tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 wiesz kiedy takie rzeczy się dzieją? Jak się projektu nie ma i klei się wszystko taśmami.
1
Zastanawiałem się co ten Tebas ostatnio taki pozytywny o Barcelonie, że ma lepsze finanse niż każdy klub we Francji, że Laporta bardzo dobrze pracuje nad finansami itp, a tu cyk Cvc wraca, Lapcio wrzuca gwóźdź w Leo. Przypomnę, Laporta wygrał bo głównym jego argumentem było pozostawienie Leo, bo sponsorzy. Tymczasem cały czas nie ma odpowiedniej ilości zabezpieczeń zarządu, czyli co nie wierzą w jego projekt że jest problem? Chyba czas sprzedać klub i dać inwestorom zarządzać, bo w obecnej formułę nie ma odpowiednich osób
3
Lapcio zaczyna kampanie pod CVC. Ratuje dupsko bo potrzebuje wiekszej ilości osób w zarzadzie i nie ma wystarczajacych gwarancji bankowych. Bez CVC nowe wybory nas czekają :) Wiec cyk - jedziemy po Leo, że to on winien bo za darmochę nie chciał grać. W CVC lekka korekta z Tebasem by jakoś wybrnąć i lecimy. Dla mnie to drugi Mati, to samo pierdo.. A projektu sportowego jak nie było tak nie ma.
3
Kolejna szklanka. Wieczna kontuzja.
78
I cyk PR-owo wrzuta ze to Leo jest ten zły, a nie on. Kur ale to jest populista. Na bank podpisze cvc i powie, że teraz już może by dupsko ratować.
1
@Odcinkowy Ja za konfa nie jestem, ale min połowa LR już tak.
1
@Odcinkowy Miał 0,6% nie przesadzajcie. Konfederacja chce takiego prawa by jeździć na bombie, i dopiero w sytuacji kolizji, zagrożenia karać. A że konfederacja tu jest kochana na LR to wydaje mi się, że Maciek nic złego nie zrobi.
5
@Encore Dobrze go wyjaśnili, on nie jeździ na taksówce :D nie płaci mu sie z kilometra :D
2
@DaPidejpi a w tym Cou za 180 baniek a warty.... Sobie dopisz
0
@kuz w tym kwadransie chyba :)
0
Rozsadza ten klub
0
@Titanito Pozyjemy zobaczymy w Styczniu
0
Czyli ratuje swoje stanowisko i wtedy CVC ok, Leo nie jest ok bo CVC wpływa na 50 lat działania klubu. Jak to prawda to dla mnie to ten sam poziom co Bartek.
2
@Maker0 czystych sytuacji? Jakoś nie pamiętam.
0
@Fenelon plakat Ryśka wisi? Bo ewidentnie jestes fanem.
5
@agaFCB rok marze by Ronald zniknął z klubu. Marze i marze i wielkie g.. z tego mam :( Też trochę pocierp.
0
@agaFCB Odpowiem ci, nie.
0
@cules100pro Średnio. Jest za młody i nie możemy od niego wymagać, popełnił sporo błędów. Ale jest przyszłością która Ronald ukształtuje
3
@MarcelNJ11 Cou niby w czym jest parterem. Ile jeszcze można pisać ze on odpali?
1
@DonRybson Pewnie o Olmo chodzi
1
Olmo jakaś kontuzja ze nie powołany?
2
Włosi graja pressingiem, co robi Hiszpania gra z pierwszej piłki. Coś czego bardzo dawno nie widziałem w Barcelonie, wieczne przyjmij podaj, przyjmij podaj
3
Hiszpania gra 4-3-3 z drużyną która bardzo dobrze gra pressingiem. I cud, Włosi mają spory problem, główny argument wybity, jak to się dzieje gra Busi w środku i też daje rade? Skład Hiszpanii nie jakiś wybitny. Jednak pomysł, taktyka na mecz ma sens?
0
@agrad0 a co ci socios nam dają?
0
@Azi wystarczy spadek wyników, mniejsza ilość kibiców niż założyli, nie wyjście z grupy LM, nie dostanie się do LM za rok. Ciekawe czy to też zgonia na Bartka. Audyt pokazał katastrofę Bartka i zarządzanie, ale obecny zarząd średnio ma plan, przynajmniej ja go nie znam jak ta sytuację odwrócić. Cały czas wygląda mi to na chęć sprzedaży klubu
0
@Kurkmen dokładnie.
4
@kuba1794 nowe wybory. Zarząd odpowiada majątkiem za zarządzanie klubem. Po to są poręczenia majątkowe
3
@Messibestplayerintheworld od samego początku miał z tym problem. Przylazł do klubu mając gówno plan.
0
@liamgreyhate na Pjanica znalazł nie chętny to i Cou byśmy nie pozbyli
0
@ViscaDelFritz1983 może inaczej, to ze on chciał zostać to logiczne, ale dlaczego Lapcio nie walczył by sie go pozbyć.