tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment Nic tak mnie niekurza jak to, że wszystkich nabrał.
6
No to wracając do obietnic Lapcio, bo może zapomnieliśmy:
Obiecał:
- sponsorów
- Leo
- konsekwencje każdej przegranej
Co spełnił sami sobie dopiszcie. Ja nie mówię o trofeach itp, o wzmocnieniach bo wiadomo jaka mamy sytuacje finansowa.
1
@arasz1819 spoko dzięki za komplement.
0
Jest sposób by Ronald poleciał. Puste trybuny, straty będą ogromne i Lapcio nie będzie miał wyjścia. Słabe to, ogromnie słabe, ale co można powiedzieć po ponad roku pracy Ronalda. Jedna sytuacja to jakaś katastrofa. Wrzutka Rayo na dwóch wolnych piłkarzy, sam Sergi, nie była to kontra, zwykła akcja. Tam nikt nie wie co ma robić
0
@Dankhog chciałeś bym odpisał co on napisze :)
1
To się musi zakończyć dymisja. No kur musi.
1
Memphis spotka się z Neyem, kupi nowego rolls roysa i będzie git.
0
Roberto zostawiony sam z dwoma piłkarzami rayo. Jezus i to nawet kontra nie była :)
1
No i nowa wymówka Ronaldzika
0
@Ptasior A Real zero
3
@Dankhog odpowiem Ci. Czy to Ronalda wina że Dest nie wykorzystał? A po drugie Sevilla też przegrywa, a po trzecie, a ile RM ma pucharów w poprzednim sezonie.? To są fakty
1
@Ptasior A ja ze wygramy i będziemy mieć, dwa puchary. Gamper i Maradona Cup
2
@Wiktorek2002 naprawdę nie chcesz wiedzieć
1
Laporta, ciężko pracujemy i będziemy jeszcze ciężej.
0
@barcelonaLM Mario, nie lubię cię
6
Przypomnę słowa viceprezydenta tego syfu. Jesteśmy w gazie, to padło po meczu z Valencia i Dynamo.
1
Ronald ma 3 mecze czy ile by nadal udowodnić swoją wartość trenerska :) nie mamy sponsorów, kibice olali trybuny, wypadniemy z LM, idzie dopiero katastrofa finansowa, Bartek to pikuś przy tym.
1
Rudy po meczu, graliśmy lepiej, zasługujemy na więcej. I tak do usranej śmierci Laporta będzie go trzymał. Wszystko wolno, bez pomysłu, każdy piłkarz cofnął się w rozwoju.
10
@BarcaInfo Ale te statystyki to katastrofa. Możemy mówić o problemach, ale bez przesady.
0
@Rewolucja123 Znając naszych geniuszy medyków, to pewnie na miesiąc wypadnie.
2
@Dojaar Ta ten w gajerku chce by można było jeździć po alkoholu, dopiero po wykroczeniu karać, no i ograniczenia prędkości też są dla debili
5
@Waslak12 z perspektywy czasu. Szczekają, szczekają i nic więcej. A jak trzeba działać to wstrzymują się od głosu.
6
Remis z Cornella. Grubo, tam nie grała Barca B. Duża część pierwszego składu. Brawo Ronald.
1
@Lisek To wyjdź i graj jak w ciebie rzucają z trybun, raz, drugi trzeci raz. Cwaniaczek zza komputera
0
@Kengo Byli bezmocno oslabieni w tym meczu. Ale fakt, jedna wtopa i po eliminacjach
0
@Koni8M Bo to Anglia miała piłkę.
3
Odpowiem czego można się spodziewać bo to łatwe. KONTUZJI :)
0
Mamy znacznie lepszych piłkarzy, ale pomysł na ten mecz to chyba Ronald ustawiał. Nikt nie wie co ma grać
0
@JohnnyBarca zdziwię się jak będzie. Tzn dużo będzie zależeć od meczu z Valencia i Dynamem. Jak będzie słabo to mało ludzi będzie
0
@tomek8756 za takie pieniądze, zawsze coś się znajdzie. 4 zł miesięcznie