dwa razy cierpieli :)

3

Janiama jak tak lekkie 3-1. Uwielbiam takie pitolenie oparte nie wiem o co.

0

Uwielbiam Dzeko. W meczu z nami to był mega kozak. W tym sezonie był za darmo :(

0

@dmcteam no to czas byś wyłączył, postawił na buku i cieszył się wygrana

0

@MesQueUnClub_87 przecież to półfinał, więc raczej to slabaki nie są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?