tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przydałoby się zwycięstwo z mocnym zespołem. By ta ekipa coś tam w siebie uwierzyła, nawet fartem, nawet słabo grając ale 3pkt dałyby coś co mogło by poprawić atmosferę
0
@Momals11 może się odblokuję odcinek milion sto dziewięćset
0
@Rewolucja123 jaki to najlepszy wiek?
1
Ronaldzik wrzucił skład dla La Bamby, a po meczu będzie jechany że młodzików dał w pierwszym składzie :)
1
@HansFCB w sumie ja też. Może by wyszedł z grupy LM chociaż. Bo bez tego cieniutko z kasą będzie
0
@Messibestplayerintheworld czyli jak będzie jakiś wypadał ze składu to wymówkę ma gotowa :) Brejt wraca w lutym, trochę poczekamy na wszystkich :)
1
@ProMILs kolega wyżej dał lepszy przypadek. Skoro ktoś nie chce rodzic chorego dziecka niech wyznawcy Konfederacji biorą pod opiekę. Prawoskrętny kolego
2
@Persyfl o to piękne, już widzę jak Korwin bierze chore dziecko, jeszcze dziewczynkę to może i owszem najlepiej by miała z 10 lat.
4
@koksik2700 to może w drugą stronę podrzucić wniosek o zrobienie z ich mieszkań pokoi dla chorych na covid. Wg. Nich to Grypa, nie ma co się obawiać. Taki sam sens iniciatywy jak ich
0
@Janiama czy mamy pieniądze na brak wyjścia z grupy LM, brak gry w LM za rok, za 6 miejsce w LL? Za brak kibiców na trybunach?
3
@KrychaFCB Bardzo dobrze, bo to patologia przy var że to gwizdnęli
1
@Garbatyy Ronald tyle wygrał.
0
@Azi zobacz dalej. Sterling, Olmo, kompletnie nie kupuje tego co Lapcio robi. Moim zdaniem opierdzieli klub i zrobią Barca S. A
0
@Azi Od początku kłamał, ledwo uzbierał fundusze za zabezpieczenie zarządu.
0
@Gaucho A na spadek o polowe frekwencji na soadionienas stan? A na nie wyjście z grupy LM nas stać, a na nie wejście do LM za rok nas stać?
1
I dlatego na konferencjach Koeman atakuje za każdym razem Laporte? Ze z nim nie gada, unika go itp. Z taka atmosfera ten klub za rok będzie w LE i w finansowej katastrofie. Ronalda trzeba wywalić dla samej atmosfery bo jej kompletnie nie ma, niech zostanie Shuster i po sezonie sciagac TH z Ajaksu
0
@marko111122 nie ma to jak prowokacja, antyszczepionkowca. Nudne życie masz
0
Pique już nie grał, więc zostaje Busi, TS. I patrząc jak TS grał w drugiej połowie to stawiam na niego
1
@Titanito Wyjasnij to zdanie. "Druga połowa to wiadomo", bo jedyne co można powiedzieć o drugiej polowie to, ze nic nie zdziałaliśmy oraz byliśmy słabsi.
2
Potężne wzmocnienia szykuje Papcio. Widac ze pachnie projektem.
10
@sila101 I na niego warto poczekać. A nie zatrudniać na pale.
3
@maciar skrajna prawica, konfederacja
5
@FC1899Barca Więcej ludzi tez mial sraczke to tez wina szczepionek?
1
Komentarz usunięty
15
@maciar Jak pijany zabije ci dziecko na drodze też to napiszesz?
2
Komentarz usunięty
8
@Rewolucja123 dajcie go do naszych lekarzy. Rok odpocznie
1
@jedrek7000 Lapcio go nie chce. Więc spokojnie niech sobie tam trenuje
1
Czyli podsumowując Lapcia. :
- nadal Leo nie ma
- nadal wyników nie ma
- nadal nie ma sponsorow
- nadal nasza ekipa od stanu zdrowia piłkarzy jest do dupy.
Ale jest wniosek o większą ilość osób w zarządzie. Więc coś jest.
0
@Cvzx Barca ma potencjał by wygrac z Benfika i dwa razy z Dynamem. Ale nie z Ronaldem na ławce.