tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
0
@skelert posłuchaj Ronalda. Nie mamy składu, kluczowi mają kontuzje
0
@AmigoBlancos Mysle ze wypłacaj, prawie bedziesz milionerem.
4
Spoko teraz przed nami bardzo ciężki terminarz. Zweryfikuje szybko te wyniki jak to chłopaki piszą. Wraca Ansu, wrócił Cou, Dest, Pedri, więc i wymówki się skończą.
0
@Rewolucja123 Lapcio zrobi i tak po swojemu.
1
Laporta dał już swoje wystąpienie jak to ciężko pracują? Może coś o nowym sponsorze?
2
@nabial No o Mingueze i Gaviego to cały świat sie będzie bił.
1
@Encore ale to że Cadiz też miało setki to już nie napiszesz?
0
Patrz jak LaLiga przyznaje sie do błędu.
0
@Survier Ale miałby Lapcio czas wzmocnić zespół do czasu odejścia Leo, jesli nie wejdziemy do LM za rok, to nie podniesie tego klubu latami.
0
Wszyscy swoje, Koeman swoje. Ale ma pełne wsparcie :) Zrobił sie klub Mem
1
Po pierwsze to wina poprzedniego zarządu, ale Laporta podjął katastrofalna decyzję dla klubu jakim było pozbycie się Leo. Tak wiem Cvc itd, będziemy mieli znacznie większe problemy jak wypadniemy z LM na najbliższe lata. Brak kibiców, sponsorów, tu nikt wartościowy nie przyjdzie grać w LE
0
@Dani13 ale ty wiesz ze jest artykuł o tym na głównej stronie.?
0
@Cochise słyszałem że te 3 były spotkaniami prawdy :)
0
@Pieprz Pewnie nudny mecz był. Wiesz jak to za Valverde było.
0
Gil Manzano zrobił swoje. Odpalcie nasze statystyki jak on sędziuje. Mamy je bardzo słabe, koleś ewidentnie ma z nami problem.
0
@Janiama przecież oni już po nim jadą :)
0
@tbas nie mówię ze chce powrotu ale odnoszę się do stylu
0
@Pieprz w szczególności mecze z RM, AM, LM, Totki, z lepszymi zespołami styl był mega, a miał mega słaba pomoc.
1
@TeDer Puige co ci zagrał? Był fatalny nie dziwię się ze siedzi na ławce
0
@Gaz tez mialem z tego beke :D
6
A jak tam wasz Cou, odpalił już?
15
@barcelonaLM No Koeman nam daje spokój w chu...Jesteśmy oaza spokoju kur na tafli lodu
1
Łatwo krytykowac Memphisa, ale on jakosciowo z przodu jako jedyny robil roznice. Leo tez nie wszystko strzelał, uważam , że był najlepszy obok Araujo i TS na boisku
6
@arasz1819 Rok temu to mowiles, malymi krokami z Ronaldem.
0
@Batys Oby te 10 minut dalo nam zwyciestwo
4
Z Levante wraca Ansu. musimy na niego liczyc, musimy utrzymac sie w pierwszej 4-ce bo to bedzie katastrofa finansowa dla tego klubu
0
@barcelonaLM Dodam utrudnila w 65 minucie :D
0
@Alan_fcbfan Nico tez wszedl w ten burdel i jakos sobie poradzil.
1
@GeneralXavi Wywalilismy juz prawie wszystkich amigosow. Wiec narracja ze to ich wina przestala dzialac. Moim zdaniem wina to te nasze uparte pomysly na gre z DNA Barcy. Taka pilka dawno sie skonczyla