4

@Rewolucja123 czy to istotne. Mnie to już nawet nie śmieszy, tzn wypowiedzi Ronalda. 20 lat Kibicuje tylko Barcelonie i nigdy nie byłem tak załamany, nie samymi wynikami tylko jak bardzo beznadziejni ludzie zarządzają klubem i zespołem. Straszne uczucie

0

@albi to nie jest okres przejściowy, a okres po Leo Messim, prawda @arasz1819 ?

0

@mekston a kto Koemana nie ogrywa

1

No dobra. Co powie Ronald po meczu? Czy jednak wystawi asystenta?

1

@Janiama odpal sobie Barcę B jak ciebie to jara

1

Taktyka mistrzów, 4-3-3 jakbyśmy mieli super skład. Simeone tylko czekał, AM nie lubi grać Pilka to co zrobiliśmy, gramy dokładnie to co chcą byśmy grali. Jesteśmy Levante z przed tygodnia.

1

Trzeba wywalić wszystkich Amigosow bo oni winni. Zostało dwóch, ciekawe co teraz jest powodem.

0

Niespodzinaki nie ma. AM meczy się z każdą drużyna. Nas muca jak dzieci. Jeśli Lapcio nic nie zmieni to i LE nie będzie za rok. Chyba że robi to specjalnie by sprzedać klub

1

@Comfortable_ o to że dyrygenta nie ma. Każdy gra

0

@Eto'o9 R10 kapitan la Bamby. Napiszę twitka podniesiemy się itp i orgazm.

1

Strzały celne 0. Kiedy wy w końcu pojmiecie ze dziećmi i ta taktyka nie da się rywalizować?

1

Przydałoby się zwycięstwo z mocnym zespołem. By ta ekipa coś tam w siebie uwierzyła, nawet fartem, nawet słabo grając ale 3pkt dałyby coś co mogło by poprawić atmosferę

0

@Momals11 może się odblokuję odcinek milion sto dziewięćset

0

@Rewolucja123 jaki to najlepszy wiek?

1

Ronaldzik wrzucił skład dla La Bamby, a po meczu będzie jechany że młodzików dał w pierwszym składzie :)

1

@HansFCB w sumie ja też. Może by wyszedł z grupy LM chociaż. Bo bez tego cieniutko z kasą będzie

0

@Messibestplayerintheworld czyli jak będzie jakiś wypadał ze składu to wymówkę ma gotowa :) Brejt wraca w lutym, trochę poczekamy na wszystkich :)

1

@ProMILs kolega wyżej dał lepszy przypadek. Skoro ktoś nie chce rodzic chorego dziecka niech wyznawcy Konfederacji biorą pod opiekę. Prawoskrętny kolego

2

@Persyfl o to piękne, już widzę jak Korwin bierze chore dziecko, jeszcze dziewczynkę to może i owszem najlepiej by miała z 10 lat.

4

@koksik2700 to może w drugą stronę podrzucić wniosek o zrobienie z ich mieszkań pokoi dla chorych na covid. Wg. Nich to Grypa, nie ma co się obawiać. Taki sam sens iniciatywy jak ich

0

@Janiama czy mamy pieniądze na brak wyjścia z grupy LM, brak gry w LM za rok, za 6 miejsce w LL? Za brak kibiców na trybunach?

3

@KrychaFCB Bardzo dobrze, bo to patologia przy var że to gwizdnęli

1

@Garbatyy Ronald tyle wygrał.

0

@Azi zobacz dalej. Sterling, Olmo, kompletnie nie kupuje tego co Lapcio robi. Moim zdaniem opierdzieli klub i zrobią Barca S. A

0

@Azi Od początku kłamał, ledwo uzbierał fundusze za zabezpieczenie zarządu.

0

@Gaucho A na spadek o polowe frekwencji na soadionienas stan? A na nie wyjście z grupy LM nas stać, a na nie wejście do LM za rok nas stać?

1

I dlatego na konferencjach Koeman atakuje za każdym razem Laporte? Ze z nim nie gada, unika go itp. Z taka atmosfera ten klub za rok będzie w LE i w finansowej katastrofie. Ronalda trzeba wywalić dla samej atmosfery bo jej kompletnie nie ma, niech zostanie Shuster i po sezonie sciagac TH z Ajaksu

0

@marko111122 nie ma to jak prowokacja, antyszczepionkowca. Nudne życie masz

0

Pique już nie grał, więc zostaje Busi, TS. I patrząc jak TS grał w drugiej połowie to stawiam na niego

1

@Titanito Wyjasnij to zdanie. "Druga połowa to wiadomo", bo jedyne co można powiedzieć o drugiej polowie to, ze nic nie zdziałaliśmy oraz byliśmy słabsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?