tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@FC1899Barca Brazol i 30-tka. Standardowo skończy jak większość
0
@Janiama Okienko to dramat. Dla ludzi teraz istotne jest ze odeszli piłkarze, PR-owo jak pieknie zmniejszyliśmy pensje itp, lapcio super itd. Kadra jest słaba, daj LR z 1,5 miesiaca jak wyniki pizna i wtedy ocenia czy okienko było ok. Teraz wszyscy zachwycaja sie dziecmi w skladzie.
0
@ObiwanKenobi dobrze, dobrze
0
@paweldunajecfcb tak
0
@ObiwanKenobi tak zwana przypierdolka. Gdyby tak nie było to napisali by w stylu brawo za decyzję zmiana narracji. A tu cytaty przypominające i pytanie co się stało
3
@DonMatteo901 straszyli źle, nie straszą źle. Narrację teraz konfa zmienia
0
@dzefrej234 ja chce by przyszedł ktoś i dało się oglądać mecz. Co do Ronalda, to Lapcio wie że nie wygra LL lub LM. Więc raczej to przedłużenie pro forma, by pokazać zaufanie itp.
0
@barcelonaLM mega szkoda :(
1
@HarveySpecter już znalazłem wywiad z nim po kilku latach. Pep go skreślił bo imprezował. Zwracam honor
0
@HarveySpecter dawaj ten news. Może czegoś nie wiem. Oglądałem już Barcelonę za czasów Roniego i pamiętam że Lapcio proponował mu nowy kontrakt
0
@HarveySpecter trochę dementi, Ronaldinho sam odszedł, Lapcio chciał by został. Przykro mi
0
@Boski82 Lapcio wziął kredyt na krótkoterminowe
0
@arkasath Laporta przed wyborami dużo mówił.
0
@7black4 nie poprostu będzie można się odnieść. Ile jest zgonów?
0
@7black4 ilu hospitalizowanych, zgonów.
2
@KORTIS to chyba żart. Umowa która da łatwa możliwość jej rozwiązania
0
@Cvzx Ameryka Południowa gra na 24h przed meczem LL.
0
@Cvzx mieli przełożyć
0
@skakun95 A jak ci się oglądało mecz z Bilbao np.
0
@Dojaar Kto chciał Grie i kiedy?
1
@priest9999 Ja czytałem, że sam zapis jest, ale Mendes twierdzi, że jest niezgodny z prawem. Wiec tak jakby go nie było.
0
@Baron77 Koeman potwierdzał, że nie wróci na Seville.
0
@lukas10 Tym bardziej że mówił, że z chęcią wróci. Oczywiście po reprezentacji
0
@arasz1819 https://pilkarskiswiat.com/eric-garcia-porozumial-sie-z-barcelona/
https://manchestercity.pl/barcelona-z-gotowym-kontraktem-dla-erica-garcii-ma-zostac-podpisany-w-styczniu/
0
@Ghotti Nie krytykuj Lapcia, nie wolno, zaraz ciebie armia obrońców zaatakuje, że się nie znasz i idź na prezydenta Barcelony jak myślisz, że to łatwe.
1
@Aqualitek Że tak zapytam rezerwowym kogo?
0
@kaamil1910 No to obniżmy na Cou, Dembele, Umtiti, Pjanic. Jesli to nazywasz płaczem a nie bycie realistą to twoje zdanie. Jak nasze dzieci w składzie dostaną wpierdziel z RM, BM, jak nie wyjdziemy z grupy LM i stracimy jeszcze bardziej finansowo, zobacze z chęcia twoją ocene sytuacji, w tym stylu.
0
@draxidox Na zmiane Roberto. Rozjedziemy ich w 10 minut
3
@Gaunter Ale my liczymy jeszcze na 17-latka Gavi, 18-latka Nico i 18 latka Demira, A i Pedri 19 lat, :)
0
@kaamil1910 Brejt czeka, zobaczymy te 20 bramek i 13 asyst.