tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kengo Brakiem wyników sytuacje finansowa tylko pogorszysz.
0
@Ghotti Myślę, że Lapcio nie wytrzyma i w trakcie sezonu, z drugiej strony nikogo sensownego wolnego nie ma.
2
@Janiama Już w poprzednim sezonie, narracja, sezon przejściowy blablabla, teraz to już w ogóle nie będzie można słowa powiedzieć, bo spore straty w składzie.
0
@HarveySpecter Zesrali sie a nie zbankrutowali. Barcelona to ogromna instytucja, wczesniej zrobia z niej S.A, ale bankructwo nie ma szans.
0
@DamianBarcaCule brak kasy zLM, brak kasy z biletów i marketingu. Jak odbudujesz klub? Wyniki, nawet dobre ale muszą być
0
@Firestone czyli po za 2 meczami :)
0
@JurnyGerwazy może asysty?
0
@Hienaldo Kibicuje 20-lat,przypomnij mi kiedy mieliśmy tak słaby skład?
2
Przypomnę że rok temu to decyzja Koemana został Cou, wczoraj potwierdzali ze to Ronald dał zielone światło na odejście Grie, przypomnę że to on powiedział że Brejt powinien zostać. Więc pakę ma po części jaka chciał. Przypominam o tym gdyby zaraz chciał ktoś pisać że lepi z tego co ma i szukać usprawiedliwiania kolejnym sezonem, okresem przejściowym nasze wyniki z lepszymi zespołami. Oby zakończyć w top 4 i wyjść z grupy LM. To będzie maks.
1
@Toretto a przypomnij mecze pm, to jego gole i asysty dały to jedno trofeum naszemu mistrzowi taktyki na ławce
1
@AmigoBlancos poprzedni sezon miał dobra pakę.
3
Komentarz usunięty
1
@marcin000019 Kurwatroche szacunku, my Grie za darmo wypozyczylismy, a za tego kapcia placic mamy?
2
Czy możemy sondę ponowić. @Moderacja ?
Sonda
Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?
Zdobędzie mistrzostwo
39.48%
Zajmie drugą lub trzecią pozycję
39.13%
Zajmie czwartą pozycję
14.1%
Spadnie poza miejsca dające grę w LM
7.29
1
Ja wiem ze mieliśmy nie liczyć na trofea, buduje się zespół itp. Pytanie mamy miliard długu, dla kogo 100 tys kibiców ma przychodzić stadion ? Kogo koszulki będą kupować kibice, brak trofeów = mniej kasy, ba jak z grupy nie wyjdziemy kolejna katastrofa finansowa, o wygranych itp nie mówiąc. A jak do LM za rok się nie dostaniemy to skąd siano Lapcio weźmie na te długi? Wszystkich sprzeda? La Masia? Ciekawi mnie jaki on ma pomysł.
0
Ansu rok kontraktu, zdziwię się jak przedłuży kontrakt.
0
@Kacper1432 zablokowali by wtedy walkę RM o Mbappe.
0
@Senyer hehe, kurwa cena Odegardaa, nie wierzę.
1
@LaRoja oby o 3 ojciec, oby. Przypominam że wirtuoza na ławce trenerskiej to my nie mamy
0
@blazeq powiedział że nie było rozmowy o zmianie oferty. Padło takie pytanie na konferencji. Pamiętaj Perez mógł wojować o Mbappe tylko opychając do PSG Leo.
0
@blazeq chyba że Leo by przyszedł na rok z niższa pensja. Nawet mu nie zaproponowali.
4
Perez sprzedaje Odegardaa za 40 mln, Varana za 50,a my wypożyczenie z opcją kupna. Bo jebne :))))
0
@FafitFCB stawiam na grudzień.
1
@ForcaBarca3 Wielki zakup to sobie w Biedrze może zrobić. Kto przyjdzie do takiego składu?
0
@doc nie wierzę. 3 mecze :) a co reszta pokazała? Bilbao to wyglądało jak Bayern przy nas
0
@Michael24 w sumie też racja.
0
@elplacek44 statystyki. 20bramek,13 asyst. Bez niego PK zakończylibyśmy na ćwierćfinale. No ale ok, ważne że obiektywni jesteście
0
@Michael24 I co za 5 baniek nawet wypożyczenia, nie chciałbyś go?
0
@doc a zobacz statystyki jego. Jakie osłabienie. Z przodu mamy Brejta i Depaya. Reszta to ze szpitali wraca
0
@Janas11224 jaka cena. Ze my go nie chcieliśmy