tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
MD to nawet rzetelnie nie potrafi napisać z kim jest dzisiejszy mecz reprezentacji :)
0
@barcelonaLM Pfizer - udar 10, zapalenie serca 23. Alergia itd reszta. Tego już nie dopiszesz bo do teorii nie pasi. Zaszczepionych kilkanaście baniek.
0
@Kicioros a my kupimy olmo
0
@patry295 jeśli masz misję by przekonać. To pochwal się ile zarobiłeś do tej pory
1
@Emhyr Goli 20 , Asyst13. Fakt uposledzony u nas był. Brejt duzo lepszy.
0
@MarcelNJ11 będe jak on na lata :)
0
@sergio5 A ja bym chciał być astronauta.
0
Git, Ansu, Dembele może jeszcze ktoś wróci. Czym później tym lepiej
3
@sergio5 a gdzie mieli je sprowadzić, no przecież z kulturą do hotelu a nie na plaży np.
0
@cat_r37 gadka o Neymarze to tylko wybielenie Lapcia. Powiedzmy że chcieliśmy, a że nie mogliśmy. Od początku wiedzieli bez szans. To samo jest z Leo.
0
@amanter zobaczymy, poczekajmy. Może lepiej niż 50
2
@amanter Lapcio i manipulacja. Nie możliwe
1
@GeneralXavi Jakosc tez spoko, mam na zegarku 85-94% zawsze po treningu.
1
@GeneralXavi Śpie jak dzidziuś po treningu wieczornym.
0
@tomek8756 A co ma to wspolnego ze szczepieniem w Polsce?
40
@tomek8756 a co sie dzieje
2
Brawo dla Polaków, ale Kubiak to parodia jakaś.
2
Ten Kubiak to ja nie wiem czemu caly czas gra.
1
@Pawel13sz Ciezko pracujemy, bardzo ciezko pracujemy.
0
Szwajcarka bardziej cwana. Szkoda
2
@barcelonaLM mówisz o sondażu dla tvp?
1
@puyol_presidend5 Ronaldinho, Leo, Eto. Porównajmy z obecną nasza paka. Ehh,
1
@Rastafarnianin pamiętam to. Przypomniałeś mi tylko jak ten świat jest jebniety przez taka historie.
3
@Maker0 i jest napisane BRUTTO
0
@kkbarca ja talentu Collado nie znam. No chyba że muszę do każdego nazwiska z La Masi dopisać. Zajebisty
1
@ShinobiQWE by mieć majstra potrzebne auto. Talent nie jest najważniejszy w tym sporcie
1
@reloaded przyjacielu przeczytaj artykuł.
14
A chłopakowi się obrywało bo ponoć miał 40mln brutto za sezon. A tu 17.
3
@VamosRakieta a ktoś mu umniejsza?
1
@Kusco15 obojętnie. Obaj by się tak samo przydali