1

Przydałoby się zwycięstwo z mocnym zespołem. By ta ekipa coś tam w siebie uwierzyła, nawet fartem, nawet słabo grając ale 3pkt dałyby coś co mogło by poprawić atmosferę

0

@Momals11 może się odblokuję odcinek milion sto dziewięćset

0

@Rewolucja123 jaki to najlepszy wiek?

1

Ronaldzik wrzucił skład dla La Bamby, a po meczu będzie jechany że młodzików dał w pierwszym składzie :)

1

@HansFCB w sumie ja też. Może by wyszedł z grupy LM chociaż. Bo bez tego cieniutko z kasą będzie

0

@Messibestplayerintheworld czyli jak będzie jakiś wypadał ze składu to wymówkę ma gotowa :) Brejt wraca w lutym, trochę poczekamy na wszystkich :)

1

@ProMILs kolega wyżej dał lepszy przypadek. Skoro ktoś nie chce rodzic chorego dziecka niech wyznawcy Konfederacji biorą pod opiekę. Prawoskrętny kolego

2

@Persyfl o to piękne, już widzę jak Korwin bierze chore dziecko, jeszcze dziewczynkę to może i owszem najlepiej by miała z 10 lat.

4

@koksik2700 to może w drugą stronę podrzucić wniosek o zrobienie z ich mieszkań pokoi dla chorych na covid. Wg. Nich to Grypa, nie ma co się obawiać. Taki sam sens iniciatywy jak ich

0

@Janiama czy mamy pieniądze na brak wyjścia z grupy LM, brak gry w LM za rok, za 6 miejsce w LL? Za brak kibiców na trybunach?

3

@KrychaFCB Bardzo dobrze, bo to patologia przy var że to gwizdnęli

1

@Garbatyy Ronald tyle wygrał.

0

@Azi zobacz dalej. Sterling, Olmo, kompletnie nie kupuje tego co Lapcio robi. Moim zdaniem opierdzieli klub i zrobią Barca S. A

0

@Azi Od początku kłamał, ledwo uzbierał fundusze za zabezpieczenie zarządu.

0

@Gaucho A na spadek o polowe frekwencji na soadionienas stan? A na nie wyjście z grupy LM nas stać, a na nie wejście do LM za rok nas stać?

1

I dlatego na konferencjach Koeman atakuje za każdym razem Laporte? Ze z nim nie gada, unika go itp. Z taka atmosfera ten klub za rok będzie w LE i w finansowej katastrofie. Ronalda trzeba wywalić dla samej atmosfery bo jej kompletnie nie ma, niech zostanie Shuster i po sezonie sciagac TH z Ajaksu

0

@marko111122 nie ma to jak prowokacja, antyszczepionkowca. Nudne życie masz

0

Pique już nie grał, więc zostaje Busi, TS. I patrząc jak TS grał w drugiej połowie to stawiam na niego

1

@Titanito Wyjasnij to zdanie. "Druga połowa to wiadomo", bo jedyne co można powiedzieć o drugiej polowie to, ze nic nie zdziałaliśmy oraz byliśmy słabsi.

2

Potężne wzmocnienia szykuje Papcio. Widac ze pachnie projektem.

10

@sila101 I na niego warto poczekać. A nie zatrudniać na pale.

3

@maciar skrajna prawica, konfederacja

5

@FC1899Barca Więcej ludzi tez mial sraczke to tez wina szczepionek?

1

Komentarz usunięty

15

@maciar Jak pijany zabije ci dziecko na drodze też to napiszesz?

2

Komentarz usunięty

8

@Rewolucja123 dajcie go do naszych lekarzy. Rok odpocznie

1

@jedrek7000 Lapcio go nie chce. Więc spokojnie niech sobie tam trenuje

1

Czyli podsumowując Lapcia. :
- nadal Leo nie ma
- nadal wyników nie ma
- nadal nie ma sponsorow
- nadal nasza ekipa od stanu zdrowia piłkarzy jest do dupy.
Ale jest wniosek o większą ilość osób w zarządzie. Więc coś jest.

0

@Cvzx Barca ma potencjał by wygrac z Benfika i dwa razy z Dynamem. Ale nie z Ronaldem na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?