3

@Janiama ja się spóźniłem będzie 3-0 dla Benfiki

2

@FC1899Barca Pique gra bardzo dobrze. Czepianie się go to tylko kwestia uprzedzenia a nie obiektywizmu

0

@Janiama może odpalcie sobie Barcę B. Tam same dzieci biegają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Janiama Ty na prawde porównujesz Brzeczka do sytuacji Barcelony ? Brzęczka który prowadził Wisłe Płock, Souse który prowadził nawet nazwy drużyny nie pamiętam? Trenera reprezentacji do trenera w klubie, który jest ponad rok?

1

@Kamiloza91 W innych klubach nie ma takiego syfu. U nas prezes na razie zajmuje sie PR, a nie zarzadzaniem, mówie na razie, bo nie wiem może w ukryciu coś robi.

0

@Kamiloza91 Bo nie jest pewien kogo zatrudnić.

0

@AllBundy Nie wydaje ci się, że skoro z meczu na mecz jest coraz gorzej to raczej coś nie tak nie tyle z piłkarzami a.....pomysłem na mecz. ?

4

@kaladin No TS wczoraj pokazał jaki jest światowy wyjściem do piłki i pierwszą bramką.

2

@arasz1819 Nic nie róbmy, wszyscy są słabi, zamknijmy klub zostawmy tylko Ronalda i ciebie. Tymczasem Mołdawia wygrywa z RM, baardzo słabe Juve z jeszcze gorszym składem ogrywa Chelsea.

2

@barcelonaLM wiesz to jest ta różnica, masz słabszy skład, to nie krytykujesz piłkarzy a dobrze dobierasz taktykę.

0

@Rewolucja123 no przecież to nie jego wina :)

2

@ściah Tak jak Ronaldo który nie gra dla kasy. Z chwila zmiany taktyki i przejścia FDJ do obrony wszystko piło i to jest wina pana na ławce a nie sędziego, skuteczności. Benfica miała jeszcze więcej szans. żenujący komentarz

0

@barcelonaLM @arasz1819 ten pan nigdy nie powie, napisze złego słowa o Ronaldzie

8

No dobra to przetłumaczę wam konferencje byście nie musieli czekac:
- mieliśmy swoje szanse
- zmiana Pique popsuła nam pomysł
- mamy młodych zawodników
- na ten moment nie możemy walczyć z takimi zespołami.
- to nie moja wina

0

@Tomason Czy ty widziałeś 2 bramka i ustawienie zespołu. Czy jestem slepy? 4 piłkarzy Benfiki na skrzydle, nasz 1.

0

Wszyscy nas leja.

0

@Janiama Oj tam, to ukryta taktyka Ronalda. Będzie fajna wymówka po meczu

1

Takie Barcelonskie w ostatnich czasach, piłkarz wchodzi z wysokiego C, i z meczu na mecz coraz gorzej. Memphis

0

@barcelonaLM Gra zajebiecie hejterzy

0

@ObiektywnyKibic121 czyli slabiak :)

1

Widzę że wystarczyła kontuzja Pedriego i już go nikt nie chce. Jak słaby to sprzedać.

1

@Janiama Benfica Barcelona 1-1

0

Tiki taka i do przodu

2

No to jak Haaland nie przyjdzie :)

2

@Emhyr przecież on okresu przygotowawczego nie miał. Ludzie on tam miesiąc jest.

0

@Rewolucja123 postawił na Cou, nie gadaj głupot, Araujo zaczął grać jak wypadł Pique, Umtiti nie mógł grać dobrze wiesz, Puiga jako młodego skreślił Pjanica tez od początku. Gdzie tu wybór ojciec. Jak wszyscy wrócili na koniec Mingueza już tylko siedział na ławce.

2

@Ratamahatta dawaj te opcje, pisz o konkretach.

1

@prokofiew Zwolnienie po kilku meczach. Koleś jest rok.

0

@Ratamahatta Jesli nie oni to kto miał grać? Umtiti? Pjanic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?