0

@tadzik447 Nazywa sie to " Sponsor" coś co Lapcio obiecał jak i zostanie Leo.

1

@amanter Meczy mnie że ten Mendes za takie pieniądze do PSG trafił, pozycja która tyle lat leży i zdycha u nas. :(

0

@arasz1819 ale ty uporem maniaka twierdzisz ze jest wybitnym trenerem, że tu jakiś progres jest, że okres przejściowy po pierwszym przejściowym. Allegri tam jest progres, może i nic nie wygrają ale widać ze coś w zespole sie poprawia, wyniki, bramki, styl. U nas tylko wymówki

0

@Kgorecki2500 Chu.. wierze w te newsy dziennikarskie

2

@doc Dopiero co słyszałem 3 mecze, Cadiz, Getafe, Levante czy jako tak. Dziennikarskie pierdoltey, Papcio nie ma planu B, bo nie miał nawet planu A i nadal nie ma

2

@Commandement Ja chce kogoś kto wywalczy 4 miejsce w LL. A od nowego sezonu TH. Reszta,styl czy graja młodzi, starzy czy na wozkach, ładnie, brzydko mam w dupie.

6

Komentarz usunięty

5

@BarcaInfo tu nie chodzi o samą krytykę. Tylko że on nadal nie rozumie że wychodzi na ring jako amator, walcząc z profesjonalistami. Co z tego że warunki są jak taktycznie i technicznie nie ma pomysłu na walkę, albo ma jednowymierowa. Rywal zawsze wie kiedy i jak zespół Ronalda będzie wyglądał, zawsze. I tak od roku, powrót z l4 nic tu nie da.

0

@Criss18Barca myślę że nie miał. Bo on kompletnie nie ma projektu sportowego.

0

@FafitFCB widać że zespół zaczyna się rozwijać, a nie ma dobrego składu. Też ma kontuzje itp.

0

@FCB_dimiC Jak można kogoś krytykować jak kompletnie nie grał. To hipokryzja, bo jak ktoś wchodzi po kontuzji to czytam, że musi miec rytm meczowy, rozumiem ze Pjanic nie musiał wiec, on musi wejść i zrobie różnice. Nie wiem ile mógł nam on dać, ale wiem jedno, nie mógł miec formy nie grając

1

@BART97 Lapcio ma jeden plan, opierdzielić klub. Czym trudniej będzie tym szybciej socios sie na to zgadza. Zadłużenie jest ogromne po poprzednikach, a przypominam, że teraz swoim majątkiem odpowiada Lapcio z ekipa. Wie ze bez sprzedaży Barcy nie ma szans wyjść na prosta

0

@FCB_dimiC Jeśli grasz 4 mecze na krzyż to jak ma nie poruszać?

0

@goldmetaxa No dorzuca jeszcze większe ilosi miejsc w zarządzie, wiec chyba nie

0

@Kamiloza91 najważniejsze zająć 4 miejsce. A ile pkt to mało istotne

0

@mekston To jak Alaves wygrało z AM?

0

@mekston Alaves np, ma lepszych tak? Getafe, Cadiz, Bilbao, Benfica?

1

Włączyłem z nudów FMMA na strims. No dobra Barca jeszcze podłogi żenady nie dotknęła.

0

@Rewolucja123 Kazdy system do dupy. Daj statystyki bez Leo, on tuszował wielkie g. Ronalda

6

Żenady ciąg dalszy.

0

Widać wyraźnie ze nadal coś jest miedzy klubem a trenerem. Jak dla mnie strzela w taktykę, sklad, niemoc itd

1

@pax nie dostajemy się do LM za rok i poleci pół składu by finanse ratować. Albo sprzedaż klubu, bardziej myślę że to drugie.

1

A może Lapcio się dogadał z Ronaldem. Ze powiedzmy Ronald zadeklarował że z 5 meczy poprawi wyniki s jak nie odejdzie za darmo? Dlatego się tak zachowuje Lapcio. Naiwny jestem

0

@martin3131 na tym polega gra Simeone, kontra. Wystarczyło oddać im piłkę

0

@barcelonaLM bo Alaves oddało im piłkę. Czyli zrobili coś czego AM nie lubi nie umie. A my, :) zagraliśmy dokładnie w 100% to co AM chciało.

0

@Yoshimitsu22 inne drużyny też nie mają Leo i jakoś grać potrafią.

0

@maroon nie zniszczył. Legendę to zniszczył Ronald.

1

Tu też kolejna cudowna zmiana Lapcia.

4

@martin3131 kompletnie nie wie jak z kim i co grać. Wrócił Ansu, wrócił Cou nic się nie zmienia, dramat trwa w najlepsze, rozumiem że wraca Dembele i zespół nagle gra najlepsza piłkę :)

2

@Janiama Nie zapomnij w nowym poście napisać. Gramy młodymi więc jako że jesteś ekspert takie wyniki będą. Bo tego jeszcze dziś nie napisałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?