- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 597 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 597 Culés
8
Nie musi dostać, bo Komisja Europejska może te kary potrącić z wypłacanych nam funduszy. Wstyd, że wicemister sprawiedliwości kraju UE tego nie wie ;)
4
@tobiasson92 Jakie państwo taki minister.
5
@tobiasson92 debile, tak bo dostali karę z dnia na dzień
1
@tbas Dostali, bo potraktowali lokalnych czeskich działaczy z buta, którzy wysyłali pisma do MSZ - czyli zachowali się jak typowy PiS.
5
@tobiasson92 ale ten Romanowski dobrze o tym wie, to tylko przekaz dla betonu, który łyknie jak to PiS się postawi Unii i nie będzie płacić;)
3
@tobiasson92 Co za idiota. Nikt nie kazał zamykać kopalni z dnia na dzień. Było wiele okazji aby dogadać się z Czechami ale zarząd kopalni ich olał więc złożyli skargę do TSUE do czego mieli prawo. Winę ponosi tylko i wyłącznie strona Polska.
6
@tobiasson92 Oczywiście brak rzeczowych argumentów ze strony rządu co do niesłuszności nałożenia kary klasycznie objawia się uderzeniem w nuty patriotyczne i że "nie zostawili Polaków bez energii". Śmieszni ludzie
2
@tobiasson92 A Czechy chciały się dogadać pokojowo jeszcze zanim to wyszło na światło dzienne, czyli przed lutym...
3
@pawelke3n Przecież te pisma Czechy wysyłały już parę lat temu. Skoro PiS ich olał to poszli z tym do Babisa. Babisa też PiS olał i ma co chciał.
0
@tobiasson92 ależ bronisz tego skandalicznego wyroku. Ludzie sprzedali by kraj byle pozbyć się pisiorów
PS. Móglbyś wkleić linka z tym ich pismamami sprzed kilku lat?
0
@endriuuu2 W jakim sensie skandaliczny?
0
@Amigo_Blanco to nie jest zamknięcie sklepu gdzie zakluczasz drzwi i nara. To są ogromne koszta