tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CuleNaZawsze1899 Spójrz na nasz. Dramat jest w obu klubach
0
A za Bartomeu koszykarze lepiej sobie radzili :)
5
Lapciowi nie podobał sie człowiek na ławce, no to mamy kolesiostwo.
0
@reloaded masz 24 miesiece ale z rękojmi. PS mój mak ma juz 7 lat, dziala jak kupiony wczoraj.
2
@JohnnyBarca nie uwierze jak nie zobacze
1
@Kgorecki2500 I to jest blizej prawdy niz ten sondaz z rana.
9
No ale jak to. Nasi genialni młodzi piłkarze, których już teraz połowa LR chce w pierwszym składzie pierwszego zespołu, a z Costa brava nie daja rade? Co poszło nie tak?
1
@MesQueUnClub96 Odpowiedz jest prosta:
Po pierwsze Ronald Koeman
Po 10-te Ronald Koeman
0
@Herato kto ci takich bzdur nagadal że będzie najlepszy?
6
A teraz wróćmy do meczu Barca Real i 4 doliczone minuty. Do 12 w tym meczu.
5
Naprawdę? Przecież to niemożliwe w 100 minucie
1
@Encore no a co miał powiedzieć? Tak chciałem iść do City :)
1
@Encore A co ma teraz powiedziec, jak jest w Manu? Że chciał?
8
@Encore Poszedlby, każdy dziennikarz to potwierdzał. City sie wycofało.
0
@krawczykPSG Zdecydowanie nie.
0
@KacperVEB Widziales go w reprezentacji?
5
@Peszko07 Najwazniejsze jest zdrowie, koles na solówke wyskoczyl w maseczce na ryju :)
22
@ściah A mi przez twoj. Legenda klubu dla ktorego tu jestes, a takie porownania. Leo kasa, CR nie? Kompletna bzdura, obaj grali i graja dla kasy. CR za kazdym razem odchodzil z klubow dla siana.
8
@ściah Kristiano
Odejscie do RM- kasa
Odejscie z RM kasa
Odejscie z Juve - MC , tak chcial tam odejsc i tylko rezygnacja City spowodowala ze nie poszedl, To tak jakby Leo chcial odejsc do RM.
I ty go tu wyżej cenisz od Leo bo bral podwyzki? To chyba było juz lepiej jak byles na emeryturze na tej stronie.
0
@Hanok Strzelił dwa pustakii znowu best of the best. Zaraz zagra slabo i znowu Leo bedzie najlepszy.
1
@VamosRakieta No i Lenglet wyjasni tego Lewandowskiego, do piłki nawet Lewy nie dojdzie. Tak bedzie, nie róbcie screenow.
0
@Bocheno1 Mówię o komentarzu
1
@Bocheno1 Ale jak przegraja to tez wrócisz?
0
@Rewolucja123 cały zespół Koemana paź-GRU grał katastrofę., ale winimy jednego piłkarza.
0
@Survier gdyby mogli to by z chęcią Polskę i Węgry wyjeb.
0
@hayek Ciekawe jak miał to zrobić jak kompletnie nie grał
1
@doc biznes życia
1
@Rothan1 Samego meczu ni eogladalem z samej gory, ale bylem, no wysokosc kosmos, jakchcesz kropki cisnac to ok :)
0
@DonAndrzejos Jak mamy wydac 50-70 baniek, to dorzucmy i bierzmy Halanda, potrzebujemy topowej 9-tki. Pozycja Olmo to nie najwazniejsza nasza potrzeba. Musimy kupic konkretna 9-tke i skrzydla w obronie.
1
@Messibestplayerintheworld Bo w innym klubie jeszcze wyjdzie ze wcale z niego nie jest taki kozak. Tu ma parasol w postaci wiecznego pitolenia trzeba dac szanse La Masi.