4

@MesQueUnClub96 Gavi - najsłabszy z Valencia, Dynamo, RM, ale z Alaves dobrze i już piłkarz po ZP :)

0

@NaFazieHitman Jeśli Papcio będzie nadal tak zarządzał, zwlekał z każda decyzja to i pucharów nie będzie. Sztab trenerski za dużo szans dostał, medycy to samo. To nie pierwszy sezon, że połowa składu na L4.

0

@Fabik87 Perez wie co robić, z CVC i Laporta tez wiedział co robi.

2

@MSN30 Lego, jest to coś co zajeb.. rozwija dzieciaki.

0

@sergio5 Xavi powinien u nas wylądować w presezonie, albo TH.

0

@against_modern_football nie dostali u nas i gdzie są. Gdzie te wielkie talenty z poprzednich lat?

2

@The_Man To było Alaves, które nic nie grało i stawiało autobus.

0

Spoko, zaraz jakiś vice Lapcia powie, ze mamy czas na zmiany itp. My to nawet LE mieć nie będziemy mieć jak te dzwony nie zaczną zarządzać.

1

1 akcja gol. TS to nie wiem po co nam jest.

1

@macio_944 Poczekaj zacytuje słynne Konfy "W punkt"

0

@Songo91 Kontuzja i plaża 6 miesięcy

1

@Kgorecki2500 Konfederacja :)

0

@kkbarca No to grubo.

2

@Przemek2323 Czyli płacimy za coś co jest nielegalne :
a) Policji
b) demontrujacym - bo ten sympatyczny pan dofinansowania z rzadu dostanie.

1

@Emhyr A tak na serio, po co on jest w klubie? Za co on odpowiada?

1

@paweldunajecfcb Nie, bo surowce rosna a na to wpływu nie mamy. Prad, gaz dowali w przyszłym roku, jesli rząd, a wiadomo że tego nie zrobia dla biznesu nie wpłynie na cene paliwa, pradu , gazu, inflacja nadal bedzie szalec.

1

@Bobo25 I to drugie ma niestety największy wpływ na ten moment.

8

@Quahoo Poczekaj niech pomyśle ile razy to już było.

0

@Rewolucja123 Kontuzji w naszym klubie nikt nie rozumie, a Lapcio nic z tym nie robi.

0

@kaamil1910 ten pan trafi do PSG latem

0

@PizzerMan A ile śpiewasz ze chcesz zarobić? @wawrzyn1 zrobiłeś mi wieczór :)

0

@jakub1906 mi brakuje mentholowych. Delta Mentol

0

@TheNekro94 gdzie w Lidlu?

0

@Mns21 Yuste, jesteśmy w gazie. Tydzień temu, ba 5 dni temu to powiedział

0

@Criss18Barca w grudniu będzie pierwsze :)

0

@The_Man jak wykręci statystyki EV, biorę w ciemno

0

@barcanawieki sam jesteś kiepski. Koles przegrał 2 wazne mecze, ze słabymi styl słaby do ogladania, ale z mocnymi rywalami grali genialnie. Nikt nie miał takich statystyk jak EV. Jeśli oceniacie przez pryzmat LVP to to samo trzeba zrobić z Pepem i z dwumeczem z BM.

0

@barcanawieki Setiene, Ronald i kto?

0

@Gosciuu zarobił swoje. Uwierz mi nie musi nikogo trenować

3

@Slawek1999 Ten Hag pewnie był planem, ale po sezonie, niestety dłużej Laporta czekać już nie mógł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?