tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Gavi - najsłabszy z Valencia, Dynamo, RM, ale z Alaves dobrze i już piłkarz po ZP :)
0
@NaFazieHitman Jeśli Papcio będzie nadal tak zarządzał, zwlekał z każda decyzja to i pucharów nie będzie. Sztab trenerski za dużo szans dostał, medycy to samo. To nie pierwszy sezon, że połowa składu na L4.
0
@Fabik87 Perez wie co robić, z CVC i Laporta tez wiedział co robi.
2
@MSN30 Lego, jest to coś co zajeb.. rozwija dzieciaki.
0
@sergio5 Xavi powinien u nas wylądować w presezonie, albo TH.
0
@against_modern_football nie dostali u nas i gdzie są. Gdzie te wielkie talenty z poprzednich lat?
2
@The_Man To było Alaves, które nic nie grało i stawiało autobus.
0
Spoko, zaraz jakiś vice Lapcia powie, ze mamy czas na zmiany itp. My to nawet LE mieć nie będziemy mieć jak te dzwony nie zaczną zarządzać.
1
1 akcja gol. TS to nie wiem po co nam jest.
1
@macio_944 Poczekaj zacytuje słynne Konfy "W punkt"
0
@Songo91 Kontuzja i plaża 6 miesięcy
1
@Kgorecki2500 Konfederacja :)
0
@kkbarca No to grubo.
2
@Przemek2323 Czyli płacimy za coś co jest nielegalne :
a) Policji
b) demontrujacym - bo ten sympatyczny pan dofinansowania z rzadu dostanie.
1
@Emhyr A tak na serio, po co on jest w klubie? Za co on odpowiada?
1
@paweldunajecfcb Nie, bo surowce rosna a na to wpływu nie mamy. Prad, gaz dowali w przyszłym roku, jesli rząd, a wiadomo że tego nie zrobia dla biznesu nie wpłynie na cene paliwa, pradu , gazu, inflacja nadal bedzie szalec.
1
@Bobo25 I to drugie ma niestety największy wpływ na ten moment.
8
@Quahoo Poczekaj niech pomyśle ile razy to już było.
0
@Rewolucja123 Kontuzji w naszym klubie nikt nie rozumie, a Lapcio nic z tym nie robi.
0
@kaamil1910 ten pan trafi do PSG latem
0
@PizzerMan A ile śpiewasz ze chcesz zarobić? @wawrzyn1 zrobiłeś mi wieczór :)
0
@jakub1906 mi brakuje mentholowych. Delta Mentol
0
@TheNekro94 gdzie w Lidlu?
0
@Mns21 Yuste, jesteśmy w gazie. Tydzień temu, ba 5 dni temu to powiedział
0
@Criss18Barca w grudniu będzie pierwsze :)
0
@The_Man jak wykręci statystyki EV, biorę w ciemno
0
@barcanawieki sam jesteś kiepski. Koles przegrał 2 wazne mecze, ze słabymi styl słaby do ogladania, ale z mocnymi rywalami grali genialnie. Nikt nie miał takich statystyk jak EV. Jeśli oceniacie przez pryzmat LVP to to samo trzeba zrobić z Pepem i z dwumeczem z BM.
0
@barcanawieki Setiene, Ronald i kto?
0
@Gosciuu zarobił swoje. Uwierz mi nie musi nikogo trenować
3
@Slawek1999 Ten Hag pewnie był planem, ale po sezonie, niestety dłużej Laporta czekać już nie mógł.