0

@CuleNaZawsze1899 Spójrz na nasz. Dramat jest w obu klubach

0

A za Bartomeu koszykarze lepiej sobie radzili :)

5

Lapciowi nie podobał sie człowiek na ławce, no to mamy kolesiostwo.

0

@reloaded masz 24 miesiece ale z rękojmi. PS mój mak ma juz 7 lat, dziala jak kupiony wczoraj.

2

@JohnnyBarca nie uwierze jak nie zobacze

1

@Kgorecki2500 I to jest blizej prawdy niz ten sondaz z rana.

9

No ale jak to. Nasi genialni młodzi piłkarze, których już teraz połowa LR chce w pierwszym składzie pierwszego zespołu, a z Costa brava nie daja rade? Co poszło nie tak?

1

@MesQueUnClub96 Odpowiedz jest prosta:
Po pierwsze Ronald Koeman
Po 10-te Ronald Koeman

0

@Herato kto ci takich bzdur nagadal że będzie najlepszy?

6

A teraz wróćmy do meczu Barca Real i 4 doliczone minuty. Do 12 w tym meczu.

5

Naprawdę? Przecież to niemożliwe w 100 minucie

1

@Encore no a co miał powiedzieć? Tak chciałem iść do City :)

1

@Encore A co ma teraz powiedziec, jak jest w Manu? Że chciał?

8

@Encore Poszedlby, każdy dziennikarz to potwierdzał. City sie wycofało.

0

@krawczykPSG Zdecydowanie nie.

0

@KacperVEB Widziales go w reprezentacji?

5

@Peszko07 Najwazniejsze jest zdrowie, koles na solówke wyskoczyl w maseczce na ryju :)

22

@ściah A mi przez twoj. Legenda klubu dla ktorego tu jestes, a takie porownania. Leo kasa, CR nie? Kompletna bzdura, obaj grali i graja dla kasy. CR za kazdym razem odchodzil z klubow dla siana.

8

@ściah Kristiano
Odejscie do RM- kasa
Odejscie z RM kasa
Odejscie z Juve - MC , tak chcial tam odejsc i tylko rezygnacja City spowodowala ze nie poszedl, To tak jakby Leo chcial odejsc do RM.

I ty go tu wyżej cenisz od Leo bo bral podwyzki? To chyba było juz lepiej jak byles na emeryturze na tej stronie.

0

@Hanok Strzelił dwa pustakii znowu best of the best. Zaraz zagra slabo i znowu Leo bedzie najlepszy.

1

@VamosRakieta No i Lenglet wyjasni tego Lewandowskiego, do piłki nawet Lewy nie dojdzie. Tak bedzie, nie róbcie screenow.

0

@Bocheno1 Mówię o komentarzu

1

@Bocheno1 Ale jak przegraja to tez wrócisz?

0

@Rewolucja123 cały zespół Koemana paź-GRU grał katastrofę., ale winimy jednego piłkarza.

0

@Survier gdyby mogli to by z chęcią Polskę i Węgry wyjeb.

0

@hayek Ciekawe jak miał to zrobić jak kompletnie nie grał

1

@doc biznes życia

1

@Rothan1 Samego meczu ni eogladalem z samej gory, ale bylem, no wysokosc kosmos, jakchcesz kropki cisnac to ok :)

0

@DonAndrzejos Jak mamy wydac 50-70 baniek, to dorzucmy i bierzmy Halanda, potrzebujemy topowej 9-tki. Pozycja Olmo to nie najwazniejsza nasza potrzeba. Musimy kupic konkretna 9-tke i skrzydla w obronie.

1

@Messibestplayerintheworld Bo w innym klubie jeszcze wyjdzie ze wcale z niego nie jest taki kozak. Tu ma parasol w postaci wiecznego pitolenia trzeba dac szanse La Masi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?