tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@slayer A ludzie kupują.
2
Wczoraj wiceprezydent potwierdził, że nie stać nas na Halanda, ale Sport wie lepiej.
0
@Woland10 Sorki nie ta korespondencja :)
0
@Woland10 człowieku pozwól ze mam swoje zdanie. Dla ciebie licza sie tylko statystyki.
1
@Woland10 Był to był, każdy inny tez mogł z karniaczków sprzelać. Chłop 36 lat i dla mnie kozak nadal. Nie lubie go, ale chyba bardziej negowanie jego osoby
2
@Deviler No i napisałeś, no i ok, i rozumiem, że codziennie będziemy o tym dyskutować ? Dla ciebie ELwy jest najlepszy, dla innych Leo a dla RM Benzema. Kazdy ma prawo do opinii
10
Z naszymi medykami, minimum 2 miesiace
1
@Litman Tego to chyba nikt nie rozumie. Nie licza sie kompetencje a to by była kobieta.
2
@arasz1819 Ta, a to że Klopp cały czas walczył by został to nie jest istotne? Każdy piłkarz jest krytykowany jak w zespole nie idzie, Mane, Salah wszystkich jechali w LVP w poprzedni sezonie. W PSG gra dopiero miesiąc, równiez ogólnie cały zespół PSG gra średnio, piszesz, że potrzeba zawsze czasu dla piłkarzy trenerów itp, ale rozumiem, ze to dotyczy tylko Ronalda by miec 3 letnia karencje, reszta musi grać od razu zajeb. po tygodniu.
2
@Arkon Kozak promocja. 4zł miesiecznie :)
0
@patrykzmc2000 My zaczniemy rozmawiać, jak już podpisze z Borussia, za takie pieniadze nie ma co kupowac za tani.
4
@robsesh "Czeskie ministerstwa środowiska i spraw zagranicznych przygotowują umowę z Polską dotyczącą Turowa. Według
zapowiedzi strony czeskiej porozumienie ma obejmować m.in.
udostępnienie przez Polskę wszystkich dostępnych informacji na temat
wpływu działalności kopalni, budowy w niej ściany ochronnej oraz wału
ziemnego, a także zwrot wydatków związanych z budową nowych i
wzmocnieniem istniejących źródeł wody pitnej po czeskiej stronie
granicy. Te prace mają kosztować ok. 40-50 mln euro - szacuje czeski
rząd."
Zdziwiony? Pewnie chciałes wyskoczyć z tekstem że Czesi chcieli by Turów zamknąć, otóż nie.
1
@draxidox No nie wydaje mi się ze chodziłeś 7-16. Max było 8-15 ( i to nie w każdym dniu tygodnia ), a 2h to bardzo duża różnica. Bliżej mi do 40-tki dodam, więc wątpię by u ciebie było inaczej.
Ja teraz zdecydowanie bardziej wole by uczyli sie krócej, a by mieli czas na inne zajęcia po szkole, sport, czy języki obce itp.
11
No i PIS na standardzie, szczekaja, szczekaj, jak to oni zrobią po swojemu i cyk.
- Kara za Turów? zapłacimy, jak rozumiecie wszyscy za to bekniemy, bo PIS nie chciał wczesniej isc na ugody z Czechami. 100-tki milionów złotych bo kur. mądrzejsi
- TVN jednak z licencja.
W obu przypadkach nie mieli narzędzi a i tak w zaparte szli.
Tylko co z tego w TVP powiedzą, że to wina UE, dadzą nowe socjale i znowu 35% w wyborach. A co najgorsze nikt za Turów nie poleci
2
@Przemek2323 niech zgadnę, doliczyli się 12-stu osób
0
@against_modern_football jak można dostać 30 dni.? Ostro musiałeś pocisnąć
0
@ShinobiQWE Ograniczasz towar i cyk, ceny w górę, materiały budowlane to samo, transport z Chin poszedł kilkaset%. To nie jest przypadek, tak się teraz robi biznes
0
@ShinobiQWE poprostu jest to dobry moment na podwyżki i wszyscy korzystają.
3
@Janiama Nie wiemy i ty też nie wiesz. Takie troche wróżenie z fusów bo w sezonie przygotowawczym i tak Gavi by wystąpił.
4
I cyk nowe usprawiedliwiono dla Ronalda.
3
@lucas/catalan jak każdego Polityka
0
@ToshyFCB przecież Gavi, Busi, Garcia dobrze grali w reprezentacji, a to Ronalda zasluga
0
@barcelonaLM dlatego to jest pod stołem
1
Komentarz usunięty
2
Najważniejsze jest co innego. Luis Enrique przywrócił mi wiarę, że przy odpowiednim trenerze nasi piłkarze mają przyszłość. Pozostaje czekać na zmianę na ławce.
0
@Barca1922 Czy ty rozumiesz ze liczy się podanie? Czy to za trudne?
0
@Encore liczy się podanie, a w trakcie podania Mbappe był na spalonym. No chyba ze linie pokażą
2
@Waslak12 no to zmanipulowany to jesteś ty przyjacielu.
7
@oskar_wojak Spokojnie to dopiero drugi sezon przejściowy, jeszcze 2 i może się poddadzą i go wymienia
7
@Waslak12 W czym jest zmanipulowany?