15

@FC1899Barca Brazol i 30-tka. Standardowo skończy jak większość

0

@Janiama Okienko to dramat. Dla ludzi teraz istotne jest ze odeszli piłkarze, PR-owo jak pieknie zmniejszyliśmy pensje itp, lapcio super itd. Kadra jest słaba, daj LR z 1,5 miesiaca jak wyniki pizna i wtedy ocenia czy okienko było ok. Teraz wszyscy zachwycaja sie dziecmi w skladzie.

0

@ObiwanKenobi dobrze, dobrze

0

0

@ObiwanKenobi tak zwana przypierdolka. Gdyby tak nie było to napisali by w stylu brawo za decyzję zmiana narracji. A tu cytaty przypominające i pytanie co się stało

3

@DonMatteo901 straszyli źle, nie straszą źle. Narrację teraz konfa zmienia

0

@dzefrej234 ja chce by przyszedł ktoś i dało się oglądać mecz. Co do Ronalda, to Lapcio wie że nie wygra LL lub LM. Więc raczej to przedłużenie pro forma, by pokazać zaufanie itp.

0

@barcelonaLM mega szkoda :(

1

@HarveySpecter już znalazłem wywiad z nim po kilku latach. Pep go skreślił bo imprezował. Zwracam honor

0

@HarveySpecter dawaj ten news. Może czegoś nie wiem. Oglądałem już Barcelonę za czasów Roniego i pamiętam że Lapcio proponował mu nowy kontrakt

0

@HarveySpecter trochę dementi, Ronaldinho sam odszedł, Lapcio chciał by został. Przykro mi

0

@Boski82 Lapcio wziął kredyt na krótkoterminowe

0

@arkasath Laporta przed wyborami dużo mówił.

0

@7black4 nie poprostu będzie można się odnieść. Ile jest zgonów?

0

@7black4 ilu hospitalizowanych, zgonów.

2

@KORTIS to chyba żart. Umowa która da łatwa możliwość jej rozwiązania

0

@Cvzx Ameryka Południowa gra na 24h przed meczem LL.

0

@Cvzx mieli przełożyć

0

@skakun95 A jak ci się oglądało mecz z Bilbao np.

0

@Dojaar Kto chciał Grie i kiedy?

1

@priest9999 Ja czytałem, że sam zapis jest, ale Mendes twierdzi, że jest niezgodny z prawem. Wiec tak jakby go nie było.

0

@Baron77 Koeman potwierdzał, że nie wróci na Seville.

0

@lukas10 Tym bardziej że mówił, że z chęcią wróci. Oczywiście po reprezentacji

0

@Ghotti Nie krytykuj Lapcia, nie wolno, zaraz ciebie armia obrońców zaatakuje, że się nie znasz i idź na prezydenta Barcelony jak myślisz, że to łatwe.

1

@Aqualitek Że tak zapytam rezerwowym kogo?

0

@kaamil1910 No to obniżmy na Cou, Dembele, Umtiti, Pjanic. Jesli to nazywasz płaczem a nie bycie realistą to twoje zdanie. Jak nasze dzieci w składzie dostaną wpierdziel z RM, BM, jak nie wyjdziemy z grupy LM i stracimy jeszcze bardziej finansowo, zobacze z chęcia twoją ocene sytuacji, w tym stylu.

0

@draxidox Na zmiane Roberto. Rozjedziemy ich w 10 minut

3

@Gaunter Ale my liczymy jeszcze na 17-latka Gavi, 18-latka Nico i 18 latka Demira, A i Pedri 19 lat, :)

0

@kaamil1910 Brejt czeka, zobaczymy te 20 bramek i 13 asyst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?