5

Dzieje sie dokładnie to co pisałem jak Lapcio zakomunikował odejście Leo:
- słabe wyniki
- brak sponsorów
- brak lidera co ciagnie wózek

Nie bylismy gotowi na odejście Leo, Lapcio postawił CVC zamiast na Leo. Czy słuszeni sie okaże, przypominam, że kibiców jest znacznie mniej co daje spadek kasy wyniki spadek kasy, brak LM za rok spadek kasy, brak wyjsica z grupy LM spadek kasy. Tylko 3 kluby nie wziely siana z CVC. Oby nie okazałosie ze Laporta będzie tym co zrobi tu drugi Milan na lata przez jedna decyzje

1

Rysiek to zagral taka katastrofe ze przebil nawet Luk De Jonga

1

Wiedzialem ze glowne skrzypce zagra Gil Manzano

2

@Janiama Ale wystepuja pilkarze, ktorzy graja jak gra im Ronald. Musisz byc slepy albo głupi nie widzac kompletny brak pomyslu pilkarzy na boisku

0

Kur Gil Manzano. Aha, no to bedzie sie dzialo samo zlo

6

Ale poteżny sklad Cadiz. Chust, Fali, Espino. Ciezko bedzie

3

Obyśmy mieli kompletny skład. I zgodnie z zasadą Ronalda bronili jak najmniejszego wpierdzielu

0

Lepiej 70 Olmo.

0

@CuttingHead mam. Na pewno nie na tych kretynow

1

@k1nGPu1G to ja wolę być idiota.

18

Rządy Laporty jak na razie:
- brak sponsorów
- brak Leo
- syf instytucjonalny trwa w najlepsze, w szczególności z Ronaldem.
- słaba kadra
- sztab medyczny nadal w zajeb.. formie
- poszukiwanie osoby do zarządu by wyłożyła zabezpieczenie majątkowe

0

@barcamember To idioci. DNA we łbie tylko widzą.

2

Rewolucja Laporty. Masakra

0

@barcamember no wszystko fajnie, chcieć możemy, ale czy primo nas stać, sekundo czy w ogóle chce

0

@Rewolucja123 Wiecej sie hejtowac nie da. To jest jak z PIS/ PO - zdania nie zmieniaja jedni i drudzy bez wzgledu co by sie nie działo.

0

@patrykzmc2000 Ludwik to wie dlatego pajacuje. Jego też trzeba zrozumieć, dba o swoje nazwisko. Laporta bardzo slabo się zachowuje.

11

@barcelonaLM Szybki, zwinny, dobrze gra głowa, czego nie rozumiesz :)

0

@maciek16 opieram to o fakty w przypadku Dembele a ty o co? Co się zmieni że Dembele teraz wystrzeli? Nie pisze o Ansu

4

Tak bo Ansu, Dembele i Kun zmienia oblicze samej gry :) Dembele za czasów Koemana rok temu był fatalny, co ma sie niby teraz zmienić?

2

@cules100pro Powodzenia.

0

@Rewolucja123 Normalnie bym powiedzial ze sobie poradzimy, ale patrzac ze Granada ma 3pkt, to sie nie odzywam

1

@barcelonaLM oświadczenie napiszą ze wszystko jest ok, trodnosci, przeciwności losu, pech, potrzeba czasu

8

@dafik85 kiedy wy w końcu pojmiecie ze nikt tu teraz nie oczekuje LL i LM. Czy wszystko musi iść w skrajność? Czy taka kadra Ronald nie może powalczyć z Granada? Bilbao? Musimy oglądać ten dramat? Musimy co mecz słyszeć jakie to miernoty są w klubie? Koemana zaraz 15-latka wystawi by trzymać się tej narracji. A tymczasem to on zachowuje się jak nastolatek wywalać jakieś kur oświadczenia.

1

No Koeman i Laporta są zjednoczeni. Obaj oświadczenia walą

1

@barcelonaLM już wiesz

0

@Momals11 oświadczenie Koemana, już skreślił :)

4

@eltores jemu nie tyle chodzi o kasę, a o wyjebane ego. Sam nie zrezygnuje bo ma się za wybitnego trenera.

0

Ta różnica między nami. Idzie się wkurw

1

Eric ten Hag robi roznice z Ajaxem, nie ma jakiegos wybitnego składu a gra wyglada swietnie. Pewnie w trakcie sezonu by nie odszedł, ale po dlaczego nie. Nie brać na siłe teraz kogoś z kontraktem na 3 lata , a poczekać.

0

@krawczykPSG rozumiem że potrzebujemy Ney, Leo, Lewego itd by z Granada wygrać. Obecny skład co najwyżej może walczyć z Legia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?