4

Komentarz usunięty

0

@skelert posłuchaj Ronalda. Nie mamy składu, kluczowi mają kontuzje

0

@AmigoBlancos Mysle ze wypłacaj, prawie bedziesz milionerem.

4

Spoko teraz przed nami bardzo ciężki terminarz. Zweryfikuje szybko te wyniki jak to chłopaki piszą. Wraca Ansu, wrócił Cou, Dest, Pedri, więc i wymówki się skończą.

0

@Rewolucja123 Lapcio zrobi i tak po swojemu.

1

Laporta dał już swoje wystąpienie jak to ciężko pracują? Może coś o nowym sponsorze?

2

@nabial No o Mingueze i Gaviego to cały świat sie będzie bił.

1

@Encore ale to że Cadiz też miało setki to już nie napiszesz?

0

Patrz jak LaLiga przyznaje sie do błędu.

0

@Survier Ale miałby Lapcio czas wzmocnić zespół do czasu odejścia Leo, jesli nie wejdziemy do LM za rok, to nie podniesie tego klubu latami.

0

Wszyscy swoje, Koeman swoje. Ale ma pełne wsparcie :) Zrobił sie klub Mem

1

Po pierwsze to wina poprzedniego zarządu, ale Laporta podjął katastrofalna decyzję dla klubu jakim było pozbycie się Leo. Tak wiem Cvc itd, będziemy mieli znacznie większe problemy jak wypadniemy z LM na najbliższe lata. Brak kibiców, sponsorów, tu nikt wartościowy nie przyjdzie grać w LE

0

@Dani13 ale ty wiesz ze jest artykuł o tym na głównej stronie.?

0

@Cochise słyszałem że te 3 były spotkaniami prawdy :)

0

@Pieprz Pewnie nudny mecz był. Wiesz jak to za Valverde było.

0

Gil Manzano zrobił swoje. Odpalcie nasze statystyki jak on sędziuje. Mamy je bardzo słabe, koleś ewidentnie ma z nami problem.

0

@Janiama przecież oni już po nim jadą :)

0

@tbas nie mówię ze chce powrotu ale odnoszę się do stylu

0

@Pieprz w szczególności mecze z RM, AM, LM, Totki, z lepszymi zespołami styl był mega, a miał mega słaba pomoc.

1

@TeDer Puige co ci zagrał? Był fatalny nie dziwię się ze siedzi na ławce

0

@Gaz tez mialem z tego beke :D

6

A jak tam wasz Cou, odpalił już?

15

@barcelonaLM No Koeman nam daje spokój w chu...Jesteśmy oaza spokoju kur na tafli lodu

1

Łatwo krytykowac Memphisa, ale on jakosciowo z przodu jako jedyny robil roznice. Leo tez nie wszystko strzelał, uważam , że był najlepszy obok Araujo i TS na boisku

6

@arasz1819 Rok temu to mowiles, malymi krokami z Ronaldem.

0

@Batys Oby te 10 minut dalo nam zwyciestwo

4

Z Levante wraca Ansu. musimy na niego liczyc, musimy utrzymac sie w pierwszej 4-ce bo to bedzie katastrofa finansowa dla tego klubu

0

@barcelonaLM Dodam utrudnila w 65 minucie :D

0

@Alan_fcbfan Nico tez wszedl w ten burdel i jakos sobie poradzil.

1

@GeneralXavi Wywalilismy juz prawie wszystkich amigosow. Wiec narracja ze to ich wina przestala dzialac. Moim zdaniem wina to te nasze uparte pomysly na gre z DNA Barcy. Taka pilka dawno sie skonczyla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?